Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Što pijete za poboljšanje imuniteta?

> thecount: > > iskrica0: > > Hvala cure :) > > Ne smetaju me bljutavi okusi, sve podnosim :) > 50ml kosta 60kn, probajte, nemate sto izgubiti :) Gdje ga kupujete?nije skupo 😁
2018 09 30
Pijem već dvije godine (s pauzama) Reishi gljivu prema preporuci farmaceuta. To je beta glukan iz prirodnog izvorra, odnosno te gljive. Oduševljena sam, čak ni tablete za alergiju ne trebam dok ih pijem. Platim 200 kn bočicu, ali traje mi oko 2 mjeseca, uzimam dvije tablete (kapsule) ujutro. Proizvođač je Solaray
2018 10 01
Đumbir,hren,med i limun.Smiksaj sve skupa kao kasu ,stavi u staklenu posudu i sa tim u frizider. Jedna zlica ujutro ,jedna navecer. 😀 Nemoj kupovat nista u prahu ,pokusaj đumbir i hren nac svjež u ducanu ,ili ako znas nekog da ima u vrtu.
2018 10 02
Žlica maslinovog ulja, žlica-dvije meda, sok pola limuna, ribani đumbir. Jednom dnevno uzimati 1-3 žličice, ovisi koliko vam je imunitet ugrožen. Okus je veoma dobar. :)
2018 10 05
Probaj aroniju, pomaže svima za koje znam da su probali, a čula sam da magareće mlijeko isto jako dobro djeluje na imunitet
2018 10 09
1 2