Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

Sezonski posao Solaris

Pozdrav cure, ima li tko da je radio u Solarisu? Iskustva?? Ne zanimaju me iskustva od prije 7 8 godina znam da je tada situacija bila katastrofalna, cujem da se dosta toga promijenilo tako da ako neko ima friska iskustva (zadnje 2 3 godine). Najvise me zanimaju iskustva sobarica, ali moze i opcenito. Hvala.
2019 04 04
> lola71: > Pozdrav cure, ima li tko da je radio u Solarisu? Iskustva?? > Ne zanimaju me iskustva od prije 7 8 godina znam da je tada situacija bila katastrofalna, cujem da se dosta toga promijenilo tako da ako neko ima friska iskustva (zadnje 2 3 godine). Najvise me zanimaju iskustva sobarica, ali moze i opcenito. Hvala. Prijateljica mi kod njih radi sezonski kao konobarica i koliko znam dobro joj je.. Već par sezona radi..
2019 04 04
Koliko znam, smještaj i hrana su besplatni, ali najbolje je zvati i pitati u kadrovskoj. Također znam da ozbiljne firme, kao što je Solaris, raspisuju natječaje za sezonu već u veljači pa i ranije.
2019 04 04
Ja sam čula da se poslije smjene ne smiješ okupat na plaži u Solarisu kao njihov zaposlenik...imate li i vi takve informacije? Moraš ić na neku drugu plažu???? !!!!!!! Što mislite o tome?
2019 04 04
> sanjaurban: > Ja sam čula da se poslije smjene ne smiješ okupat na plaži u Solarisu kao njihov zaposlenik...imate li i vi takve informacije? Moraš ić na neku drugu plažu???? !!!!!!! Što mislite o tome? To je točna informacija. I ne radi se samo o plaži nego isto važi i za barove i restorane u resortu.
2019 04 04
Smi li se bar marenda izist negdi??????????
2019 04 04
Osoblje marendaje u menzi...par vrsta jela, salata, prilozi...bude sasvim pristojno. U dućane smiju i, koliko znam, imaju i popust ;)
2019 04 05
ajde, barem nešto o:)
2019 04 05