Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Prehrana, recepti, ekologija /

INSTANT kaše

> Poirotica: > > kkorina: > > Sama kupis zobene i ubacis u njih suseno voce komadice,orasaste plodove, tamne cokolade sjemenke lana ili chiu sezam... i imas isto to bez secera. Najbolje da ih prelijes mlijekom/vodom dan prije zbog fitinske kiseline da bi bile lakse probavljive. Ja ih recimo jedem sa maslacem od kikirikija naravno onim koji je cisti kikiriki a ne fejk i pun palminog ulja soli i secera. Meni je osobno zobena kasa draza naravno mislim bas na lomljenu zob,a ne pahuljice jedino kaj se ona namace i treba je kuhat barem 20min. > Gdje kupiš taj maslac od kikrikija? Tvornica zdrave hrane ima kilu mislim da je bilo na akciji i ne znam da li je jos uvijek oko 41kn
2019 04 03
> bynama: > Hvala! Gdje se kupuje cjelovita zob? Nestao je citav jedan veliki odgovor pa moram nanovo pisat. Dakle cjelovita zob i nije neka sreca. Ova lomljena je dobra jer je manje obradena od pahuljica i samim time sadrzi vise vlaka a od njih. Ja sam je kupovala u Engleskoj,a ovdje kod nas sam je jedino vidjela u gluten feee ducanu i to slucajno dok sam kupovala.
2019 04 03
> kkorina: > > bynama: > > Hvala! Gdje se kupuje cjelovita zob? > Nestao je citav jedan veliki odgovor pa moram nanovo pisat. Dakle cjelovita zob i nije neka sreca. Ova lomljena je dobra jer je manje obradena od pahuljica i samim time sadrzi vise vlaka a od njih. Ja sam je kupovala u Engleskoj,a ovdje kod nas sam je jedino vidjela u gluten feee ducanu i to slucajno dok sam kupovala. Hvala.. prvi puta cujem..
2019 04 03
1 2