Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Gdje zamijeniti kopču remena (na kaputu)?

Gdje zamijeniti šnalu, kopču za remen na VUNENOM kaputu? Je li uopće moguće kod takvog kaputa? Može li se to kod krojača ili treba ići postolaru ili već nekom trećem? Molim pomooć ako netko zna i ima iskustva :)
2018 11 28
mislim kod postolara, ali ako je vuna..možda može i krojač sašiti...pitajte oba.. <3
2018 11 28
Trebao bi krojač, a ako ne može, probati u Mega-Poliplet na Remetinečkoj u ZG. Baš danas sam bila tamo po neke kopče i vidim da žene nose kapute, bunde na sitne popravke....jedino što se mora doći do 15,00 sati jer su im do tada tamo krojačice. Maloprodaja radi do 17,00.
2018 11 28
vau, hvala na odgovorima :) pokusat cu u remetineckoj odmah za svaki slucaj jer se krojac kod kojeg idem bas i ne usudi raditi s pletivima :)
2018 12 01
> supermamica: > Trebao bi krojač, a ako ne može, probati u Mega-Poliplet na Remetinečkoj u ZG. Baš danas sam bila tamo po neke kopče i vidim da žene nose kapute, bunde na sitne popravke....jedino što se mora doći do 15,00 sati jer su im do tada tamo krojačice. Maloprodaja radi do 17,00. Najbolji su.
2018 12 03