Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Trazim savjet

Dobro jutro zene, majke, kraljice..☕☕ Situacija je sljedeca, javila mi se jedna korisnica (79 pozitivnih povratnih) da bi kupila jedan artikl od mene i to je bilo u petak, odgovorila sam expresno brzo, slala joj dodatne slike i mjere, na sto je rekla da joj odgovara i da ce ju kupit te uzela podatke od mene.. nakon poslanih podataka toj korisnici ni traga ni glasa vise, uredno se prijavila i jucer i prekjucer.. zamolila sam ju da mi barem javi dali je odustala od tog artikla ili sto vec, pa evo sto bi vi na mom mjestu? Mozda prebrzo reagiram, ali s obzirom na sva ova dogadjanja na forumu u zadnje vrijeme, pusem i na hladno.
2019 03 25
Rano ti je za brigu, doista. Više puta sam bila u sličnoj situaciji. Vikend je bio. Javi joj se kroz par dana ukoliko ne uplati, ali vjerujem da bude. Polako.
2019 03 25
Trenutno imam nekoliko takvih Uzele podatke.7 dana nema uplate A nitko nije javio da odustaje od kupnje Ocito je toliki problem javit
2019 03 25
Hvala vam svima.. sacekat cu ju definitivno jos.
2019 03 25
Ja sam samo zadnjih 15-tak dana imala 3 takve, očito je neka epidemija u điru ;)
2019 03 25
> vedranapv: > Ja sam samo zadnjih 15-tak dana imala 3 takve, > očito je neka epidemija u điru ;) hehe očito je neka epidemija i sa povratnima...meni posljednje 3 nisu ostavile. Lijepo sam ih zamolila, počekati ću još par dana i onda brišem
2019 03 25
Ta epidemija je nekulturnost. Mrzim kad mi se jave cure koje ne znaju ni pozdravit, za njih su "izvoli, hvala, molim, oprosti" strani pojmovi".> vedranapv: > Ja sam samo zadnjih 15-tak dana imala 3 takve, > očito je neka epidemija u điru ;)
2019 03 25
A javit ce se sigurno
2019 03 25
takve korisnice su redovita pojava na krpicama :-(
2019 03 25
> Lina33: > hehe očito je neka epidemija i sa povratnima...meni posljednje 3 nisu ostavile. Lijepo sam ih zamolila, počekati ću još par dana i onda brišem Doslovno ih moras molit za povratnu.. kao da je to nesto izvanzemaljsko ostavit povratnu tak se ponasaju :s
2019 03 25
> Andrea26: > Ta epidemija je nekulturnost. Mrzim kad mi se jave cure koje ne znaju ni pozdravit, za njih su "izvoli, hvala, molim, oprosti" strani pojmovi".> vedranapv: > > Ja sam samo zadnjih 15-tak dana imala 3 takve, > > očito je neka epidemija u điru ;) Ma jasno, ali vise nisam tako "iznenađena" kao na početku krpičarenja, ni slučajno nije prihvatljivo, ali sam odlučila da se više ne nerviram.
2019 03 25
isto i kod mene, no nakon par dana se korisnica javila s uplatom...vikend, stariji tip mobitela koji ne podržava internet,sve utječe:)
2019 03 25
> InesLagancic: > > Lina33: > > hehe očito je neka epidemija i sa povratnima...meni posljednje 3 nisu ostavile. Lijepo sam ih zamolila, počekati ću još par dana i onda brišem > Doslovno ih moras molit za povratnu.. kao da je to nesto izvanzemaljsko ostavit povratnu tak se ponasaju :s Ma ne molim nikoga za nista,svoju ostavim,ako druga strana ne ostavi,svoju obrisem i idem dalje
2019 03 25
Da to je postalo normalno i za mene nekulturno..isto imam slucaja zadnjih dana gdje dogovaram vec tj dana prodaju..salji slike i sve i onda tajac..ruzno i nekulturno..najradije bi odustala uopce im prodati.
2019 03 25
Meni su neke korisnice s kojima sam prije surađivala, i koje bi otvorile temu na forumu, a ja se ubacim sa nečim kontra, izbrisale povratne 😂
2019 03 25
1 2