Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Shooping33 blokirana

ta blokirana bi trebala darivati drugu curu, što znači da će ta druga ostati bez poklona iz darivanja. Zašt žena koja je već i organizirala darivanje nije provjerila korisnice?
2019 04 17
Ne znam zasto uopce sudjeluju korisnice sa 0 povratnih. Profil i vise nego ocito napravljen samo za tu svrhu. Niti znas kome saljes niti hoce li ta ispostovati svoje. Ako se vec organizira nesto takvo, onda se triba povest i racuna o tome tko sudjeluje, kao sta je supergirlR31 napisala. Po meni su ta darivanja zesca glupost, uvik neki problemi kad god je neko darivanje bilo, a idealno za zicarosice ,prevarantice i uvaljivacice.
2019 04 17
Shopping333 je trebala darivati NakitNikolina.. Pitajte curu jel poslano.
2019 04 18
> MaryJane7: > Danas ujutro sam ovoj curi poslala paket za uskrsnje darivanje i sad vidim da he blokirana! Paket je poslan postom i ne mogu ga zaustaviti. > Da li netko zna ista o tome?
2019 04 18
Ja sam joj isto poslala prije 7 dana, kada me je pitala sta sam poslala, postala mi malo sumnjiva. Nije se javljala da je paket dobila, pa sam poslala upit, ali nisam dobila odgovor, a sada vidim da je blokirana. Prema profilu na fb ne bih rekla da je govorila istinu, ali mi nije zao, vrijeme je darivanja, a njoj na sramotu.
2019 04 18
Jednom sam se tu darivala i bilo je jako lijepo iskustvo. Ali je bio drugačiji sistem, izvlačili su se parovi i tako se darivalo. A ne po ovom načinu, prva daruje drugu, druga treću itd. I k tome još nisu ni provjereni svi prijavljeni profili. Ne bi bilo loše da se pod pravilo uvede i da se nakon darivanja obavezno postave i slikice tog poklona pa da se vidi tko je šta dobio. I da se postavi pravilo što bi bilo prigodno poslati. Možda netko dobije i neku staru krpu, korištenu šminku, ali šuti i ne želi ništa govoriti, jer je vrijeme darivanja. I onda takve koje varaju iskoriste tu priliku i drugi put. Kad sam se tek prijavila ovdje, trebalo mi je neko vrijeme da pohvatam gdje je što na stranici. A osoba s nula povratnih već zna po forumu naletit na temu darivanje i prijavit se. Pa sigurno joj onda to nije prvi put.
2019 04 18
mojekrpice.hr/volimshooping77 Ovo je nezin prijasnji profil. Dobila je od mene paket pun odjece koji sam poklanjala...i na ovom novom je pitala da joj poklonim jos jedan paket koji sam poklanjala...
2019 04 20
> Eisen77: > Jednom sam se tu darivala i bilo je jako lijepo iskustvo. Ali je bio drugačiji sistem, izvlačili su se parovi i tako se darivalo. A ne po ovom načinu, prva daruje drugu, druga treću itd. I k tome još nisu ni provjereni svi prijavljeni profili. > Ne bi bilo loše da se pod pravilo uvede i da se nakon darivanja obavezno postave i slikice tog poklona pa da se vidi tko je šta dobio. I da se postavi pravilo što bi bilo prigodno poslati. Možda netko dobije i neku staru krpu, korištenu šminku, ali šuti i ne želi ništa govoriti, jer je vrijeme darivanja. I onda takve koje varaju iskoriste tu priliku i drugi put. > Kad sam se tek prijavila ovdje, trebalo mi je neko vrijeme da pohvatam gdje je što na stranici. A osoba s nula povratnih već zna po forumu naletit na temu darivanje i prijavit se. Pa sigurno joj onda to nije prvi put. Potpis. Uvijek neki problemi s darivanjima. Jednom sam sudjelovala i ni malo mi se nije dopalo. Druga strana je prvo čekala da njoj stigne moj paket pa je tek onda poslala svoj, a u njemu jedna stara sasušena maskara i dvije vrećice starih smokija . Sve sam odmah bacila, a osjećala sam se kao zadnja budala. Da apsurd bude veći, još me pitala što volim. Volim čokoladu i mogla je kupiti K plus čoksu za tri kune i poslati. Neću pisati što sam ja njoj poslala jer sad nije ni bitno. Dala sam od srca i s ljubavlju i poštovanjem spakirala. I rekoh sebi- nikad više. Ako mi se poklanja, pokloniti ću nekome potrebitome, a ne ovako. Trebalo bi darivanja zabraniti.
2019 04 20
> prodajaabart: > mojekrpice.hr/volimshooping77 > Ovo je nezin prijasnji profil. > Dobila je od mene paket pun odjece koji sam poklanjala...i na ovom novom je pitala da joj poklonim jos jedan paket koji sam poklanjala... Ne mogu vjerovati. Prošle godine sam na profilu poklanjala kaput i dotična mi se baš s tog profila javila. U oglasu sam stavila da ja plaćam poštarinu tako da mi nije bilo važno tko će se javiti, a i bila sam u fazi da trebam očistiti ormar, posebno od zimskih stvari koje zauzimaju mjesta...nebitno Javila mi se upravo s tog profila, ne osjećam se oštećeno, jer je to bila moja dobra volja i tko se prvi javi - njegovo. Pitala me da li imam još kakve dječje robice za pokloniti, ali nisam imala pa sam odlučila uz kaput poslati joj još 5-6 zimskih vesti i pitala ju za veličinu. Puno mi je zahvaljivala na lijepoj gesti, i prije, i nakon podizanja paketa, povratnu nije ostavila, ali nema veze, dosta njih ni ne ostavlja povratnu. Nakon par mjeseci, ponovno se želim riješiti viška robe i stavim oglas, javi se opet, ali sam ju odbila. Objasnila sam joj da želim i nekog drugog razveseliti i rekla je da to razumije. I sad vidim da je poprilično nakupila negativnih... I da joj očito nije dosta. Kažem, ne osjećam se oštećeno, htjela sam slati o svom troškom i usput sebi pomoći da se oslobodim te robice. Žao mi je što je išla varati na ovaj način i koristiti blagdan za to.
