Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pomoc oko povrata

Pozdrav svima.. Priča ide tako da sam od jedne korisnice uzela hlače, te sam pitala da li te iste imaju oštećenja na što sam dobila odgovor da nema... Večeras sam podignula paket i vidjela da ipak imaju, izlizano i samo što se ne raspuknu! Nisam ih ni obukla...izlizano i rupice..fotke ispod.. Moje pitanje je da li je ok tražiti povodom toga povrat? Jer da sam znala ne bi ih kupila....
2019 01 18
Itekako morate tražiti povrat, dobili ste totalno uništene hlače.
2019 01 18
Ovakvo ostecenje ne mozes da ne vidis prilikom slanja Definitivno trazit povrat novca Nadam se da nece dramit oko povrata
2019 01 18
Ja takve hlače bacim u smeće. Sram me to i nekome pokloniti. Ne bih se sigurno pomirila s tim da kupim hlače i takve mi dođu. Tražite povrat.
2019 01 18
Uzas, Sta netko moze uopće tako nesto prodavati!!??? Ne da imaju oštećenja, nego su uništene totalno!!
2019 01 18
Tko vam je to poslao,☹️? stavite je ovdje i na crnu listu da još netko ne nasjedne. Ako imate podatke nađite je na fejsu, zovite rodbinu..
2019 01 18
Itekako trazit povrat, novca!
2019 01 18
Nadam se povratu, poslala sam joj poruku prije nego što ću išta objaviti ovdje i čekam odgovor...čvrsto se nadam da je okej i da će htjeti izvršiti povrat
2019 01 18
Tražite povrat i ne odustajte.
2019 01 18
Svejedno bi trebalo objaviti, nekog tko svjesno šalje ovakvo što, ukloniti sa stranice momentalno. Da uopće netko to u ormaru drži, i do takvog stanja dovede... Ma strašno
2019 01 18
> Mateica2010: > Nadam se povratu, poslala sam joj poruku prije nego što ću išta objaviti ovdje i čekam odgovor...čvrsto se nadam da je okej i da će htjeti izvršiti povrat Da je ok i cista u glavi nebi ovo uopce stavila u prodaju, a kamo li lagala da nemaju ostecenja. Odvratno
2019 01 18
Fuj to od srama nebi ni pored smeca ostavila. a ona biserka jos to i prodaje. 😠😣😤 obavezno povrat. inace redom; negativna podaci na crnu listu nac na imenik.hr zvati doma roditelje nac na fejsu pa opalit po frend0vima s tim da onda promjenit naslov teme u 'prevarantica ta i ta' ne odustajte od vasih novaca!!!!! ma mislim da je vise bilo dosta! ove krpice su postale strasne 😨
2019 01 18
> IvanaHercegovac: > Tko vam je to poslao,☹️? stavite je ovdje i na crnu listu da još netko ne nasjedne. Ako imate podatke nađite je na fejsu, zovite rodbinu.. Tocno to. Negativna s linkom na temu i na crnu listu. I obavezno trazite povrat.
2019 01 18
Jesi je pitala za povrat?
2019 01 18
> sonja90: > Jesi je pitala za povrat? Jesam, trebala bi mi uplatit novce u ponedjeljak Hvala svima
2019 01 18