Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

H&M otkup robe

Molim vas, ako tko zna, kako ide taj otkup robe u H&M (ako to uopce postoji). Naime imam masu dječje i htjela bi se rijesiti. Hvala!
2019 01 17
Kod njih možeš donesti vrećicu robe (može i stare krpe ručnici bilo šta oni baš ne gledaju unutra) i dobiješ kupon sa 15% popusta na 1 artikal
2019 01 17
Možeš ja mislim donijeti koliko hoćeš vrećica koje god veličine s bilo kakvim krpama unutra i za svaku dobiješ popust. Javiš se na bilo koju blagajnu
2019 01 17
Ako je roba ocuvana, mozda je bolje da darujete nekom kome treba.Jedino ako Vam je bas stalo do tih 15% popusta
2019 01 17
Mozes donijet. Jao obicno donesem.onu jednu konzum malu vrecicu sa samoposluzne blagajne. I ne ne mozes donijet koliko hoces. Idu dvije vrecice po osobi odjednom. Dakle ako ih imas vise onda idi sa nekim ili svaki dan donesi ujutro i popodne po dvije dok se ne rijesis. I ne nije na svakoj blagajni.pitaj na koju trebas jer samo jedna prima. I mozes stavit sta hoces unutra. Ja sam se rijesila hrpe dust bagova jer nisam znala.da ih ljudi toliko vole ovdje pa.ih od sad cuvam. Isto tako sam se rijesila.i posteljine i svega ostalog od platna kaj sam imala.
2019 01 17
Hvala svima na informacijama. Nisam znala za to da se moze bilo koji materijal donijeti. Ja bacala to do sada. A za robicu mi se onda ne isplati jer je full ocuvana, nosena samo od strane moje curice. Mislila sam da otkupe, pa za simbolicno, simbolicno. Nebitno. Al 15% za 1 artikal mi ne igra ulogu. Radije pokloniti.
2019 01 17
Da, samo 2 vrećice po osobi mogu ići odjednom. Ja sam bila iskoristila priliku kad su 2 prijateljice išle sa mnom pa sam uvalila njima da predaju još svaka po 2. :D
2019 01 17
Ima na fejsu grupa "Sharing is caring", tamo ljudi dosta poklanjaju, i to što poklanjaju čini mi se da brzo nađe novog vlasnika :)
2019 01 17
> RocknRoll: > Ima na fejsu grupa "Sharing is caring", tamo ljudi dosta poklanjaju, i to što poklanjaju čini mi se da brzo nađe novog vlasnika :) Ne, ne. Ako budem poklanjala onda isključivo nekom kome znam da treba. Po tim grupama uvijek neke prevare.
2019 01 17
Sigurno imate nekoga poznatog kome ce trebati.Ili slikajte i stavite tu na prodaju.Mozda mislite da je to puno vremena,ali ako cete pomalo slikati s vremenom cete poslikati sve,a mozda nesto i zaradite,svejedno Vam doma stoji
2019 01 17
Poklanjanje robe je danas dvosjekli mac. Na kraju te jos zamrze jer im dajes "losu" robu. Samo nosi u HM.
2019 01 17
Pa ako je roba u dobrom stanju, ne vidim zašto je ne biste stavili npr. u lotove i objavili ovdje, dječje stvari se uvijek traže :)
2019 01 17
U super je stanju. Toga ima dosta, nesto i jesam stavila, al jednostavno za popunit sve ono za toliko robe bi trebalo vremena. Najlakse bi mi bilo kad bi netko uzeo (slikam po potrebi) pa sto sam rekla simbolicno, simbolicno. Eto majice npr. po 15 kn.
2019 01 17
> Jessy2009: > Pa ako je roba u dobrom stanju, ne vidim zašto je ne biste stavili npr. u lotove i objavili ovdje, dječje stvari se uvijek traže :) To je sve od moje curice. Jedinica je, ima dosta i samo je ona nosila.
2019 01 17
> HappySeal: > Poklanjanje robe je danas dvosjekli mac. Na kraju te jos zamrze jer im dajes "losu" robu. Samo nosi u HM. Ne razumijem kako netko moze biti nezahvalan,ako nesto dobije.Ja se uvijek veselim,a ako mi se ne svidi, dam dalje ili bacim u kontejner za stari tekstil.
2019 01 20
1 2