Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

dajanab prevarantica

> ElmaMujadic: > Joj čitam i ne vjerujem. Da bas uspijete riješiti što god. :/ Ja sam od ove Dajane bila na ljeto kupila Guess torbu za neke male novce i zaista je bila original i super očuvana. Šteta da se ovo sad dogodilo :( Jeste provjerili torbu?mozda ju je kupila na Iofferu gdje masa zena sa MK kupuje
2019 01 24
> kristin0: > > Tanči14: > > > sanjaurban: > > > Hej, cure, kako je ustanovljeno da je torba lažnjak? Piše "nosila torbu na autentifikaciju"- gdje? Sorry, ali nemam saznanja o tome... > > Tea, zadnja u nizu koja je kupila torbu je htjela torbu prodati na popularnom sajtu za prodaju rabljenih dizajnerskih stvari i oni su otkrili da torba nije original i poslali joj mail u kojem jasno piše da je torba lažnjak. > Ne nego je platila 370 hrk autentifikaciju Naravno da je platila. Napisala je da je platila 300 kn. Slanje i vjerojatno mišljenje i povrat. Ali htjela je tamo prodati torbu što su joj odbili jer je torba fejk i to su joj napisali. Kuda bi došli kad bi radili to besplatno pa tako bi ih ljudi zatrpavali sa stvarima da im besplatno provjere autentičnost.
2019 01 24
> kristin0: > > ElmaMujadic: > > Joj čitam i ne vjerujem. Da bas uspijete riješiti što god. :/ Ja sam od ove Dajane bila na ljeto kupila Guess torbu za neke male novce i zaista je bila original i super očuvana. Šteta da se ovo sad dogodilo :( > Jeste provjerili torbu?mozda ju je kupila na Iofferu gdje masa zena sa MK kupuje Je, je ima i dust bag i one "etiketice" iznutra kao sve te Guessove.. sve sreca
2019 01 24
> teehee: > Anka, vjerujem da je to smjer kojim treba ići u dokazivanju prevare s njezine strane. Je li moguće da se radi o istoj korisnici? Koja mustra... Mislite za ovo sto sam dobila u inbox?
2019 01 24
Samo da Vam kazem da to nista ne znaci jer identicne se prodaju na Iofferu,toliko dobre kopije da je to postalo zastrasujuce Elma
2019 01 24
A i doticna ima stivo za citanje pred spavanje,mozda joj savijest proradi pa Vam Anka vrati cijeli iznos😊
2019 01 24
> kristin0: > A i doticna ima stivo za citanje pred spavanje,mozda joj savijest proradi pa Vam Anka vrati cijeli iznos😊 Teško. Takvi nemaju savjest.
2019 01 24
> Anka249: > > teehee: > > Anka, vjerujem da je to smjer kojim treba ići u dokazivanju prevare s njezine strane. Je li moguće da se radi o istoj korisnici? Koja mustra... > Mislite za ovo sto sam dobila u inbox? Da, da... to mislim. I sama sam jednako pomislila. Pokušavam otkriti na koji način se može dokazati ono što je svima očito. Ako me razumiješ. Pretpostavke nisu dokaz u slučaju da odlučiš pokušati istjerati pravdu svim raspoloživim sredstvima, što si već bila napisala tamo negdje na prvim stranicama teme.
2019 01 24
> kristin0: > > sanjaurban: > > Hej, cure, kako je ustanovljeno da je torba lažnjak? Piše "nosila torbu na autentifikaciju"- gdje? Sorry, ali nemam saznanja > Vestiaire collective,Tea je i poslikala sto su joj poslali tj.misljenje da je torba fake Hvala na infu! Nisam uspjela vidjet prvu temu. Ima li torba neku falingu pošto su je se cure toliko puta pokušale riješiti? Gledam da je torba imala unutra i tragove nošenja... Pa tko je prvi vlasnik torbe, jel to ustanovljeno??
2019 01 25
> teehee: > > Anka249: > > > teehee: > > > Anka, vjerujem da je to smjer kojim treba ići u dokazivanju prevare s njezine strane. Je li moguće da se radi o istoj korisnici? Koja mustra... > > Mislite za ovo sto sam dobila u inbox? > Da, da... to mislim. I sama sam jednako pomislila. Pokušavam otkriti na koji način se može dokazati ono što je svima očito. Ako me razumiješ. Pretpostavke nisu dokaz u slučaju da odlučiš pokušati istjerati pravdu svim raspoloživim sredstvima, što si već bila napisala tamo negdje na prvim stranicama teme. Da kuzim, mozda mogu probat sa IP adresom? Malo sam zaboravila shemu ali brat mi je vrli informaticar pa ga mogu zaduzit
2019 01 25
Zar ne biste mogli i tu curu nazvati? Neli mislim.
2019 01 25
Glasam za brata. Ili vidjeti kod korisnica koje su joj (onoj prvoj prodavačici ivani6) ostavile povratne info o kome se radi... ako se nađe koja spremna pomoći. Što se tiče dajaninih podataka, tu je cura iz drugog grada koje se javila u temu. Pa možda to usporediti s obzirom da ti vjerojatno, zbog primopredaje, nemaš podatke. Ili burazov angažman. Edit: da se razumijemo, ne aludiram na objavu podataka već isključivo na usporedbu koja u postupku nije javna. Da se ne bi tko našao mahati gdpr-om na moj "prijedlog".
2019 01 25
> StefiVidic: > Zar ne biste mogli i tu curu nazvati? Neli mislim. Sjecam se da je Dajana rekla da misli da ima njen broj i da ce ga potrazit ali nisam uspjela saznat povratnu informaciju, mislim mene samo muci sto je ovo toliko sve zapetljano da se vise ne zna ko koga, da ne dodjem do broja od neke tenisacice a ja ju ispitujem sta prodaje laznjake i nek vrati pare
2019 01 25
> StefiVidic: > Zar ne biste mogli i tu curu nazvati? Neli mislim. Pa da. Obavijestite ju da se njeno ime razvlači javno na forumu u kontekstu prijevare i prodaje lažnih torbica.
2019 01 25
> Anka249: > > StefiVidic: > > Zar ne biste mogli i tu curu nazvati? Neli mislim. > Sjecam se da je Dajana rekla da misli da ima njen broj i da ce ga potrazit ali nisam uspjela saznat povratnu informaciju, mislim mene samo muci sto je ovo toliko sve zapetljano da se vise ne zna ko koga, da ne dodjem do broja od neke tenisacice a ja ju ispitujem sta prodaje laznjake i nek vrati pare Mada, s obzirom na kolicinu blama koji sam podnijela mozda mogu i to, sad sam ocelicila
2019 01 25
Prethodni 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 42 Sljedeći