Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Rezervacija artikla

Za ili protiv? Razlozi? 😊
2019 05 12
PROTIV ! Bez izuzetka sam se svaki put opekla. Ali baš svaki put, pa čak i od strane korisnica sa dosta povratnih. Uvijek ista priča "ja bi kupila, 1000% sam sigurna, samo da dobijem novce iz xy izvora. Mooooolim vas, jako mi se sviđa, evo djeteta mi, kupujem" Iako imam drugih upita, pristanem, ljudi smo, dogovorit ćemo se, više manje nam se svima dogodila situacija da smo željeli nešto a nismo si mogli to priuštiti u danom trenutku. Prođe rok. Ne javlja se. Javim se ja da pitam zašto uplata još nije sjela i kad će. Dvije su opcije: 1. Ne odgovara 2. Iskrsnulo joj je nešto, hitno joj je potreban novac. .....Za artikl više nitko ne šalje upit.
2019 05 13
Bila nekad za, al vise nisam. Kao sto je gore napisano previse odustajanja i gubljenja pravih kupaca. U zadnje vrijeme se natezem.i s kupcima a ne s onima koji rezerviraju. Mislim jasno mi je da ljudi ne zive na krpicama, al dogovaranje za slanje artikal podataka se oduzi i preko tjedan dana. Nikako da odgovore, pa dok uplate.. najdrazi su mi oni moze,ne moze, adresa,uplata, poslano :)))
2019 05 13
Definitivno protiv Vecinom se te osobe vise ni ne jave pa kukanje kako nemaju novaca,pa daj sacekaj placu,pa ovo pa ono i na kraju ni a ni b dosad sam znala izaci u susret,ali jednostavno vise necu
2019 05 13
Ja rezerviram bez problema. Evo, neki dan me djevojka zamolila da joj rezerviram na par dana. Navela je točan datum kad će uplatiti i uplata je sjela tog dana. Bez ikakvih problema, lijepa suradnja.
2019 05 13
Za,ali neki razumni rok...do tjedan dana .Odmah u startu zamolim lijepo da mi se jave ako odustanu i u vecini slucajeva poslije roka zatraze podatke za uplatu ili jave da su odustale.Razlog nije bitan,ljudi smo sve se mozemo dogovoriti.☺Tko se ne javi artikl ide dalje u prodaju,a zainteresiranima javljam da je rezervacija skinuta pa ako su jos zainteresirani neka se jave.Jedna je kupilica bila toliko sretna da mi je to bilo jako simpaticno 😊
2019 05 13
Natalija, ovo kao da sam ja pisala 😁
2019 05 13
Ah, ne znam više što reći i napraviti. Rezerviram poznatim i stalnim kupcima. S njima nikad nema problema. Ostalima, kako kad. Uglavnom se rezervacije ne ispoštuju. Jednom me čak žena izvrijeđala i to zato jer je tražila da joj čuvam jaknu do plaće, napisala je točan datum i ne javlja se. Pošaljem joj poruku, ljubaznu jer sam takva uvijek, čisto da ju podsjetim. Da bi me ona tako ružno izvrijeđala, što je meni, ona sigurno nije rekla da kupuje. Svašta, svašta mi je napisala. Proglasila me jadnom i bolesnom i to samo zato jer sam joj čuvala jaknu mjesec dana i ljubazno ju pitala uzima li ju. Imala sam suradnju kao i Nada. Nedavno, pita gospođa bi li joj rezervirala do plaće za cca tri tjedna. I jesam. Ona se javila točno onako kako je rekla i uplatila. Suradnja za desetku. Problem je što nikad ne znaš tko je s druge strane i na koga ćeš naletiti. Ima ovdje divnih žena, ali ima i bolesnih. Jako bolesnih. I takve se onda iživljavaju po inboksima jer one nisu tu primarno zbog kupnje. One su tu da maltretiraju, a to rade jer misle da su anonimne. Tako da, najbolje se ne zamarati previše i čim vidiš da nešto ne štima- ignore.
