Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Kako poslati paket poštom?!?

Pozdrav..zanima me slanje poštom, naime moram poslati 20kg očišćenih oraha poštom. Pa me zanima dali to mogu upakirati u svoju kutiju pa odnijeti na poštu te tamo ispuniti sve podatke ili ima neka druga procedura. Nisam još nikad slala poštom pa molim pomoć. Svaki savjet je dobrodošao :) Hvala Vam unaprijed
2018 10 03
možete upakirati u svoju kutiju i odnijeti. Jedino mislim da se kao paket šalje do 20 kg što bi sa označenom vrijednosti od 100 kn došlo 33 kn, ali ne znam ako prelazi tu masu (preći će malo jer i ambalaža ima neku malu težinu) pa najbolje pitajte u pošti. Mislim da onda ide kao izdvojeno -glomazno što dodje 48 kn (s time da je to s isporukom u poštanskom uredu, a ne na adresu) ili Hp Expressom ali mu ne znam cijene... Ugl. na onaj papirić od pošte označite paket i obavezno vrijednost 100 kn kako bi Vam ispao manji iznos poštarine...pa možda ima dolje za označiti kao izdvojeno/glomazno :)
2018 10 03
biti će baklave i orehnjače... <3
2018 10 03
> ProdajaOdjece7: > možete upakirati u svoju kutiju i odnijeti. Jedino mislim da se kao paket šalje do 20 kg što bi sa označenom vrijednosti od 100 kn došlo 33 kn, ali ne znam ako prelazi tu masu (preći će malo jer i ambalaža ima neku malu težinu) pa najbolje pitajte u pošti. Mislim da onda ide kao izdvojeno -glomazno što dodje 48 kn (s time da je to s isporukom u poštanskom uredu, a ne na adresu) ili Hp Expressom ali mu ne znam cijene... > Ugl. na onaj papirić od pošte označite paket i obavezno vrijednost 100 kn kako bi Vam ispao manji iznos poštarine...pa možda ima dolje za označiti kao izdvojeno/glomazno :) 20kg oraha ne vrijedi 100kn nego daleko vise, ako se paket izgubi dobit ce odstetu samo tih 100kn sto je oznaceno kad dajes vise novaca za toliku kolicinu onda zelis da to sretno stigne bila prodavac ili kupac i neces sparat na postarini da das vise 30 kn kad si vec dala vise od 1000kn za orahe 80-ak kn je postarina s oznacenom pravom vrijednosti takve posiljke
2018 10 04
puno Vam hvala drage moje na savjetima, nadam se da ću to uspjet obaviti bez problema i da će paket sretno stici :)
2018 10 04
Jesi razmišljala poslati busom? :)
2018 10 04
> RocknRoll: > Jesi razmišljala poslati busom? :) zašto bi slala busom..ne kužim baš vaše pitanje
2018 10 05
> tratinchica123: > > ProdajaOdjece7: > > možete upakirati u svoju kutiju i odnijeti. Jedino mislim da se kao paket šalje do 20 kg što bi sa označenom vrijednosti od 100 kn došlo 33 kn, ali ne znam ako prelazi tu masu (preći će malo jer i ambalaža ima neku malu težinu) pa najbolje pitajte u pošti. Mislim da onda ide kao izdvojeno -glomazno što dodje 48 kn (s time da je to s isporukom u poštanskom uredu, a ne na adresu) ili Hp Expressom ali mu ne znam cijene... > > Ugl. na onaj papirić od pošte označite paket i obavezno vrijednost 100 kn kako bi Vam ispao manji iznos poštarine...pa možda ima dolje za označiti kao izdvojeno/glomazno :) > 20kg oraha ne vrijedi 100kn nego daleko vise, ako se paket izgubi dobit ce odstetu samo tih 100kn sto je oznaceno > kad dajes vise novaca za toliku kolicinu onda zelis da to sretno stigne bila prodavac ili kupac i neces sparat na postarini da das vise 30 kn kad si vec dala vise od 1000kn za orahe > 80-ak kn je postarina s oznacenom pravom vrijednosti takve posiljke da, ali stvarno su iznimno rijetki slucajevi da se zagubi ili sl. knjizena posiljka...zato bolje ustediti na poštarini, što svakako više privlači kupce...jer sumnjam da bi kupci platili 80 kn poštarina iako, naravno ne sumnjam u vrijednost oraha :D uglavnom se rijetko sta izgubi, a i kad se izgubi to bude obicna nedokumentirana posiljka...
2018 10 07