Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

dajanab prevarantica

> supergirlR31: > Baš sam htjela napisati cure će potražiti koje znaju. > Eto crno na bijelo vidi se da piše original... Lipo za prijavu! > Kao pravnica trebala bi znati da prodaja kopija pod original je kazneno djelo! > Ali na bika.net piše ekonomist, a ne pravnica. > x-) 😂 da se malo i nasmijemo,sorry Anka znam da ti nije do smijeha no nece ni g.Dajani biti kad joj dode prijava👌
2019 01 24
A rekla je nema kartice zar ne?
2019 01 24
> nefertiti111: > Jel to ona ispraznila profil ili nije ni imala artikala? Ne bi se cudila da torbu nije ni "kupila" od prvotne "prodavacice" nego da su to oba njezina profila. Isto sam mislila ali se nisam usudila napisati..Samo sam slutila da ce nestati.
2019 01 24
> nefertiti111: > Jel to ona ispraznila profil ili nije ni imala artikala? Ne bi se cudila da torbu nije ni "kupila" od prvotne "prodavacice" nego da su to oba njezina profila. Da bas sam i ja pogledala,pitanje je koliko ima prevarenih za dr.stvari🤔
2019 01 24
> nefertiti111: > Jel to ona ispraznila profil ili nije ni imala artikala? Ne bi se cudila da torbu nije ni "kupila" od prvotne "prodavacice" nego da su to oba njezina profila. imala je 1 artikl neke cipele prodane.
2019 01 24
> supergirlR31: > Baš sam htjela napisati cure će potražiti koje znaju. > Eto crno na bijelo vidi se da piše original... Lipo za prijavu! > Kao pravnica trebala bi znati da prodaja kopija pod original je kazneno djelo! > Ali na bika.net piše ekonomist, a ne pravnica. > x-) Da i ja sam ju sad malo cackala i to vidjela, multiple personality disorder
2019 01 24
Da se barem jos netko javi koga je prevarila,Anka ja bih slala poruke zenama koje su kupovale od nje i pitala ih da provjere autenticnost kupljenog tako mozete skupa prijaviti policiji i to se drugacije tretira vjeruj mi
2019 01 24
> supergirlR31: > > nefertiti111: > > Jel to ona ispraznila profil ili nije ni imala artikala? Ne bi se cudila da torbu nije ni "kupila" od prvotne "prodavacice" nego da su to oba njezina profila. > imala je 1 artikl neke cipele prodane. Da, to sam i ja vidjela
2019 01 24
Manipulatorica, teška manipulatorica je ta Dajana. Otvorila je temu misleći da će se tako opravdati. Onda je nestala, ali pratila razvoj situacije sa strane. Tea je počela izuzetno ružno napadati i vrijeđati Anku pa i mene, Sonju i ostale cure koje su bile glas razuma na temi. Onda se ipak pojavila Dajana, nakon što smo ju vrlo konkretno prozvale i izvrijeđala mene i Sonju i ostale cure jer ona ne piše javno ništa, samo u inboksu i koji smo mi faktor da ona nama tu objašnjava, a sam je otvorila temu. Kad nije postigla cilj s temom, obrisala ju je. Jer ona ima život, dijete, posao i njoj MK ne znači ništa (kao nama koje jedino za MK živimo) Anka je jedina tu normalno komunicirala i molila da se dogovore i sad bi jedina ona trebala vratiti novce i ostati posrana. Kako da ne.
2019 01 24
Samo ti Anka kontaktiraj zene jer uvijek se nadu i oni koji misle nije veliki iznos pa se necu time zamarati,ali sam sigurna da ih ima
2019 01 24
Meni nije uopce jasno, govorim o prvoj temi koja je obrisana, kako se ta gospođa nije dala u potragu za tenisačicom Neli koja joj je prodala torbu. U vezi prevarantice sve mlako i mlitavo, jedva spomen, a vamo se pravda s curama i kopaju si oci medjusobno. Cure su i za manje svote okretale i grijale google trazilicu samo da dodju do bilo kakvih podataka. Ova nije rekla ni da je pokusala, nista. Zvati nju, njezine, policiju. Nista.
2019 01 24
Dajana je ZNALA da je torba lažnjak! Znala je. I lagala.
2019 01 24
> StefiVidic: > Meni nije uopce jasno, govorim o prvoj temi koja je obrisana, kako se ta gospođa nije dala u potragu za tenisačicom Neli koja joj je prodala torbu. U vezi prevarantice sve mlako i mlitavo, jedva spomen, a vamo se pravda s curama i kopaju si oci medjusobno. Cure su i za manje svote okretale i grijale google trazilicu samo da dodju do bilo kakvih podataka. Ova nije rekla ni da je pokusala, nista. Zvati nju, njezine, policiju. Nista. Ta Neli ne postoji. To je laž. Ispada da je njoj torbu prodala neka Maja pa Neli... Nije. Laže.
2019 01 24
Evo, sve smo vidjele. Još samo nedostaje Teina tema koja će u naslovu spominjati Anku. Iako... s obzirom na natjecanje između same sebe Tea je pobijedila u igri "najbrži prst" tipkajući koješta. Anyway, mi možemo nagađati je li Dajana doista znala da se radi o kopiji. S obzirom na sve viđeno, može biti, a i ne mora. Jednako tako možda netko može pomisliti i da je Anka mogla pretpostaviti da se ne radi o originalu (prodavala je torbu po jednako "niskoj" cijeni kao i Dajana i nije dala do znanja gdje je kupljena). Ne znamo to, bez obzira na "ne prodajem kopije" izgovor. Ne vidimo dokaze za bilo čije pretpostavke. Ono što vidimo jest poduzetnost, staloženost i dobru volju jedine od tri korisnice, Anke.
2019 01 24
> teehee: > Evo, sve smo vidjele. Još samo nedostaje Teina tema koja će u naslovu spominjati Anku. Iako... s obzirom na natjecanje između same sebe Tea je pobijedila u igri "najbrži prst" tipkajući koješta. > Anyway, mi možemo nagađati je li Dajana doista znala da se radi o kopiji. S obzirom na sve viđeno, može biti, a i ne mora. Jednako tako možda netko može pomisliti i da je Anka mogla pretpostaviti da se ne radi o originalu (prodavala je torbu po jednako "niskoj" cijeni kao i Dajana i nije dala do znanja gdje je kupljena). Ne znamo to, bez obzira na "ne prodajem kopije" izgovor. Ne vidimo dokaze za bilo čije pretpostavke. Ono što vidimo jest poduzetnost, staloženost i dobru volju jedine od tri korisnice, Anke. Da i njezina naivnost ce je na kraju kostati,ali cim je pokazala volju za vracanjem novaca to govori sve dok prvotna g.Dajana izjavljuje Anki ajde kao nisi znala da je kopija?!Znaci ti si znala itekako lazljivice(Dajana)
2019 01 24
1 2 3 4 5 6 7 ... 42