Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Što se sad kupuje na krpicama

Pozdrav cure! Zanima me što vi mislite, za kakve stvari je sad "pravo" vrijeme? Imam neki osjećaj da je za zimsko već kasno (ko je kupio kupio je), a za nešto laganije prerano. I što mislite jel glupo da sad stavljam oglase ljetne robe? Zapravo, prodaje li se išta sad na krpicama kad je u dućanima vrijeme velikih sniženja?
2019 01 26
Po mom mišljenju uvijek ce se naci neka i zimska krpica da nam se sviđa i potrebna nam je. Bar meni. Imam premalo odjece. Sto se tice ljetne robe nije glupo staviti oglase. Bolje se prije pripremiti pa kada dođe ljeto ako si ranije kupila neces se misliti imas li sto obuci.:)
2019 01 26
Teddy kaputi! Toliko su odvratni da ako imate jedan slobodno ga oglasite i riješite se toga. Kao da si deku obukao na sebe. Violićka u žutom razlog je da ga sad kupite. Prisustvovala sam slučajno jednom razgovoru na kojem su odrasli likovi sportaši komentirali taj kaput...bolje da ne prepričavam. Teddyje na sunce! Jer tko ga ne proda sad, dogodine može s njim u smeće... Mislim da je logično da još imate zimske artikle na vrhu, a ljetne nakon njih..
2019 01 26
Pa zima ce jos itekako trajati tako da svakako i zimska robica jos ima sanse 😊😁
2019 01 26
Zima tek pokazuje pravo lice :|
2019 01 26
Zimska robica jos uvijek, pa sve do proljeca 😀
2019 01 26
Ja ionako kupujem obrnuto obično :D pogotovo po trgovinama, zna se naći baš dobrih popusta za sezonski "ne aktualnu" robicu :D
2019 01 26
Ja još uvijek kupujem zimsko, mada sam zadnjih mjesec dana kupila dosta toga što ne za neki prijelaz - na sniženjima i ovdje. Mislim da nema većih pravila. Ako je nešto povoljno, prodat će se i van sezone. Npr. nedavno sam kupila espadrile ovdje, neću ih nositi još nekoliko mjeseci, ali Bože moj, neće propasti dok dođu na red :)
2019 01 26
Zimsko. Nije kasno 😊
2019 01 26
Uglavnom zimsko, ali nije pravilo... :)
2019 01 26
Mene krenulo s knjigama i baby opremom 😂 Ali mislim da mozda parke, koznjaci i prijelqzna roba polako krece.
2019 01 26
Ja sam trenutno u fazi onih lijepih cvjetnih tunika i haljinica :D :D prizivam proljeće svim snagama :D
2019 01 27
Očito sam totalno out, ali moram priznati da sam googlala teddy kapute, nikad čula x-)
2019 01 27
Ja kupujem na krpicama za proljece a u ducanima bi valjda zimsko sto je snizeno
2019 01 27
Može se već sad ljetno stavljati...ovih sam dana od laganijih stvari prodala košulju,suknju i jednu majicu kratki rukav,a nisu zimske stvari. Ali prodala sam i buce i jedan zimski sako. Tako da sve igra.🙂
2019 01 28
1 2