Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

dajanab prevarantica

> Anka249: > Mada, s obzirom na kolicinu blama koji sam podnijela mozda mogu i to, sad sam ocelicila Sorry, ali LOL! Strašna si! :)
2019 01 25
Mislim da bi se slavni detektiv Poirot imao cime pozabaviti kada bi otkrio krpice i što sve zenski mozak moze proizvesti. Zalosti i jada...ove krpice su postale "tko ce kome bolje uvaliti" i nakon toga ga jos bolje napraviti budalom. A naravno nikog nije briga...osim ako ti se posreci da se nekako iskopas...mozes direkt ici u crkvu platiti misu.
2019 01 25
> teehee: > Glasam za brata. Ili vidjeti kod korisnica koje su joj (onoj prvoj prodavačici ivani6) ostavile povratne info o kome se radi... ako se nađe koja spremna pomoći. Što se tiče dajaninih podataka, tu je cura iz drugog grada koje se javila u temu. Pa možda to usporediti s obzirom da ti vjerojatno, zbog primopredaje, nemaš podatke. Ili burazov angažman. > Edit: da se razumijemo, ne aludiram na objavu podataka već isključivo na usporedbu koja u postupku nije javna. Da se ne bi tko našao mahati gdpr-om na moj "prijedlog". Od Dajane imam broj telefona i znam da zivi u blizini Glavnog, nesto je spominjala da se preselila nedavno..idem bas nesto vidjet
2019 01 25
Admin Vam tu Anka moze pomoci jer oni imaju web strucnjake koji odrzavaju str.pa tako mogu naci i ip adresu posaljite sve sto imate o Dajani da bi Vam mogli pomoci
2019 01 25
> kristin0: > Admin Vam tu Anka moze pomoci jer oni imaju web strucnjake koji odrzavaju str.pa tako mogu naci i ip adresu posaljite sve sto imate o Dajani da bi Vam mogli pomoci Samo mi je zao sto je Dajana izbrisala temu u kojoj je barem pocetak bio koiko toliko suvisao, svakako cu se i adminu ujutro javit i barem pokusat, samo da jos nesto pitam, tehnicki gledano ja sam prevarena u Zg, prijavljena sam u PU Samobor, trebam li ici u PU Samobor ili Zg s obzirom da je Dajana Zg?
2019 01 25
Odite Vi tu u Samobor a njoj dolazi prijava po mjestu prebivalista
2019 01 25
> kristin0: > Admin Vam tu Anka moze pomoci jer oni imaju web strucnjake koji odrzavaju str.pa tako mogu naci i ip adresu posaljite sve sto imate o Dajani da bi Vam mogli pomoci Zaboravi! To se jos nije dogodilo. Iz prilozenog se vidi kakvi su web strucnjaci i koliko ih je briga za nasu zemlju. Vlasnici samo zaraduju na ovoj stranici..ne brinu o korisnicama. Brinu eventualno ako nam nesto steka dok klikamo..a i to se vidi u kojoj mjeri rade.
2019 01 25
Meni se Admin2nd uredno javila i uvijek bila spremna pomoci
2019 01 25
> Brdosuza: > > kristin0: > > Admin Vam tu Anka moze pomoci jer oni imaju web strucnjake koji odrzavaju str.pa tako mogu naci i ip adresu posaljite sve sto imate o Dajani da bi Vam mogli pomoci > Zaboravi! > To se jos nije dogodilo. > Iz prilozenog se vidi kakvi su web strucnjaci i koliko ih je briga za nasu zemlju. > Vlasnici samo zaraduju na ovoj stranici..ne brinu o korisnicama. > Brinu eventualno ako nam nesto steka dok klikamo..a i to se vidi u kojoj mjeri rade. Probat cu, ako ne bude nista od toga ima jos opcija, paljba slijedi, ima toga dok sve ne ispucamo, Dajana ruuuun!!!
2019 01 25
> kristin0: > Meni se Admin2nd uredno javila i uvijek bila spremna pomoci Ali ne može ona davati ip adrese. Adminka je tu samo da obriše nepravedne negativne i blokira prevarante. Drugo ona ne može. Vlasnik je ujedno i tehničar i briga ga za nas i naše probleme.
2019 01 25
> kristin0: > Meni se Admin2nd uredno javila i uvijek bila spremna pomoci Da..naravno...ne kazem osobno za nju. Adminku se moze pitati za savjet i uvijek se trudi pomoci, ali nema velike ovlasti. Ona je tu samo za administriranje. I sama to radi. Ovo za ip adresu bi trebala slati u centalnu zemlju...a znas koliko su oni zagrijani za takve stvari?
2019 01 25
Interesantno kako sad Dajana šuti, a čita ovo.
2019 01 25
Savjetujem da pronade sto vise osoba koje imaju veze s ovim slucajem...lakse ce nesto iskopati. I osobu koja se razumije u ove kompjuterske sheme (vezano za IP adresu). Dajana konta "uja vuk magarca" i dobro
2019 01 25
> Tanči14: > Interesantno kako sad Dajana šuti, a čita ovo. Zaposlena je potkrepljivanjem negativne
2019 01 25
> Brdosuza: > Savjetujem da pronade sto vise osoba koje imaju veze s ovim slucajem...lakse ce nesto iskopati. > I osobu koja se razumije u ove kompjuterske sheme (vezano za IP adresu). > Dajana konta "uja vuk magarca" i dobro Mene je naljutilo ono "e sad ti bas necu vratit novce jer si mi ostavila povratnu", problem je sto Dajana ne zna da ja predjem preko puno stvari iz vlastitog konformizma, neda mi se gubit zivce pa pustim ali ako me zakacis na krivu nogu okrenut cu cijeli Zagreb da ti urucim tvoju tasku i pokupim svoje pare a imam zivaca kao krdo konja pa koliko god trajalo trajalo
2019 01 25
1 2 ... 4 5 6 7 8 9 10 ... 42