Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Proširene pore

Pozdrav cure, da li je koja od vas koristila kakav proizvod ili kozmetički tretman za proširene pore na licu, a da je učinkovit :) pozzić
2019 03 12
Idem redovito kod dermatologa na tretmane čišćenja lica i svaki puta mi na kraju tretmana prelaze po licu sa strujom... Nekakav aparat koji malo pecka (nije bolno) Jednom sam bila pitala za što to služi pa su mi rekli da je to za zatvaranje pora! E sad, jel to samo zbog čišćenja treba zatvorit (jer mi na početku tretmana otvaraju pore parom) ili je to neka vrsta "terapije" za moje lice.... Ugl, pišem sve ovo zato jer je najbolje da se naručite kod stručnjaka da vam pogleda lice i preporuči tretman!
2019 03 12
Mikrodermoabrazija... odlicna i redovito idem na te tretmane, osim ljeti.
2019 03 12
nema lijeka,sem pravilne prehrane,lagane kreme koja ne zacepljuje pore ,po mogucnosti prirodno izradjena ,ima na krpicama korisnica koja izradjuje i redovna sauna po mogucnosti
2019 03 13
Hvala curke
2019 03 13
I ja imam taj problem, i to sve gore, nedavno se uz to javile i neke čudne bore po cijelom licu, kao male male, ali svuda. Ništa baš ne pomaže, ni abrazije, ni skupe kreme ni nita-(
2019 03 13
BDR tretman :) smanjuje pore te uklanja ožiljke i nepravilnosti.
2019 03 16