Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Cure kakve su vam...

Blok salonke? Planiram ih obuti za pir, necu imati haljinu nego hlace a kako stikle ne dolaze u obzir, je li dobra ideja uzeti blok salonke sa malom peticom, tipa ovoga? Ili u krajnjem slucaju cak razmisljam o nekim oxfordicama na platformu... kako vam se iskreno to cini?
2018 10 08
I jedna i druga opcija jako udobne, s obzirom da je za svadbu onda mozda vise naginjem salonkama :)
2018 10 08
Meni su lijepe i zasto ne ..za svadbu super stvar :)
2018 10 08
Iskreno katastrofa sve takve. Ako je peta nek je peta visa..tako ih vidim, ne svidja mi se. ALI,veliko ali :) vidim sve vise kako se to sad nosi i nosi se na sve, onda vidim cure u visokim petama kakve volim kako lome gleznjeve, i shvatam da je bolje obuti ovo pa hodati normalno nego petu 10cm pa hodati kao da si vec nesto iscasila. Ako visoke pete ne dolaze u obzir onda su ok ove niske blok pete, na hlace jos bolje. Bolje nego oxfordice svakako.
2018 10 08
Sasvim ok izbor cipelice s blok petom. I dalje su elegantne, pretpostavljam da će uz hlače ići i nekakav fini top ili bluza koja će zaokružiti priču. Oxfordice su cool, ali mi je to previše casual za pir.
2018 10 08
Po meni za pir je puno bolja kombinacija sa salonkama. I ne mislim da je petica preniska.. i u njima se uz dobru kombinaciju moze izgledati elegantno 🤗. Nije sve u stiklama 😉
2018 10 08
U tom slucaju ja bih isla na cipele kakve je FashionBarby linkala. Ili ako mora biti ta blok peta nek nisu od plisa vec lakirane jer djeluju malo svecanije. Inace ove hlace napete na ovoj curki ajme ,:(
2018 10 08
> sonja90: > U tom slucaju ja bih isla na cipele kakve je FashionBarby linkala. Ili ako mora biti ta blok peta nek nisu od plisa vec lakirane jer djeluju malo svecanije. > Inace ove hlace napete na ovoj curki ajme ,:( Da i meni su lijepe te salonke ali nisam nikad narucivala sa asosa pa ne znam.. Napete mislis u kom smislu, da su joj preuske ili da joj dobro stoje? 😂
2018 10 08
> SamoDalmatinka: > > sonja90: > > U tom slucaju ja bih isla na cipele kakve je FashionBarby linkala. Ili ako mora biti ta blok peta nek nisu od plisa vec lakirane jer djeluju malo svecanije. > > Inace ove hlace napete na ovoj curki ajme ,:( > Da i meni su lijepe te salonke ali nisam nikad narucivala sa asosa pa ne znam.. > Napete mislis u kom smislu, da su joj preuske ili da joj dobro stoje? 😂 Preuske 😂 Mora malo biti lufta na bokovima, trebalo bi, tako se nosi taj model. Ali lijepe su, na malo mrsavijoj curi od modela super. Asos -uz malo srece 3.ili 4.dan je kod tebe roba. Brojevi su realni, ali ako imas jako siroko stopalo gledaj uzet Wide fit, ili broj vece.
2018 10 08
> sonja90: > > SamoDalmatinka: > > > sonja90: > > > U tom slucaju ja bih isla na cipele kakve je FashionBarby linkala. Ili ako mora biti ta blok peta nek nisu od plisa vec lakirane jer djeluju malo svecanije. > > > Inace ove hlace napete na ovoj curki ajme ,:( > > Da i meni su lijepe te salonke ali nisam nikad narucivala sa asosa pa ne znam.. > > Napete mislis u kom smislu, da su joj preuske ili da joj dobro stoje? 😂 > Preuske 😂 Mora malo biti lufta na bokovima, trebalo bi, tako se nosi taj model. Ali lijepe su, na malo mrsavijoj curi od modela super. > Asos -uz malo srece 3.ili 4.dan je kod tebe roba. > Brojevi su realni, ali ako imas jako siroko stopalo gledaj uzet Wide fit, ili broj vece. Znas li kako se racuna ova njihova valuta, odnosno koliko me izadju? Pogledaj cu jos po ducanima, mozda imaju slicnih
2018 10 08
8.8kn je 1funta, okvirno, moze biti malo vise i malo manje ovisi od tecaja taj dan i paypal provizije..stim da mozda mozes platiti direktno kunama s kartice, mislim da na Asosu moze tako nek me netko ispravi ako ne moze? :/ I da, pt je besplatan iznad 23funte, znaci za ove cipele nemas pt-a a stize za 4radna dana u prosjeku. Brzinom dostave sam odusevljena, brze stize od narudzbi sa Krpica ,:)
2018 10 08
Cca 240kn ove izadju. Al vidi si i outlet, snizene ne izbacuje kad odes na "shoes" vec moras na outlet pa Footwear.
2018 10 08
Super pogledat cu. Hvala na info. Koja dostavna sluzba dostavlja asos?
2018 10 08
> SamoDalmatinka: > Super pogledat cu. Hvala na info. > Koja dostavna sluzba dostavlja asos? Huh Dhl mislim pa preuzme Hp expres..ajme ja sa dosta razl.stranica narucujem da vise ne znam 😅 edit: je, dobro sam rekla, iz Njemacke nama salju Dhl-om pa preuzme mislim posta, i to donosi svojim zutim kombijem.
2018 10 08
Ej cure a Debenhams? Salju nama?? Sa njima nemam iskustva. Iskustva imate? :)
2018 10 08
1 2