Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Psihologija /

Što kad ti kontrolor HRTa pokuca na vrata?

> thecount: > > ValkyrieBlue: > > Po zakonu bi trebalo plaćati tu pristojbu, međutim način utvrđivanja i naplate je dosta šupalj. Jer, kontrolori nemaju pravo ulaska u vaš privatan posjed ukoliko ih vi ne pustite. U principu ne treba im otvarati vrata, ne treba ih puštati u stan i nikako im dati ime i prezime ili bilo kakav dokument. Što se tiče prijave na adresu, to njih kao ne zanima, jer njih ne zanima vlasnik stana/korisnik stana već korisnik HRT usluga. > Neka kodiraju programe pa neka onda naplacuju. Tko zeli gledati HRT neka plati. Zakon... Nije to nikakav zakon nego najobicniji harac. Sta jos necemo placati? Najbolje da kupim krevet i jos da drzavi dajem 80kn mjesecno jer ga posjedujem. Ajoj, ovo je ispalo kao da branim taj harač. Nikad i nikako. To je najgluplji harač koji nam je država nametnula ikada. Ali hoću reći da nažalost osim toga da im ne otvoriš vrata i da odjaviš uslugu (pa do sljedećeg posjeta) nemaš se kako od njih obraniti.
2018 12 03
> ValkyrieBlue: > > thecount: > > > ValkyrieBlue: > > > Po zakonu bi trebalo plaćati tu pristojbu, međutim način utvrđivanja i naplate je dosta šupalj. Jer, kontrolori nemaju pravo ulaska u vaš privatan posjed ukoliko ih vi ne pustite. U principu ne treba im otvarati vrata, ne treba ih puštati u stan i nikako im dati ime i prezime ili bilo kakav dokument. Što se tiče prijave na adresu, to njih kao ne zanima, jer njih ne zanima vlasnik stana/korisnik stana već korisnik HRT usluga. > > Neka kodiraju programe pa neka onda naplacuju. Tko zeli gledati HRT neka plati. Zakon... Nije to nikakav zakon nego najobicniji harac. Sta jos necemo placati? Najbolje da kupim krevet i jos da drzavi dajem 80kn mjesecno jer ga posjedujem. > Ajoj, ovo je ispalo kao da branim taj harač. Nikad i nikako. To je najgluplji harač koji nam je država nametnula ikada. Ali hoću reći da nažalost osim toga da im ne otvoriš vrata i da odjaviš uslugu (pa do sljedećeg posjeta) nemaš se kako od njih obraniti. Ma ne moras je ni odjaviti, jer kad saljes odjavu prijamnika prakticki im govoris da imas tv, laptop... Sto vec. Ne otvarat, nista ne potpisivat i to je to. Gamad.
2018 12 03
Ofc, ali ljudima se dogodi da se ustrtare pa jednom popuste, tad ide odjava.
2018 12 03
> ValkyrieBlue: > Ofc, ali ljudima se dogodi da se ustrtare pa jednom popuste, tad ide odjava. True. Boze, di zivimo...
2018 12 03
Jos kad bi im program ista valjao... radije bi placala rtl-u za 6 sati reklama dnevno nego tim uhljebima.
2018 12 03
Meni je jednom upao bez dozvole u stan, zvala sam policiju, dosli su, naravno da su ga otjerali
2018 12 08
Nije dužna ništa plaćati. Drugi put kad joj dođe inkasator nek mu zatvori vrata pred nosom. NIKAKO ti ne smije ući u kuću jer nije SLUŽBENA OSOBA, a uostalom ni služb.osoba (policija) ti ne može ući u kuću bez naloga suda. Koji jebeni zakon hahahaha (HRT zakon)
2019 02 05
Ja sam jednom prilikom prije cca dve godine na poslu otvorila vrata kontroloru (na firmu koja je glasila na mene).Kako je cuo muziku da svira rekao je da moram prijaviti sta imam u prostoru i da ga pustim unutra (sto naravno nisam) ,muzika je dolazila sa tableta( cak i na to se placa pristojba🤦🏻‍♀️ ). Naravno nisam ga pustila na sta on meni da cu platiti kaznu i dobiti prijavu ofc zatvorila sam mu vrata i nista mi nije stiglo. Takoder prije nekoliko godina kada sam bila podstanar dosao kontrolor i pozvonio na portafon( kako mi je gazda rekao da ne otvaram nisam znala sta cu) ja komotno kazem da izadem iz tusa i otvaram. Ja ni pet ni sest ogroman televizor sa stola bacim na krevet pokrijem poplunom i stavim velikog medvjeda na to i tako neke plisance maknem prijemnik i pustim ga gore hahahahahahha. Usao provjerio i nista od placanja. Ali kicma mi je otpala od tv-a HAHHHAHAHA
2019 05 21
> kety1991: > Ja sam jednom prilikom prije cca dve godine na poslu otvorila vrata kontroloru (na firmu koja je glasila na mene).Kako je cuo muziku da svira rekao je da moram prijaviti sta imam u prostoru i da ga pustim unutra (sto naravno nisam) ,muzika je dolazila sa tableta( cak i na to se placa pristojba🤦🏻‍♀️ ). Naravno nisam ga pustila na sta on meni da cu platiti kaznu i dobiti prijavu ofc zatvorila sam mu vrata i nista mi nije stiglo. Takoder prije nekoliko godina kada sam bila podstanar dosao kontrolor i pozvonio na portafon( kako mi je gazda rekao da ne otvaram nisam znala sta cu) ja komotno kazem da izadem iz tusa i otvaram. Ja ni pet ni sest ogroman televizor sa stola bacim na krevet pokrijem poplunom i stavim velikog medvjeda na to i tako neke plisance maknem prijemnik i pustim ga gore hahahahahahha. Usao provjerio i nista od placanja. Ali kicma mi je otpala od tv-a HAHHHAHAHA hahahhaah pukla sam od smijeha,ja si razmisljam kako bi bilo fora imat ormar koji se okrece pa kad dodju samo okrenut zidu hahahah
2019 11 11
1 2