Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Može savjet ili mišljenje što napraviti?

Ovako, prijateljica je naručila 3 iste haljine za djeveruše preko facebook stranice "Najpovoljnije svečane stranice-hr". Prošli ponedjeljak uplatila je na račun obrta ACTIVE LEADER, obrt za marketing i internet trgovinu 1170,00 kn. Nakon uplate dobila je odgovor da su haljine naručene. E sad, dva dana nakon toga, stranica je nestala s face-a. Ona je pronašla vlasnika računa i ovog obrta, nije mu se još obratila, budući da su rekli da se pošiljke čekaju do 3 tjedna. Također su napomenuli da nema povrata novca ukoliko haljine npr. ne odgovaraju. Da li je rano za paniku? Da li je moguće dobiti taj novac natrag ukoliko haljine uopće ne dođu? Što vi mislite o svemu?
2019 02 02
S obzirom da se čeka pošiljka 3 tjedna..to je to..
2019 02 02
> Vikili: > S obzirom da se čeka pošiljka 3 tjedna..to je to.. Sve si joj rekla. Bravo.
2019 02 02
> Vikili: > S obzirom da se čeka pošiljka 3 tjedna..to je to.. Ma njoj je panika zato što je stranica nestala malo nakon što je uplatila novac
2019 02 02
Nije mi jasno zašto se čeka 3 tjedna?Zar tvojoj prijateljici nije bilo sumnjivo?
2019 02 02
> afrika0804: > > Vikili: > > S obzirom da se čeka pošiljka 3 tjedna..to je to.. > Ma njoj je panika zato što je stranica nestala malo nakon što je uplatila novac Stranice neeema (?) kakvo čekanje 3 tjedna, zvati vlasnika odmah da se vidi šta je u pitanju.
2019 02 02
> silkica: > Nije mi jasno zašto se čeka 3 tjedna?Zar tvojoj prijateljici nije bilo sumnjivo? Ja mislim da on to naručiva preko interneta (vidjele smo iste haljine na wishu)
2019 02 02
Obrt postoji i registriran je ujedno i za trgovinu. Da bi nešto platili treba imati web shop ili dobiti ponudu. Po čemu je platila? S obzirom na to da oni stvarno postoje, već sad su u prekršaju jer nemaju nigdje navedene uvjete prodaje. Javiti se, pitati u čemu je stvar, nakon odgovora vidjeti što dalje. I da, naravno da ima pravo na povrat ako ne dođe. Ako odbija, prijaviti inspekciji.
2019 02 02
I dalje nema stranice?
2019 02 02
> Shoppingholic2: > I dalje nema stranice? Nema 🤷🏽‍♀️
2019 02 02
facebook stranica i interneta stranica su dvije razlicite stvari. danas je najlakse za razlicite prevare otvoriti fb stranicu, besplatna je, nije potrebna provjera i nikakva dodatna registracija i onda tu nicu razliciti preprodavaci. Ovo je ocito bila fb stranica za preprodaju, s obzirom da se ceka po tri tjedna, pa to sigurno dolazi iz kine sa wisha ili aliexpressa. Jos kaze nema povrata, naravno da nema, sta ce oni s vracenom robom, kinezu je nece vracat, oni su samo posrednici, drugi je par postola sto to nelegalno. Nek pokusa kontaktirat tog vlasnika i obustavit narudzbu, il drzat fige i nadat se da ce haljine licit na nesto kad stignu...
2019 02 02
> HeidiArwain: > facebook stranica i interneta stranica su dvije razlicite stvari. danas je najlakse za razlicite prevare otvoriti fb stranicu, besplatna je, nije potrebna provjera i nikakva dodatna registracija i onda tu nicu razliciti preprodavaci. > Ovo je ocito bila fb stranica za preprodaju, s obzirom da se ceka po tri tjedna, pa to sigurno dolazi iz kine sa wisha ili aliexpressa. Jos kaze nema povrata, naravno da nema, sta ce oni s vracenom robom, kinezu je nece vracat, oni su samo posrednici, drugi je par postola sto to nelegalno. > Nek pokusa kontaktirat tog vlasnika i obustavit narudzbu, il drzat fige i nadat se da ce haljine licit na nesto kad stignu... Slazem se
2019 02 03
Postoji li uopće internet-trgovina? Ili ne postojala samo Facebook stranica (koje više nema)?
2019 02 03
Ma, joj, u mome gradu ima barem pet obrta za koje nitko nikad nije čuo. Prijavljeni su u gradu, a vjerojatno šarena laža za kojekakve malverzacije. Ne znam što reći, neka zove. Stranice nema, podatke ima. Je li dobila kakav račun, potvrdu? Na koji račun je uopće uplatila?
2019 02 04
To je očito preprodaja sa ebaya, wisha ili alija i sličnih. S obzirom da je strancia nestala sa fejsa ja bi preporučila da domah zove
2019 02 04
1 2 3