Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Kad izgubite nešto...

> sunceiljubav: > Moja seka je prije tri godine izgubila visece biserne nausnice.Pojavile su se na Badnjak na Bozicnoj jelki :') Ovo je zakon!😍
2019 01 15
Ja sam izgubila pandorin privjesak na kopcu, otkacio se s narukvice. Znam i di, otprilike i uglavnom nije ga bilo. Imao je vise emocionalnu vrijednost, i odlucim ja kupiti isti kad sam smogla. I naravno, pogubim i njega. Znam otprilike i di, kod sebe u vrtu, u jednom trenu ga je bilo u drugom nije dok sam tu radila nesto. i ja sam pretrazila sve, otisla sam toliko daleko da sam posudila detektor metala - i nista. Sad neznam dali da treci put uzimam isti, ocito nemam srece s tim privjeskom 🤨
2019 01 15
Moja tuga.... Ja sam izgubila vjencani prsten. Prekopala sam sve u ordinaciji gdje radim. Zadnja teorija je bila da kada sam skidala rukavice da je ocito skliznuo sa prsta i zavrsio u smecu u rukavici. Jesino nisam stigla prekopati smece jer je cistacica svo smece vec pokupila i odnijela. Od tuge i jada, otisla sam i narucila novi prsten, identican gdje je i prvi kupljen. Sada mi novi prsten stoji u kutiji i vise ga ne nosim.
2019 01 15
Prisjetila sam se jedne anegdote dok sam studirala. Cijeli blok papira na kojem sam vježbala zadatke su samo nestali. Pretražila sam sve, raspitivala se kod kolega, umislila da sam nekome posudila. Kad sam položila ispit, nekoliko tjedana poslije nađem u jednom fasciklu i taj blok zadataka i formula. Poanta je sa neke stvari ipak nađeš kad ih i prestaneš tražiti. S nakitom nisam imala problema, srećom mogu nositi bižuteteriju pa to uvrstim za svaki dan. Ostali nakit dobiven na poklon nosim samo povremeno.
2019 01 16
> ivy4862: > Ja sam izgubila pandorin privjesak na kopcu, otkacio se s narukvice. Znam i di, otprilike i uglavnom nije ga bilo. Imao je vise emocionalnu vrijednost, i odlucim ja kupiti isti kad sam smogla. I naravno, pogubim i njega. Znam otprilike i di, kod sebe u vrtu, u jednom trenu ga je bilo u drugom nije dok sam tu radila nesto. i ja sam pretrazila sve, otisla sam toliko daleko da sam posudila detektor metala - i nista. Sad neznam dali da treci put uzimam isti, ocito nemam srece s tim privjeskom 🤨 Hahaha...detektor metala - zakon ste! 😍
2019 01 16
1 2 3