Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Za sve cure koje varaju!!

Nadam se da ce te procitat ovaj tekst, vi cure koje ste varale, koje varaju i koje ce varati! Nadam se da vam motivacija nije, 'pa kad mogu druge mogu i ja', jer u zadnje vrijeme ima previse tema na forumu prevare. Dali citate samo naslove i prvu stranicu teme ili listate do zadnje i vidite da sve cure koje su prevarene vrate svoje novce nazad, a vi koje varate budete blokirane. Al nije samo problem u blokadi, mislite: 'neš ti, otvorin drugi profil i eto me opet na krpicama'....Da...to se desi u slucaju ako curama vratite odmah novce.... A ako ne, onda ide malo veca sramota za vas: -Stavljanje vasih osobnih podataka na temu(a vjerujte niste jedina iz vaseg grada/kvarta/mjesta-tako da cure koje vas znaju znat ce da ste osobu prevarili) -Budite svjesne da internet sve pamti, tako da je vrlo lako doci do vaseg facebook profila, vaseg instagram profila i profila vasih prijatelja.... Dali stvarno zelite da cura koju prevarite salje poruke vasim prijateljima o prevari? -Takoder se dode do broja mobitela vasih roditelja, prijatelja... -Napravit sacekusu ispred kuce, skole, kafica, faksa(naletit ce te jednog dana na pogresnu osobu koja ove stvari nece rijesavat preko foruma, nego ce doc ispred vas i osramotit vas pred svima) Danas nije nikom problem nac nesto preko interneta... Sve je javno. Dali ste culi za hakere? Mislite da ste zasticene? Neznam odakle vam pamet da idete varat, i mislite da ce te dobro proc. Nadam se da ce te ovo procitat vi koje ste varale, koje trenutno varate i sigurno vec trljate ruke, i vi koje ste mislile varati!!!!!
2018 11 19
viky222 takve nemaju obraza, žali Bože otvaranja teme - nadam se da nisi i ti jedna od prevarenih
2018 11 19
Isto tako kod vas na profilu piše kako ne vraćate novac, a nekom ako pogrešno izmjerite, i zaželi povrat, vi to ne radite, i to je jedna vrsta prevare.
2018 11 19
> IvanaHercegovac: > Isto tako kod vas na profilu piše kako ne vraćate novac, a nekom ako pogrešno izmjerite, i zaželi povrat, vi to ne radite, i to je jedna vrsta prevare. Nadala sam se ovakvim beskorisnim komentarima, objasnite mi di pise ako izmjerim krivo da novac ne vracam? Ako vidite to na mom profilu uslikajte i stavite ovdje. Ja priznajem optuzbe s vase strane da me nazivate lopovom ako to igdje pise na mom profilu.
2018 11 19
> neboderka: > viky222 takve nemaju obraza, žali Bože otvaranja teme - nadam se da nisi i ti jedna od prevarenih Nisam prevarena sva sreca. Ali nadam se osobe koje misle varat da ce procitati sto sam napisala.
2018 11 19
Prevaranata ce biti i dalje,a i onih glupih i nivnih koji ce takvima uplacivat novac svaki dan osvane nova tema za neku prevaru ono sto mi je zanimljivo kak nitko ne zna za forum i crnu listu dok ne bude prevaren cim budu prevareni otvaraju se teme i trazi se pomoc zasto prije uplate ne traze savjet,nego svi potrce novim profilima uplacivati novac
2018 11 19
> kozmetika88: > Prevaranata ce biti i dalje,a i onih glupih i nivnih koji ce takvima uplacivat novac > svaki dan osvane nova tema za neku prevaru > ono sto mi je zanimljivo kak nitko ne zna za forum i crnu listu dok ne bude prevaren > cim budu prevareni otvaraju se teme i trazi se pomoc > zasto prije uplate ne traze savjet,nego svi potrce novim profilima uplacivati novac Tocno. Al isto mi nije jasno kako neko moze varat a zna da ce se kad tad saznat.... I ne samo tu na krpicama nego i sire.
