Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Trazim savjet

Dobro jutro zene, majke, kraljice..☕☕ Situacija je sljedeca, javila mi se jedna korisnica (79 pozitivnih povratnih) da bi kupila jedan artikl od mene i to je bilo u petak, odgovorila sam expresno brzo, slala joj dodatne slike i mjere, na sto je rekla da joj odgovara i da ce ju kupit te uzela podatke od mene.. nakon poslanih podataka toj korisnici ni traga ni glasa vise, uredno se prijavila i jucer i prekjucer.. zamolila sam ju da mi barem javi dali je odustala od tog artikla ili sto vec, pa evo sto bi vi na mom mjestu? Mozda prebrzo reagiram, ali s obzirom na sva ova dogadjanja na forumu u zadnje vrijeme, pusem i na hladno.
prije 25 dana, 08:47
Rano ti je za brigu, doista. Više puta sam bila u sličnoj situaciji. Vikend je bio. Javi joj se kroz par dana ukoliko ne uplati, ali vjerujem da bude. Polako.
prije 25 dana, 08:53
Trenutno imam nekoliko takvih Uzele podatke.7 dana nema uplate A nitko nije javio da odustaje od kupnje Ocito je toliki problem javit
prije 25 dana, 09:13
Hvala vam svima.. sacekat cu ju definitivno jos.
prije 25 dana, 09:28
Ja sam samo zadnjih 15-tak dana imala 3 takve, očito je neka epidemija u điru ;)
prije 25 dana, 09:49
> vedranapv: > Ja sam samo zadnjih 15-tak dana imala 3 takve, > očito je neka epidemija u điru ;) hehe očito je neka epidemija i sa povratnima...meni posljednje 3 nisu ostavile. Lijepo sam ih zamolila, počekati ću još par dana i onda brišem
prije 25 dana, 10:12
Ta epidemija je nekulturnost. Mrzim kad mi se jave cure koje ne znaju ni pozdravit, za njih su "izvoli, hvala, molim, oprosti" strani pojmovi".> vedranapv: > Ja sam samo zadnjih 15-tak dana imala 3 takve, > očito je neka epidemija u điru ;)
prije 25 dana, 11:51
A javit ce se sigurno
prije 25 dana, 13:17
takve korisnice su redovita pojava na krpicama :-(
prije 25 dana, 13:33
> Lina33: > hehe očito je neka epidemija i sa povratnima...meni posljednje 3 nisu ostavile. Lijepo sam ih zamolila, počekati ću još par dana i onda brišem Doslovno ih moras molit za povratnu.. kao da je to nesto izvanzemaljsko ostavit povratnu tak se ponasaju :s
prije 25 dana, 13:53
> Andrea26: > Ta epidemija je nekulturnost. Mrzim kad mi se jave cure koje ne znaju ni pozdravit, za njih su "izvoli, hvala, molim, oprosti" strani pojmovi".> vedranapv: > > Ja sam samo zadnjih 15-tak dana imala 3 takve, > > očito je neka epidemija u điru ;) Ma jasno, ali vise nisam tako "iznenađena" kao na početku krpičarenja, ni slučajno nije prihvatljivo, ali sam odlučila da se više ne nerviram.
prije 25 dana, 14:02
isto i kod mene, no nakon par dana se korisnica javila s uplatom...vikend, stariji tip mobitela koji ne podržava internet,sve utječe:)
prije 25 dana, 14:09
> InesLagancic: > > Lina33: > > hehe očito je neka epidemija i sa povratnima...meni posljednje 3 nisu ostavile. Lijepo sam ih zamolila, počekati ću još par dana i onda brišem > Doslovno ih moras molit za povratnu.. kao da je to nesto izvanzemaljsko ostavit povratnu tak se ponasaju :s Ma ne molim nikoga za nista,svoju ostavim,ako druga strana ne ostavi,svoju obrisem i idem dalje
prije 25 dana, 14:11
Da to je postalo normalno i za mene nekulturno..isto imam slucaja zadnjih dana gdje dogovaram vec tj dana prodaju..salji slike i sve i onda tajac..ruzno i nekulturno..najradije bi odustala uopce im prodati.
prije 25 dana, 16:12
Meni su neke korisnice s kojima sam prije surađivala, i koje bi otvorile temu na forumu, a ja se ubacim sa nečim kontra, izbrisale povratne 😂
prije 25 dana, 17:13
1 2 Sljedeći