Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Računala, elektični uređaji, internet /

Fotoaparati

Pozdrav, dobila sam Sony alpha 7s fotoaparat koristen (neznam koliko) ali je u odlicnom stanju samo manji tragovi koristenja uz njega jednu lecu 2 baterije i ostalo. S obzirom da se ne razumijem previse u fotoaparate nadam se da ce ovdje biti iskusnijih koji su voljni dati koji savjet. Razmisljam da ga prodam ali neznam koju bi cijenu ponudila, mozda bi ga i ostavila jer je zbilja super eventualno bi uzela mozda povoljniji pa recimo jos dodatnu lecu i sl. Meni bi treao fotoaparat koji naravno daje kvalitetne fotke tipa najvise ga koristim ovako na putovanjima, za drustvene mreze i za fotkanje radova ili snimke s obzirom da sam na umjetnickoj akademiji ali da je jednostavniji za koristiti tj da je praktican s obzirom da nemam puno znanja imam nesto osnovnog ovako sto sam sama naucila i na jednom kolegiju fotografije prije nekolko godina :)
2019 03 27
Hvala na odgovoru dali ste mi puno korisnih informacija sada cu morati to malo bolje provjeriti u kakvim je stanju fotoaparat i koje su mu funkcije da mogu detaljnije napisat, pa pokusat procijeniti sto bi bilo bolje prodati ili ostaviti. Da mislila sam na objektiv isprike. Objektiv koji je na njemu trenutno je 0,35m
2019 03 27
Blago tebi :( kako to da si dobila takav aparatic? Ja bi da meni netko pokloni opreme :D
2019 03 28