Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Shopping u Grazu

Zanima me shopping u Grazu... jednodnevni izlet bi napravila i zanima me dal se isplati? Kad se isplati ići po zimsku robu za odrasle i klince? Ima li sad ljetne robe u njihovim shopping centrima? Imaju li primark, Kiko cosmetics dućan, drže li sephoru u Grazu? Ako tko ima "friške" vijesti.. neka opiše, napiše..
2018 11 10
Nema Sephore nažalost, za Kiko ne znam... Prvo Primark, definitivno:)treba kopati i stalno je gužva, ali da se jeftino proći i bez nekog posebnog sniženja. Već par god sam gore radila i nije da sam nešto oduševljena sa sezonskim sniženjima, čak sam bila par puta više ugodno iznenađena sa drogerijama gore jer zna biti stvarno super stvari(parfemi, setovi za poklon, itd). Najiskrenije gore najviše volim Leiner(namještaj), tamo ima prekrasnih stvarčica, sad pogotovo za Božić:)
2018 11 11
U Primarku je kaos, naoružajte se strpljenjem :) Svakako preporučam da skoknete do centra Graza, meni je divan, posebno u vrijeme adventa.
2018 11 11
Isplati se dok su snizenja, i dok tek pocnu, jer kasnije ostanu samk velike velicine i vecina toga rasprodano :)
2018 11 11
Ima i Kiko u Seiersbergu :)
2018 11 12
> Coco966: > Ima i Kiko u Seiersbergu :) Uopće ga nema na popisu ali eto, dobro da ga ipak ima u stvarnosti. :D
2018 11 12
> KreativnoSelo: > > Coco966: > > Ima i Kiko u Seiersbergu :) > Uopće ga nema na popisu ali eto, dobro da ga ipak ima u stvarnosti. :D Ja mislim da se taj Kiko zatvorio, ali nisam 100%
2018 11 15