2018 11 19
> viky222: > > IvanaHercegovac: > > Isto tako kod vas na profilu piše kako ne vraćate novac, a nekom ako pogrešno izmjerite, i zaželi povrat, vi to ne radite, i to je jedna vrsta prevare. > Nadala sam se ovakvim beskorisnim komentarima, objasnite mi di pise ako izmjerim krivo da novac ne vracam? > Ako vidite to na mom profilu uslikajte i stavite ovdje. Ja priznajem optuzbe s vase strane da me nazivate lopovom ako to igdje pise na mom profilu. Ne tresite se, otvorila ste temu, pa morate bit spremna i na "beskorisne" komentare, a shvatit možete kako god hoćete. Ja vjerujem da ste vi glas razuma koji će sve prevarante sada odvratiti od njihovih prljavih ideja, eto, jako sam sad sretna zbog toga🤗
2018 11 19
> IvanaHercegovac: > > viky222: > > > IvanaHercegovac: > > > Isto tako kod vas na profilu piše kako ne vraćate novac, a nekom ako pogrešno izmjerite, i zaželi povrat, vi to ne radite, i to je jedna vrsta prevare. > > Nadala sam se ovakvim beskorisnim komentarima, objasnite mi di pise ako izmjerim krivo da novac ne vracam? > > Ako vidite to na mom profilu uslikajte i stavite ovdje. Ja priznajem optuzbe s vase strane da me nazivate lopovom ako to igdje pise na mom profilu. > Ne tresite se, otvorila ste temu, pa morate bit spremna i na "beskorisne" komentare, a shvatit možete kako god hoćete. Ja vjerujem da ste vi glas razuma koji će sve prevarante sada odvratiti od njihovih prljavih ideja, eto, jako sam sad sretna zbog toga🤗 Eto nisu mi jasni ni ti beskorisni komentari kao ni prevare. Neznam zasto cure to rade.... Ni jedno ni drugo. Netrebaju se svi slozit s menom- to i ne ocekujem, al ako nemam sta pametno za rec ja sutim. 😒
2018 11 19
> viky222: > > kozmetika88: > > Prevaranata ce biti i dalje,a i onih glupih i nivnih koji ce takvima uplacivat novac > > svaki dan osvane nova tema za neku prevaru > > ono sto mi je zanimljivo kak nitko ne zna za forum i crnu listu dok ne bude prevaren > > cim budu prevareni otvaraju se teme i trazi se pomoc > > zasto prije uplate ne traze savjet,nego svi potrce novim profilima uplacivati novac > Tocno. Al isto mi nije jasno kako neko moze varat a zna da ce se kad tad saznat.... I ne samo tu na krpicama nego i sire. Ocito se ne zamaraju s time Velika je lista prevaranata,ali se jos nitko nije pokajao od njih,niti hoce To su oni koji bi dobro zivjeli a da ne moraju nista radit
2018 11 19
> kozmetika88: > > viky222: > > > kozmetika88: > > > Prevaranata ce biti i dalje,a i onih glupih i nivnih koji ce takvima uplacivat novac > > > svaki dan osvane nova tema za neku prevaru > > > ono sto mi je zanimljivo kak nitko ne zna za forum i crnu listu dok ne bude prevaren > > > cim budu prevareni otvaraju se teme i trazi se pomoc > > > zasto prije uplate ne traze savjet,nego svi potrce novim profilima uplacivati novac > > Tocno. Al isto mi nije jasno kako neko moze varat a zna da ce se kad tad saznat.... I ne samo tu na krpicama nego i sire. > Ocito se ne zamaraju s time > Velika je lista prevaranata,ali se jos nitko nije pokajao od njih,niti hoce > To su oni koji bi dobro zivjeli a da ne moraju nista radit Mozda se nisu pokajali, al ja mislim da je vecio dio cura dobio svoj novac nazad. Pa neka im to bude poruka za ubuduce... 😁
2018 11 19
I drago mi je da neke korisnice odmah skuze profil lopova i javno objavi. Svaka cast curama na tome 👏😁😁
2018 11 19
I ne samo to, onda kada se idete zaposlit, buduci poslodavac progugla vase podatke i vide da ste sitni prevarant, ma tko ce vas zaposlit? Ja neznam sto takve osobe planiraju od zivota, dali se misle razmnozavati (sto je bolje ne jer ne fali nam takvih osoba) ako da, ako odgoje iole normalno dijete, mislite da ce njemu lijepo biti cuti kako su mu roditelji prevaranti, a cuti ce. Pa proguglat ce ako nece cuti. Kako si napisala, internet sve pamti. Kad smo kod toga, trebalo bi otvoriti jedan blog ili nesto, internetsku stranicu, bar je to jednostavno danas i javno objaviti SVE podatke sa crne liste uz opise sto su napravili. Kad moze porezna objavljivati duznike zasto bi ovo bilo zabranjeno, pa dokle traje.
2018 11 19
> ivy4862: > I ne samo to, onda kada se idete zaposlit, buduci poslodavac progugla vase podatke i vide da ste sitni prevarant, ma tko ce vas zaposlit? Ja neznam sto takve osobe planiraju od zivota, dali se misle razmnozavati (sto je bolje ne jer ne fali nam takvih osoba) ako da, ako odgoje iole normalno dijete, mislite da ce njemu lijepo biti cuti kako su mu roditelji prevaranti, a cuti ce. Pa proguglat ce ako nece cuti. Kako si napisala, internet sve pamti. > Kad smo kod toga, trebalo bi otvoriti jedan blog ili nesto, internetsku stranicu, bar je to jednostavno danas i javno objaviti SVE podatke sa crne liste uz opise sto su napravili. Kad moze porezna objavljivati duznike zasto bi ovo bilo zabranjeno, pa dokle traje. Slazem se. Zasto bi bilo zabranjeno stavljat javno podatke i stitit prevarante, i njima ic na ruku... Da nebi slucajno tuzili a oni u prekrsaju takoder.... Svi znamo da se to nece desit jer procedura prijave je velika i mislim da se policija bavit tim nece jer pristankom prijave na facebook profil i ostalih stavljas javno svoje ime i prezime, datum rođenja i ostale podatke, svoje slike i slike svojih prijatelja, obitelji... A broj mobitela se takoder moze nac... Koliko god mi mislili da smo zasticeni nismo. Nismo zasticeni od prve prijave na bilo kojoj drustvenoj mrezi. Pa neka prijavljuju... Nece bit od koristi.
2018 11 19
Ja sam ovdje nova, o kakvoj vrsti prevara se tocno radi? 👀
2018 11 19
1 2 Sljedeći