Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Tonirana krema

Drage krpicarke ,imate li za preporuciti kakvu dobru toniranu kremu? Imam zrelu kozu,ten mi je stvarno super za moje godine i zbog toga ne nosim puder.Kremica mi treba da je nanesem u onih par dana kad imam ciklus jer onda mi se pojavi koji pristic od hormona.Probala sam baleu,niveu i alaverde.Svijetla mi je presvijetla,tamna mi je prezuta...Sto jos isprobati? Hvala☺
2018 11 17
Garnier BB Cream + Blur ili BB Cream Combination To Oily Skin, imaju nijanse light I medium i L'Oreal Bonjour nudista su meni najbolje, a Garnier je često i u drogerijama na akciji.
2018 11 17
Hvala puno ,garnierove kreme su mi super pa cu probati i njihovu toniranu 🤗
2018 11 17
Loreal bb glam nude za čisto highlight efekt (prilagođava se tonu kože) i Nuxe bb krema koja mrvu više pokriva, a i dalje jako prirodna i nije mrtvačka svijetla😁
2018 11 17
> sanja85: > Loreal bb glam nude za čisto highlight efekt (prilagođava se tonu kože) Meni je glam nude pre suha, i ima malo čudan miris ;)
2018 11 17
> vedranapv: > > sanja85: > > Loreal bb glam nude za čisto highlight efekt (prilagođava se tonu kože) > Meni je glam nude pre suha, i ima malo čudan miris ;) Da, glam je suha više od ostalih, miris meni osobno niš'posebno. Nuxe zato mirišiiii
2018 11 17
farmasi plava bb crema :)
2018 11 17
I ja dajem glas za plavu farmasi bb kremu. Lagana je na licu i ne zamasni lice.
2018 11 17
Meni farmasi nije odgovarala, brzo oksidira na licu. Preporuke za Nuxe :)
2018 11 20