Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

lesnina popusti

cure drage, molila bih vas za savjet. Naime do danas imaju popust na sve 20%, a pronasla sam si spavacu sobu koja mi se svidja,iako mislila sam ju uplatiti u 12.mj (misleci da ce mozda biti jos neki popusti) ako je netko radio ili radi tamo kakva su iskustva?? Dal je bolje pricekati 12.mj ili da se iskorsti ovih 20%?? Pomagajte! :)
2018 11 04
Hvala ti na savjetu. Ja srećom s njima nisam imala takvih iskustva ali dobro je znati. Bas sam trenutno u razmatranju i o radjenju po mjeri pa ću vidjeti :)
2018 11 06
Pozdrav, i ja sam imala katastrofa iskustvo sa lesninom, kupila sam kolica za bebu i odmah platila cijeli iznos, receno mi je da ce doci za 2 tjedna (naravno nisu dosla) i tako su me zavlacili oko mjesec ipo dana da bi na kraju nazvali da jave da su se ta kolica prestala proizvodit i nek izaberem druga?!? Rekoh ja sebi mozda stvarno nije do njih, svakom se moze desit nema veze.. I tako na njihov nagovor uzmem ja i krevetic jer su mi dali popust, krevetic je kupljen 21.09 i evo jos ga cekam... Toliko o tome, toliko o lesnini...
2018 11 07
Ja sam kod njih uzela spavacu sobu i dosla je kroz 2 tjedna. Poslovnica u Osijeku..
2018 11 07
Ja sam kupila odlican ormar, prilicno stabilan i zaista moze “trpiti” ovecu kilazu prenatrpanosti, s ogledalima i ladicama. Stigao za 10 dana i decki ga namontirali u 5 min. Ocito su iskustva vrlo razlicita. Lesnina Zg-istok
2018 11 07
Kupovala sam kutnu garnituru kada je bio popust 15 posto na sve negdje u to vrijeme lani. Htjeli odmah platiti i sve, misleći da je rok isporuke ajde na dva tjedna. Kažu oni nama u ožujku 2018.,wtf?Budući da nam je hitno trebalo otišli smo u Ikeu:) To je za neke proizvode vjerojatno nije za sve, ako imaju na lageru ne bi smjelo biti problema, ali uvijek provjerite:)
2018 11 08
Predlazem Bozicni popust i Harvey Norman (ima tamo i jeftinijih komada). Kupila sam krevet 160X200 za 990kn, a nije bio na snizenju. Prezadovoljna sam i imam ga vec 4 godine. Predivan je i lako se odrzava jer je neka “eko koza” u pitanju pa ga s vremena na vrijeme prebrisem vlaznim maramicama. To je bilo kada sam kupila i gorespomenuti ormar u Lesnini, takodjer bijeli s ljubicastim ladicama i sama si uredila sobu s ludom nijansom ljubicaste na zidu te sarenim zastorima. Zapravo se jeftinije prodje kupiti na vise mjesta pojedinacno nego citav kompet, bar osobno imam takva iskustva
2018 11 09