2019 04 20
> Eisen77: > > prodajaabart: > > mojekrpice.hr/volimshooping77 > > Ovo je nezin prijasnji profil. > > Dobila je od mene paket pun odjece koji sam poklanjala...i na ovom novom je pitala da joj poklonim jos jedan paket koji sam poklanjala... > Ne mogu vjerovati. Prošle godine sam na profilu poklanjala kaput i dotična mi se baš s tog profila javila. U oglasu sam stavila da ja plaćam poštarinu tako da mi nije bilo važno tko će se javiti, a i bila sam u fazi da trebam očistiti ormar, posebno od zimskih stvari koje zauzimaju mjesta...nebitno > Javila mi se upravo s tog profila, ne osjećam se oštećeno, jer je to bila moja dobra volja i tko se prvi javi - njegovo. Pitala me da li imam još kakve dječje robice za pokloniti, ali nisam imala pa sam odlučila uz kaput poslati joj još 5-6 zimskih vesti i pitala ju za veličinu. > Puno mi je zahvaljivala na lijepoj gesti, i prije, i nakon podizanja paketa, povratnu nije ostavila, ali nema veze, dosta njih ni ne ostavlja povratnu. > Nakon par mjeseci, ponovno se želim riješiti viška robe i stavim oglas, javi se opet, ali sam ju odbila. Objasnila sam joj da želim i nekog drugog razveseliti i rekla je da to razumije. > I sad vidim da je poprilično nakupila negativnih... I da joj očito nije dosta. > Kažem, ne osjećam se oštećeno, htjela sam slati o svom troškom i usput sebi pomoći da se oslobodim te robice. Žao mi je što je išla varati na ovaj način i koristiti blagdan za to. Ja sam joj u paket ubacila igracke i nesto odjece za deckica + ono sto sam poklanjala. Mislim si jadno dijete nema ,pa ajde da skupim sto nama ne treba vise i razveselim ga. Nije mi zao da sam joj poklonila. Bas kao i vi oslobodila sam si malo prostora u ormaru.
2019 04 21
> prodajaabart: > > Eisen77: > > > prodajaabart: > > > mojekrpice.hr/volimshooping77 > > > Ovo je nezin prijasnji profil. > > > Dobila je od mene paket pun odjece koji sam poklanjala...i na ovom novom je pitala da joj poklonim jos jedan paket koji sam poklanjala... > > Ne mogu vjerovati. Prošle godine sam na profilu poklanjala kaput i dotična mi se baš s tog profila javila. U oglasu sam stavila da ja plaćam poštarinu tako da mi nije bilo važno tko će se javiti, a i bila sam u fazi da trebam očistiti ormar, posebno od zimskih stvari koje zauzimaju mjesta...nebitno > > Javila mi se upravo s tog profila, ne osjećam se oštećeno, jer je to bila moja dobra volja i tko se prvi javi - njegovo. Pitala me da li imam još kakve dječje robice za pokloniti, ali nisam imala pa sam odlučila uz kaput poslati joj još 5-6 zimskih vesti i pitala ju za veličinu. > > Puno mi je zahvaljivala na lijepoj gesti, i prije, i nakon podizanja paketa, povratnu nije ostavila, ali nema veze, dosta njih ni ne ostavlja povratnu. > > Nakon par mjeseci, ponovno se želim riješiti viška robe i stavim oglas, javi se opet, ali sam ju odbila. Objasnila sam joj da želim i nekog drugog razveseliti i rekla je da to razumije. > > I sad vidim da je poprilično nakupila negativnih... I da joj očito nije dosta. > > Kažem, ne osjećam se oštećeno, htjela sam slati o svom troškom i usput sebi pomoći da se oslobodim te robice. Žao mi je što je išla varati na ovaj način i koristiti blagdan za to. > Ja sam joj u paket ubacila igracke i nesto odjece za deckica + ono sto sam poklanjala. Mislim si jadno dijete nema ,pa ajde da skupim sto nama ne treba vise i razveselim ga. > Nije mi zao da sam joj poklonila. Bas kao i vi oslobodila sam si malo prostora u ormaru. usput SRETAN USKRS svima !
2019 04 21
I ja svima želim Sretan Uskrs. Nećemo propasti zbog poslanih stvari, to je bila naša volja. Ali žalosno je da se ide i na ovaj način okoristiti i prijavljivati u teme kao što je darivanje. Eto, takvima nije prvi put i neće stati na tome. Ne znam da li se oglasila cura koja je trebala dobiti poklon od nje i da li je uopće stupila u komunikaciju s njom?
2019 04 21
1 2