Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

kome se obratiti kad ne stigne pošiljka,poslana je obično.

PS: ja cipele kad šaljem u kutiji niti nemogu birati oču obično ili preporučeno jer čim je kutija automatski postaje paket. a kad je paket to je isto kao preporučena pošiljka, tj.mora se ispuniti papirić i minimum je 20 kuna poštarine. bar je meni uvik tako bilo. osim ako ste cipele zakamuflirali u kesu nekakvu onda morete ih provuči kao pošiljka, al onda će vas ispasti biće oko 16-tak kuna i više, onda van se više isplati dati još 3-4 kune pa poslati kao paket.
2012 12 05
malo ste me utješile curke hvala vam [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac]
2012 12 06
Ja uvijek pitam kupca hoće li obično ili preporučeno. I u zadnje vrijeme svi hoće obično. Kako uplate, tako šaljem. Svaki put tražim u pošti račun, da bar to imam kao dokaz. A mami je jučer ova u pošti rekla (jer sam spakirala paket u papir pa u vrećicu i onda obljepila selotejpom, onim smeđim) da će joj uzeti tako jer ju poznaje, ali ako se ZAGUBI, da ona nije kriva. strašno. Još čekam curu da mi javi dal' je stiglo. Inače nisam imala nikad nikakvih problema s time. Nedavno mi je jedna cura rekla uzeti čizme, uplatila je u pošti, meni uplata nikad nije sjela, a ona bacila potvrdu. I nikom ništa, nisam poslala čizme, prodala ih poslije dalje.. Uglavnom, hoću reći da se za obično slanje dobije samo račun, i to ako tražiš - kod mene u pošti. A ako cura sama plaća poštarinu (a kod mene je tako), sama odlučuje hoće li preporučeno ili obično.. Meni je savjest čista, svaki put uredno pošaljem paket i to vrlo brzo - jer imam net bankarstvo i živim blizu pošte pa čim sjedne - šaljem [:smijesi]
2012 12 06
1 2 3