Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Produzenje vozacke

Pozdrav drage imam pitanjce znacci ovako suprugu izlazi vozacka u ponedjeljak a na ljecnickom i psihotestu je bio u 7mj za posao sad me zanima dal mu taj ljecnicki vrijedi i za vozacku ili mora ponovno???
2018 11 07
> linacokolina: > Pozdrav drage imam pitanjce znacci ovako suprugu izlazi vozacka u ponedjeljak a na ljecnickom i psihotestu je bio u 7mj za posao sad me zanima dal mu taj ljecnicki vrijedi i za vozacku ili mora ponovno??? Ja sam vozacku produljila bez ljecnickog i psihotesta. Trebala mi je samo jedna fotografija i uplata takse plus taksena marka. Sad ne znam koliko vas suprug ima godina i da li se nesto drugo trazi da odredjenu dob.
2018 11 07
> Alalala1211: > Ja sam vozacku produljila bez ljecnickog i psihotesta. Da, ali samo ako ne postoje neka ograničenja. Ako je prisutna dioptrija, potreban je liječnički.
2018 11 07
> Alalala1211: > > linacokolina: > > Pozdrav drage imam pitanjce znacci ovako suprugu izlazi vozacka u ponedjeljak a na ljecnickom i psihotestu je bio u 7mj za posao sad me zanima dal mu taj ljecnicki vrijedi i za vozacku ili mora ponovno??? > Ja sam vozacku produljila bez ljecnickog i psihotesta. Trebala mi je samo jedna fotografija i uplata takse plus taksena marka. Sad ne znam koliko vas suprug ima godina i da li se nesto drugo trazi da odredjenu dob. Ima 28 a dobijo ju je na 10 kad je polagao
2018 11 07
> SaraKedavra: > > Alalala1211: > > Ja sam vozacku produljila bez ljecnickog i psihotesta. > Da, ali samo ako ne postoje neka ograničenja. Ako je prisutna dioptrija, potreban je liječnički. Nije imao nikakva ogranicenja ni nista samo je dobino na 10 god
2018 11 07
Ako nema nikakvih ograničenja,ne mora na lječnički..,osim ako ima kategoriju veću od "B"
2018 11 07
> leptiricaMo: > Ako nema nikakvih ograničenja,ne mora na lječnički..,osim ako ima kategoriju veću od "B" Ima samo "B" kategoriju
2018 11 07
Pogledajte stranice mupa sve tamo pise
2018 11 08
Za produljenje vozacke ne treba ljecnicki ni psihotest samo ponijet sliku,ako se je u međuvremenu mjenjala osobna,ni slika ne treba,jer ju imaju takse 15kn uplacuje se 151 kn opcom uplatnicom i kroz 3 tjedna je vozacka gotova mjenjala sam prosli mjesec vozacku tako da znam
2018 11 08
> kozmetika88: > Za produljenje vozacke ne treba ljecnicki ni psihotest > samo ponijet sliku,ako se je u međuvremenu mjenjala osobna,ni slika ne treba,jer ju imaju > takse 15kn > uplacuje se 151 kn opcom uplatnicom > i kroz 3 tjedna je vozacka gotova > mjenjala sam prosli mjesec vozacku tako da znam E super puno hvala na inf
2018 11 08