Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Dali samo meni neće učitati slike

I kod mene i dalje ista situacija.slika profila pokrije pola poruke Slike i dalje ne mogu ucitati.niti preko moba a ni laptopa Opcija zelim to ne radi. pokazuje samo 1 sliku artikla.ostale ne otvara Mjesa slike jednu preko druge Znam da se vec desavalo da ne radi.ali postane iritantno nekako Mozemo samo cekati da se rijesi
2018 09 23
Jućer navećer je proradilo malo I sada opet sve po starom… Strpljivo čekam, no zbilja me čudi to što nas mali broj ovo komentira,prošli put je bila pobuna :") :") x-) Možda nekima radi sve normalno, a nekima ne...
2018 09 23
Cure, meni se isto dešavalo, prevelike ikone koje prekriju pola teksta i nisam mogla učitavati slike. Ulogirajte se na stranicu preko chroma, upravo sam to uradila i sada je sve ok. Pozdrav
2018 09 23
kod mene od petka isto stanje :,'( :,'( :,'( "simptomi" isti kao kod @kozmetika88 ... nit mu odgovarati, niti dodati nove artikle.. jesu li se oglasili administratori u svezi toga? :/
2018 09 23
> karlakrpice: > Cure, meni se isto dešavalo, prevelike ikone koje prekriju pola teksta i nisam mogla učitavati slike. Ulogirajte se na stranicu preko chroma, upravo sam to uradila i sada je sve ok. Pozdrav ja sam stalno na chomeu, ne pomaže... probala sam i log out, log in.. ništa
2018 09 23
Ja sam sve isprobala,i stalno isto.
2018 09 23
meni neće s mobitela, a na laptopu bez problema...
2018 09 24
Ni danas neće, ne želi učitavati, slike su preko razgovora, stranica je izgleda eksplodirala...
2018 09 24
Vidim da i dalje imate problema pa sam opet probala, postavila sam oglas bez problema i vrlo brzo.. Na Chrome-u sam stalno i sve radim na mobu..
2018 09 24
Ne znam što se dešava….ali sam primjetila da mi se učitavanje slike popravilo svaki put nakon komentara ovdje… Nadam se da netko čita, opet mi ne radi ništa! Help! Već sam postala paranoična ... o:) o:) :')
2018 09 24
Još uvijek ne radi.
2018 09 25
I meni je tako već tjedan dana,užas Cure mi šalju upite za kupnju a ja ne vidim pola pročitati
2018 09 25
Opet ne radi...malo mogu staviti slike, malo ne...
2018 09 26
ADMINE DOKLE???????? Pa stvarno nije ok od vas da uopće ne reagirate na naše "probleme"!!!!
2018 09 28
Jutros sam se ulogirala i nakon 10-ak dana prvi put je bilo u redu...sada opet ne funkcionira.
2018 09 28