Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Ginekolog- Rijeka

Bok cure, trebam preporuku za ginekologa u Rijeci☺
2019 02 10
Doktor Luka Bačić definitivno! Mislim da baš prima nove pacijente. 😊 Nalazi se točno preko puta mupa.😊
2019 02 12
> Mommy89: > Doktor Luka Bačić definitivno! Mislim da baš prima nove pacijente. 😊 Nalazi se točno preko puta mupa.😊 Hvala vam!! Kako ide procedura upisivanja? Mlada sam i jos nemam ginekologa pa...
2019 02 14
E sad najbolje da odete tamo i sestra Bruna će Vam sve objasnit.😊 Samo joj pokucajte na vrata i recite da biste se htjeli upisati kod dr Bacica i ona će Vas uputit u daljnju proceduru. Sigurno će Vas uzeti, jer nemate svog ginekologa. Radno vrijeme je: Ponedjeljkom i četvrtkom od 13:00 do 20:30 h (ako dolazite u popodnevno vrijeme preporučila bih Vam da dođete oko 17-17:30, tada možda ima najmanje guzve). Utorkom, srijedom i petkom od 07:00 do 14:30 (tu bi možda bilo najbolje da dođete oko 12-12:30).😊 I samo napomena- gurnite malo jace vrata kad ulazite, jer malo zapinju pa neki misle da dr ne radi kad ih ne mogu otvorit.😊
2019 02 14