Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Najam vjencanica

Cure,moze pomoc? Kakva su Vasa iskustva najma vjenčanica. Naime pronašla sam si onu pravu u salonu Penelope,sad bih ju kaparila ali me strah dal' Ce do 5mj izgledati kao sto sad izgleda. Pomagajte! :)
2018 10 12
Iznajmila u Sposi, nisam bila zadovoljna, nisu je prekrojili po meni kako je trebalo iako sam isla na par proba. Oni prema svakoj kao prekrojavaju, e sad, najbitnije je da to dobro odrade, ali meni u Sposi nisu baš sam bila ljuta 😦 Btw. Imam jednu vjenčanicu iz Penelope nenošenu možeš pogledati 😃 spustila sam cijenu maksimalno da je se riješim jer je nisam na kraju nosila a bila na akciji. Pa možeš baciti pogled ako ti se svidi 😃
2018 10 12
Hvala Anita! Ova koju sam ja probala je bila ko po meni divana,sto je cudo jer sam 34broj i obično su mi sve velike. Moj strah je samo da kad dodjem po nju da ne bude podrapana i tako to :/
2018 10 12
Cijene najma su sad skoro identične šivanju, Tako da razmisli i o toj opciji. Ili nađeš na MK neku; ta haljina je nosena uglavnom jednom, a u salonu može biti nosena(i prepravljani) i tri, četiri puta mjesečno
2018 10 12
Ne vrijedi tih novaca. Za iste novce mozes dobiti haljinu domaceg dizajnera po tvojim mjerama. Saloni nazalost naplacuju sve i svasta, a ne ulazu toliko u uslugu.
2018 10 12
Ja ti preporučam šivanje u Gray by Ivana Čizmdija. Extra kvalitetno šivanje i materijali. Jedini je problem što je u Osijeku, ali mislim da se isplati ići. Progoooglaj malo po netu da vidiš njezin rad. Ja se udajem u 6.mj i planiram ići početkom godine kod nje. Sretno :)
2018 10 17