Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Svečane haljine - maturalne haljine

Pozdrav, zanima me gdje prodati maturalne haljine ( moju i sestrinu) ? Jako su skupe, a nošene samo 1 put, pitam jer ako stavim na krpice cijenu od npr 1000 kn sigurno se neće prodati, krpice su više za niske cijene, a žao mi je prodati za 500 kn ako vrijedi 3500 :(
2019 04 04
Moja haljina stoji već godinama u ormaru. Isto je cijena bila viša, stajala je jedno vrijeme na Krpicama ali bezuspješno. Ali opet, znam da i sama nikad ne bi dala preko 1000 kn za nešto što ne mogu ni isprobati i nisam sigurna da će stajati kao saliveno , tj. biti vrijedno potrošenog novca. Možda je jedno od rješenja prodati nekome iz svog grada tko može na licu mjesta pogledati i isprobati, naravno ako za takve pothvate imate volje. :)
2019 04 04
Ja svoj korzet od maturalne isto prodajem već nekolko godina jer mi ga je tad bilo žao dati za siću. Iskreno više se ni ne sjećam kad sam dobila zadnji upit za njega jer su se u međuvremenu valjda i prestali nositi a i pojavile su se jeftinije alternative slabije kvalitete pa ljudi valjda kupuju to.
2019 04 04
Da ,tako je to s takvom robom...a onda na kraju se vrlo vjerojatno dogodi da predugo stoji pa izade iz mode pa nitko nece ni za 100 kn.. Osvjetila sam da nikada necu dobiti onoliko koliko sam nesto platila....i radije dam za manje novaca nego da mi godinam stoji...bolje vrabac u ruci nego gulub na grani.😌sretno cure
2019 04 07