Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Dali samo meni neće učitati slike

Pozz cure evo uspjela sam sad konačno! Išla sam preko Chromea i stranica izgleda normalno učitala sve super..
2018 09 21
Pozdrav svima! Od početka ovog tjedan nešto je čudno sa stranicom Moje krpice. Fotografije artikala se ne mogu pregledavati. Stoji samo na početnoj. Sve je užasno sporo, a stranica se je nekako razvukla i tekstovi se preklapaju. Pregledavam na više računala tako da mislim da nije konkretno do mog računala (mobitela). Je li i drugima tako?
2018 09 21
Pozdrav I meni je isto već 3.dan. Deformirane slike, slika profila pokriva tekst poruke, ništa ne mogu pročitati. Nikako ne učitava slike za novi artikal. ..
2018 09 21
> Jasna2709: > Pozz cure evo uspjela sam sad konačno! Išla sam preko Chromea i stranica izgleda normalno učitala sve super.. I ja imam Chrome, ali mi svejedno ništa ne funkcionira na stranici... :/
2018 09 21
meni učitava slike ,,nakon sat vremena ,nakon što se logiram,,samo se vrati na staro ,:)
2018 09 21
Imam isti problem!!!
2018 09 21
Mog upisa od jutros na forumu nema, ali meni se događa ista stvar. Što je najbolje, kada sam ostavila post na forumu stranica se popravila...idem opet ovo napisati pa se možda opet popravi Edit, i opet se nakon upisa na forum stranica popravila
2018 09 21
Samo upis za korekciju stranice ovako radi bez greške :)
2018 09 22
Isti problem već par dana i ništa se ne mjenja ????
2018 09 22
Ista stvar….. Nekako mi je čudno da nam učitavanje slika ne radi I da je stranica sva zbrčkana, a tako malo postova o tome... Već sam mislila da se to samo meni dešava :-)
2018 09 22
I dalje problemi...Ne mogu staviti ništa pod omiljene,ne mogu označiti -želim to,uopće ne reagira. Kako da onda kupujem? Slike se i dalje preklapaju...
2018 09 23
Poštovani, Slike n stranici MK se preklapaju, ne mogu artikle staviti u omiljene niti mogu napraviti kupovinu.... i tako već nekoliko dana
2018 09 23
Meni isto. :(
2018 09 23
Isto.Steta sto ovako potentna stranica tako lose funkcionira.Trenutno je nemoguce poslovati,steta.
2018 09 23
Na žalost i kod mene isto.Bilo je kratkih prekida i onda sve po starom.Nezgodno je posebno zbog komunikacije s kupcima.
2018 09 23