Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

Ornel Milano - nostalgija za starim Ornelićima

Pozdrav svim ljubiteljima i ovisnicima o omekšivačima🤗 Baš sam prošli tjedan mirisala Ornel omekšivače i došla do zaključka da izbacuju sve gore i gore linije bez ideja i mirisa te da Ornel nije više što je nekad bio. Stari Baby Soft je nestao , a u ambalaži Baby Softa prodaje se Aloe Vera Naturals miris iz istoimene linije Ornela. Jasmin & Cotton nije više isti miris, a za one parfemske linije nemam riječi i ne znam što su s time htjeli postići. Jedini koji kupujem je Calming i već me polako počelo živcirati što više nema starih Ornelića ( stari Baby Soft, Milano, Paris, London, one linije što ih je reklamirala Lana Jurčević, pa zatim Winter, Love, Jubile, Blue Fantasy, itd...)Što pod time mislim, sigurno se pitate. Pa da objasnim...Jučer sam u šetnji među policama omekšivača bacila šnjof na žuti Dax i miris me podsjeti na nešto poznato. I dok sam tako razmišljala, sjetim se da me podsjeća na stari Ornel Milano. Okrenem ambalažu i vidim da ga proizvodi Saponia. E sad, možda ja umišljam, ali... Ima li netko da je pomirisao taj omekšivač ili ga koristio pa da mi kaže podsjeća li i vas na čuveni Ornel Milano jer prošlo je zaista puno godina od kad je bio u trgovinama pa me sjećanje možda i ne služi više tak dobro😂
2019 03 24
U zadnje vrijeme sam strasno ljuta na sve omeksivace,toliko su agresivni da ne mogu nositi odjecu...stavljam malo ali me svejedno guse,Lenor pogotovo...trenutacno koristim zuti mullerov sa medvjedicem na ambalazi i on mi odgovara.Miris mu je ljetni,nesto izmedu ananasa i kokosa,fino omeksa rublje, a nije napadan.
2019 03 24
O da, slažem se. Meni od Leonora bude muka. Em što ne miriši više kao što je mirisao, em onaj miris koji ostavlja po koži. Konstantno mijenjam omekšivače jer imam osjećaj da se dosta njih promijenilo na gore. Zadnje što koristim je Cocolino Sensitive koji sam naručila iz Italije. Puno je gušći nego ovaj za naše tržište. Kuschelweich žuti s medvjediće je i meni dobar, ali samo taj, plavi i rozi
2019 03 25
Kao da je postao trend tko će izbaciti gori miris omekšivača. Ponekad se zaletim i krenem mirišati omekšivače po dućanima u nadi da ima neki koji je normalnog svježeg mirisa, na kraju se uvijek vratim onome iz DM-a, dve litre 10 kuna, nježni nenametljivi miris i ne smeta nam za kožu.
2019 03 25
Joj, i ja patim za starim Ornel Baby Soft... :,'( Bio je tako nježan, ugodan i postojan. Robicu za bebe sam oprala njime i spremila u kutije, a kad sam nakon tri godine opet rodila i otvorila kutije osjetila sam taj divan Ornel...velika šteta što su ga promijenili... Sad koristim Lenor spring, ali kao da nije tako dugotrajan...npr.kad sam prala deke s Ornelom, osjetio se taj miris čak do slijedećeg pranja, a kad perem s Lenorom osjeti se samo taj dan i eventualno dan poslije...bezveze :|
2019 03 25
Ja od nedavno uzimam Faks omekšivač Molecule no.1, kao i deterdžent sa micelarnom, i odlični su mi, baš fino lagano mirišu.
2019 03 25
Ovo je dio asortimana Ornela prije točno desetak godina🤗 Uspoređujući taj asortiman Ornela i ovaj danas u trgovinama, dođe mi da plačem. Ne znam zašto me toliko spucala nostalgija za Ornelićima, bit će valjda i zbog samog perioda života tada🤔 Sjećate li se i vi ovih Ornelića sa slike? Sarah, vidi Baby Soft i tu divnu staru ambalažu i još divniji miris u toj ambalaži😍
2019 03 25
Meni je onaj happines zeleni bio super, ali ga isto nema više.. 😟
2019 03 25
Daaaa, happines🤗On je isto bio divaaaaan, šteta što ga više nema. Zapravo, jedini su Calming, Violet, Jasmin& Cotton,Baby Soft i onaj od čokolade u stalnoj postavi koju vrte godinama. Svi ostali su trenutno na policama i onda samo puf, nestanu. Kada malo bolje razmislim, već dugo nisam ni u jednoj trgovini vidjela ponudu Ornela koja uključuje barem pet vrsta Ornela( osim možda u Kauflandu).🤔 Nekad široki spektar mirisa, a danas? Pet kojih stalno vrte, a one koje izbace su izmišljanje tople vode i miris koji štipa za nos😤
2019 03 25
Ma budale! Izbace ono što je dobro...probala sam čak onaj Ornel Lifestyle, ali sam se skroz razočarala... :| Eh, ta stara ambalaža i ti stari mirisi... <3 Kad bih bar našla neki sličan tome starome Baby Soft bilo bi super... ;)
2019 03 25
Da, kad bi barem netko iz Saponije čitao ovaj forum 😂 Prošle godine sam na jednom forumu čitala kako je isto jedna članica napisala da joj jako nedostaju stari Orneli pa se javilo još puno članova koji su također izrazili svoje žaljenje. Neki od njih su išli tako daleko da su čak i pisali mail Saponiji s pitanjem zašto su povukli određene omekšivača, ali odgovor na to, čini mi se, nisu dobili. Ali, skidam im kapu, barem su pokušali saznati odgovor😊 Ja se otvaranjem ove teme tješim da nisam jedini ovisnik o omekšivačima i da nas ima još 😄 A što se Saponije tiče, još im stignem pisati 😂😂😂
2019 03 25
Kupila sam jučer onaj Dax iz uvodnog posta ( podsjeća na Ornel Milano) i ne znam kaj bih rekla. Oprala veš danas, sušio se vani na zraku i postojanost je onako, hm... Moram još testirati na par pranja.🤔 Pun mi je kufer tih dizajnera mirisa i ambalaža u Saponiji Osijek. Pomirisala sam ovaj novi Ornel za 125 godišnjicu, pravi smrad smradova. Uspio je nadmašiti sve smrdljive nove Ornele do sada. Apel Saponiji Osijek, ako zaista nemate više ideja za kreiranje novih mirisa (a vjerojatno i vidite po prodaji da ti ,, novi,, mirisi samo stoje na polici), vratite se starim provjerenim recepturama. Nije to kvantna fizika,brate mili, samo činjenica da su vam mirisi iz godine u godinu sve gori i gori. Ispričavam se opet na podužem postu,morala sam olakšati dušu. 😌
2019 04 01