Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

prekrajanje kupaćeg kostima

pozdrav svima ☺️ znate li gdje bih mogla ugraditi neku tanju spužvu u košarice kupaćeg kostima? radi se o jednodijelnom, krasan mi je sav a i kvalitetan je, samo ga ne ispunim skroz u košaricama a onako su strukturirane, "odvojene" od ostatka badića. on nema onu tanku postavu, pa bi se nešto trebalo baš nadodati. imam i jedan bikini koji ima tu tanku postavu, to mi se čini moguće, samo "otvoriti ju" pa zašiti ju opet. ali opet, pojma o krojenju i prekrajanju nemam tako da 😂. eto, ako tko ima kakvog iskustva, da preporuči neki salon - područje grad Zagreb
2019 05 08
Odite kod krojačice, pa pitajte.. :)
2019 05 08
haha, istina, to i namjeravam, ali tek kad stignem (spojit ću s drugim obvezama), u medjuvremenu se kauč-informiram. pogotovo je dobro ako netko ima dobrog iskustva s nekom krojačicom oko sličnih stvari
2019 05 08
Većina krojačkih salona ne radi prepravke kupaćih zbog materijala od kakvih su kupaći - jer nemaju mašine za to. Na britancu sam par puta popravljala nešto, salon je specijaliziran za šivanje i prepravke kupaćih. Ne znam ime, ali znam gdje se nalazi: haustor u Ilici, točno preko puta konzuma, odmah pored zebre. Kad gledate prema trgu, onda je ispred onaj Elis caffe, a iza zatvoreni kafić ilički trg. Tamo je nekoliko haustora blizu jedan drugoga, mislim da je ovaj najbliži toj zebri.
2019 05 09
hvala puno na info ☺️
2019 05 09