Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Pomoć kod kašlja

Dobar dan svima. Kako si pomoći u vezi mokrog kašlja i kako ublažiti sluz koja dovodi do kašlja? Da li imate kakvu preporuku za kupit lijek na slobodno? Radi se o odrasloj osobi.
2019 04 16
Uzmite Bisolex ili Fluimukan. Oni razrjeđuju i smanjuju tu sluz.
2019 04 16
Fluimukan je i meni super :-)
2019 04 16
Bisolex sirup je meni naj
2019 04 16
Što ste koristili od Fluimukana? Prošle godine zbog prehlade je bio isti problem, isprobane su šumeće Prospan, ali baš se i nije osjetilo neko poboljšanje.
2019 04 16
Prvo treba riješiti problem sinusa koji su upaljeni i puni sekreta koji mora izaći van. Sekret koji se cijedi iritira sluznicu grla i dovodi do produktivnog kašlja. Inhalacija je prava stvar, može parom, čajem, eteričnim uljima ... a niti sauna ne bi bila naodmet.... Pospješit će se izlučivanje i cijeđenje sluzi prirodnim putem. Iza toga mogu pomoći i sirupi...
2019 04 16
Bojala sam se inhalacije kod kuće da ne bi još više potaknula cjeđenje sluzi, ali znači ipak se preporuča? Najgore je preko noći kad se umirim. Osjeti se cijeđenje sekreti i tjera na kašalj.
2019 04 16
Meni su odlične GeloMyrtol kapsule.
2019 04 16
> ABBA1977: > Meni su odlične GeloMyrtol kapsule. Iako sam si već kupila, zapisat ću i ove, prvi put čujem za njih pa nedaj Bože ako opet zatreba kod neke druge prehlade.
2019 04 16
I ja se zahvaljujem svima na prijedlozima. Nadam se da će pomoći. :")
2019 04 16
> ABBA1977: > Meni su odlične GeloMyrtol kapsule. ovo je jedina stvar za sinuse koja je meni pomogla...
2019 04 16
> Lunass: > Bojala sam se inhalacije kod kuće da ne bi još više potaknula cjeđenje sluzi, ali znači ipak se preporuča? > Najgore je preko noći kad se umirim. Osjeti se cijeđenje sekreti i tjera na kašalj. Ako ne izbaciš taj gnoj iz sinusa doći će do upale, bolova i svašta nešto... može preći i u kroničan zdravstveni problem... Nekad je postojao postupak koji se zvao čok-čok, ne znam ima li sad neka modernija metoda. No cjevčicom bi se kroz nos izvlačio sekret iz sinusa... to se obično radilo na ORL odjelima...
2019 04 17
Imas u ljekarni kristalice mente, njima se mozes inhalirat, stavis jedan ili dva kristalica(dosta su jaki). Propolis za grlo, stavi ravno u grlo ne na jezik, i ako imas veliko zacepljenje sinusa kupi sprej za nos od propolisa(uzasno je neugodan ako ti nisu puno zacepljeni, ali vridi).
2019 04 18