Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

razmjena!?

Ja sam stavila u opis da mijenjam po principu cijene, a ne stvar za stvar jer mi se događalo da mi se javljaju cure za zamjenu za, karikiram, kvalitetni baloner koji ionako prodajem ispod cijene, a one kod sebe nemaju ništa osim bižuterije i par pamučnih majica. (Ne navodim konkretan primjer, već ovako, poante radi [:smije].) Također, time se nadam izbjeći da mi se za gotovo nove marte ponude, štajaznam, Roberto čizme. Inače kad ja iniciram zamjenu, gledam da imam nešto realno ponuditi za tu stvar, ali sam primijetila da to često ovdje nije slučaj, pa se pokušavam 'osigurati'. [:hihot] Naravno, neću se grebat u kunu, ali da razlika nije baš 50 - 150 kn.
2013 09 20
Zaboravih reći, što se nerealnih cijena tiče (iako je to individualno), ako mi se cijena određenog predmeta čini visoka, neću pitati za zamjenu jednako kao što tu stvar ne bih ni kupila.
2013 09 20
Ako ti se cijena cini previsoka za kupnju, vidim da kod vecinee cura stoji kako je moguc dogovor oko cijene...pa ne razumijem zasto je tesko pitati:/
2013 09 20
Ma ne ne ne, nisam mislila na situacije kad mi se čini malo preskupo, već kad vidim, lupetam, Zara sintač košuljicu koja realno ne vrijedi ni 70 kn, a prodaje se za 210. I ja sam za dogovor oko cijene uvijek, ali kao što sama ne bih pristala nešto prodati za trećinu cijene koju sam stavila, tako ne očekujem ni da bi ta fiktivna [:kesi] prodavačica.
2013 09 20
sorry onda moja greškaaaa [:zaljubljen]
2013 09 20
Ma nema frke, skužile smo se! [:kesi]
2013 09 20
I kod mene zamjene! :)
2013 09 20
VivaSunday potpisujem [:kesi] [:kesi] [:kesi] to sam i htjela reći, pa neću nuditi đinđe za čizme ili tako nešto...
2013 09 20
I kod mene pogledajte, ono što nije za zamjenu naglašeno je [:smijesi]
2013 09 20
ja bi zamjenuuuu..i za više stvari samm..škicnitee.
2013 09 20
ja bi zamjenuuuu..i za više stvari samm..škicnitee.
2013 09 20
i ja sam za zamjenu [:smije]
2013 09 21
stavila sam nove artikle, pa pogledajte :))
2013 09 21
i kod mene...
2013 09 22
1 2