Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Kad izgubite nešto...

> SilaVila: > > Brdosuza: > > Ja obicno gubim stvari kada ih spremim na "sigurno mjesto" :') > > A onda se nakon nekog vremena pomirim sa gubitkom, i gle čuda slučajno pronađem izgubljeno. > > Evo, trenutno sam u potrazi za baterijom od samsunga. Vec sam 2 puta sve preokrenula, i sigurna mjesta :') > > Narucila sam jucer novu. Dok dode, sigurna sam sa ce se ova pojaviti. 🤦 > Ček, jel i lova na “sigurnom mjestu”? Pa se iznenadite kad nađete 200 kn...😅 Znam i takvih priča.😂 Tesko da cu lovu zagubiti...hahaha..ne stignem. Ali zato stignem tuđe potrošiti.. :') Ugl blizi clan moje obitelji prodaje prirodne proizvode i tako ja ljudima ponesem, meni plate..i onda to stoji kod mene dok se ne vidimo. Jednom prilikom bila neka besparica, i ja u drugom pretincu novcanika, dok sam trazila neke papire, nadem 300 kn (naravno, tu sam ih odvojila, jer nisu moje)... Fala Bogu ja to lipo potrosila, i mozgam ja, mozgam (inace da ja zagubim lovu pa nadem, nije bas cesto)..kad sam se sjetila cija je lova..hahaha Vracaj sada od svojih :') :') Uzas. I dalje ja ucinim uslugu sa prodajom, ali sam rekla da sada dolaze po lovu odmah.. x-)
2019 01 12
Najgore tuđu lovu u svom novčaniku čuvati!🤪
2019 01 12
Edit Naočale su nađene! Mama ih navodno našla na mjestu gdje sam prvo tražila (i više puta gledala) 8-)
2019 01 12
> Azaleasensia: > Edit > Naočale su nađene! > Mama ih navodno našla na mjestu gdje sam prvo tražila (i više puta gledala) 8-) Aaaaaaa,zakon!🎉🎉🎉🎉🎉
2019 01 12
> SilaVila: > > Azaleasensia: > > Edit > > Naočale su nađene! > > Mama ih navodno našla na mjestu gdje sam prvo tražila (i više puta gledala) 8-) > Aaaaaaa,zakon!🎉🎉🎉🎉🎉 Hvalaaa 8-) : Stvarno se više nisam nadala da ću ih naći ali začudo pojavile su se! Hvala na otvaranju topica, da vi niste ovo postavili ne bi se sjetila reć mami da ih potraži. Već sam bila odustala..
2019 01 12
Kad se najmanje nadas ces pronaci, vjeruj mi😊
2019 01 12
> Sweetclothes: > Kad se najmanje nadas ces pronaci, vjeruj mi😊 Stvarno je tako! Samo treba imati strpljenja... :)
2019 01 13
Neki dan skinem naušnice, obožavam ih i često nosim. Ostavim na stolu uz još neke ukrase, iziđem van, vratim se, jedne nema... Nije na stolu, ni ispod stola, ni oko stola, ni u prostoriji. Sve sam pretresla. Evo prošlo tri dana, nema je, i ne mogu se pomiriti - (( Al događa se. A za '' sigurno mjesto ''. Kad god stavim na sigurno nikad ne nađem jer više ne znam što je bilo sigurno mjesto. Užas!
2019 01 13
Prihvatim da ga nema i pokušam mu naći dostojnu zamjenu :D Ali prežaliti - nikako :D
2019 01 13
> Majalike: > Neki dan skinem naušnice, obožavam ih i često nosim. Ostavim na stolu uz još neke ukrase, iziđem van, vratim se, jedne nema... > Nije na stolu, ni ispod stola, ni oko stola, ni u prostoriji. Sve sam pretresla. > Evo prošlo tri dana, nema je, i ne mogu se pomiriti - (( > Al događa se. > A za '' sigurno mjesto ''. Kad god stavim na sigurno nikad ne nađem jer više ne znam što je bilo sigurno mjesto. > Užas! Majo,žao mi je. Dijelimo istu sudbinu - i ja tražim tri dana. 😔 Ako nađeš naušnicu,javi! Sretno! 🙂
2019 01 13
> SilaVila: > > Majalike: > > Neki dan skinem naušnice, obožavam ih i često nosim. Ostavim na stolu uz još neke ukrase, iziđem van, vratim se, jedne nema... > > Nije na stolu, ni ispod stola, ni oko stola, ni u prostoriji. Sve sam pretresla. > > Evo prošlo tri dana, nema je, i ne mogu se pomiriti - (( > > Al događa se. > > A za '' sigurno mjesto ''. Kad god stavim na sigurno nikad ne nađem jer više ne znam što je bilo sigurno mjesto. > > Užas! > Majo,žao mi je. Dijelimo istu sudbinu - i ja tražim tri dana. 😔 Ako nađeš naušnicu,javi! Sretno! 🙂 Hvala, nadam se sa će izroniti negdje. Jednom mi se izgubljena naušnica tako samoukazala nakon skoro 6 mj i to tamo gdje sam naravno gledala. I tebi želim sreću, ne gubimo nadu. Ali 200kn stavljenih '' na sigurno '' nisam našla :')
2019 01 13
Jednom sam 100 kn ostavila u torbi koju sam jednom nosila. Skroz sam zaboravila na to. I na kraju je tako torbica stajala mjesecima i mislim si, idem ju postavit ovdje, ionako ju ne koristim. Poslikala sam ju izvana i stavila u oglas. Tek nakon upita da ju poslikam iznutra, za svaki slučaj išla sam provjeriti i pretince da nemaju kakvih oštećenja i nađem tih 100 kn u jednom kutku pretinca. Da nisam provjerila, razveselila bi se kupilica da je našla novce.
2019 01 13
> Sweetclothes: > Kad se najmanje nadas ces pronaci, vjeruj mi😊 I sama sam se uvjerila u to.😉
2019 01 14
> Lunass: > Jednom sam 100 kn ostavila u torbi koju sam jednom nosila. Skroz sam zaboravila na to. > I na kraju je tako torbica stajala mjesecima i mislim si, idem ju postavit ovdje, ionako ju ne koristim. > Poslikala sam ju izvana i stavila u oglas. Tek nakon upita da ju poslikam iznutra, za svaki slučaj išla sam provjeriti i pretince da nemaju kakvih oštećenja i nađem tih 100 kn u jednom kutku pretinca. > Da nisam provjerila, razveselila bi se kupilica da je našla novce. To bi bila stvarno povoljna kupnja.😂
2019 01 14
Moja seka je prije tri godine izgubila visece biserne nausnice.Pojavile su se na Badnjak na Bozicnoj jelki :')
2019 01 14