2019 05 13
Ja više ne rezerviram nikome izuzev stalnim kupcima s kojima sam surađivala puno puta. Artikli koji su označeni s ˝rezervirano˝ na mom profilu su zapravo oni za koje mi je kupac rekao da je uplatio, a meni uplata još nije vidljiva jer smo druga banka. Nažalost većina njih se nikad ne javi na kraju. Osobno nikada nisam tražila rezervaciju ni za što. Ili imam novce, raspitam se o artiklu i kupim ako smatram da je sve ok, ili, ako nemam novaca, ne zamaram ljude uopće s pitanjima. Jako puno puta mi se dogodilo da sam dobila 100upita za neki artikla, čekam prvog kupca da se javi, u međuvremenu artikl više nikoga ne zanima.
2019 05 13
Mene su cure nekoliko puta pitale za rezervaciju i do sada je bilo sve ok :-)
2019 05 13
i ja sam ih držala prije ali ne vrijedi. I sama to ne radim, ako mi se nešto sviđa, a novaca nemam, stavim artikl pod omiljene i onda čekam dok skupim da pošaljem upit ako se ne proda. A u puno slučajeva mi se dogodi da mi se za tjedan-dva taj artikl više ne sviđa ili da mi trebaju novci za nešto drugo, ili nađem nešto bolje/povoljnije. I vjerujem da se to događa i ovima koji rezerviraju. I onda još nemaju elementarne kulture javiti da su odustali. A i to je nepoštivanje prodavača, ok ako netko rezervira na par dana, ali tjedan, pa čak i mjesec? Vrlo vjerojatno bi prodavač mogao taj predmet prodati nekom ozbiljnom kupcu koji bi uplatio odmah, a možda nekima ti novci zaista dobro dođu u tom trenutku. Kad sam tek došla na krpice bila sam redovan student dok su satnice za studentske poslove bile mizerne, u rangu od 16 kn po satu. I sjećam se da mi je svaka kuna tada jako dobro došla.
2019 05 13
Ni ja ne znam šta bih rekla...U principu sam protiv,jer mi još NIKADA takva kupovina nije završena.Ali nikada.Uvijek odustanu.Ali opet ih držim jer me ne košta ništa.Kod mene i nije neka navala za robu :).Ako se neko još javi,onda tražim odluku.Ali nije mi se desilo da se javi :') :'( ...
2019 05 13
> IvanaPita: > Ja više ne rezerviram nikome izuzev stalnim kupcima s kojima sam surađivala puno puta. Artikli koji su označeni s ˝rezervirano˝ na mom profilu su zapravo oni za koje mi je kupac rekao da je uplatio, a meni uplata još nije vidljiva jer smo druga banka. Nažalost većina njih se nikad ne javi na kraju. Osobno nikada nisam tražila rezervaciju ni za što. Ili imam novce, raspitam se o artiklu i kupim ako smatram da je sve ok, ili, ako nemam novaca, ne zamaram ljude uopće s pitanjima. > Jako puno puta mi se dogodilo da sam dobila 100upita za neki artikla, čekam prvog kupca da se javi, u međuvremenu artikl više nikoga ne zanima. Ovo kao da sam ja pisala hahhaha, ja isto pisem rezz dok ne bude prodano i ne dodje toj osobi i sve. i isto tako mi se dog vise upita a ja cekam onog prvog, kao prvi se javio. nisam pametna uopce kako poslovati
2019 05 13
Za, nisam imala loša iskustva
2019 05 13
Imam i pozitivnih i negativnih iskustava. Negativna su ona kad nekome rezerviraš, pa se više nikad ne jave, ili te još izvrijeđaju ako pitaš je li osoba odustala od kupnje. Ali ima i onih koji su sve ispoštovali, čak i uplatili prije dogovorenog datuma. Ja uglavnom rezerviram onima s kojima sam već ugodno surađivala.
2019 05 13
1 2 3