Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Oprez, crna lista br 399!

Bok svima, Zadnja dva tjedna broj 399 inzistira da se obrišu svi podatci zbog gdpra itd, a sumnjam da je to samo priprema za novi pohod. Još je imala obraza reći da što ju prevarene nisu prijavile policiji. Molim budite oprezne i ne dozvolite si biti prevarene!
2019 05 21
Ne razumijem zašto bi se jedna korisnica brisala zato što inzistira, a druge bi ostale jer nisu inzistirale?
2019 05 21
Jutro :) Upravo zbog ovog sto je adminka navela. Ne moze dama neometano varati, a dzep ju svrbi 😂 Kako ovim prevaranticama mozak radi...smisljaju po cijele dame kako nastaviti sa kriminalnim radnjama. Ova se poziva na gdpr😂😂😂 Moze biti sretna da nju ne pozove neka prevarena korisnica na policiju.
2019 05 21
Gdje se uopće vidi ta crna lista? Otkad GDPR štiti prevarante? Jednom to, uvijek to. Baš to, htjela bi neometano opet varati. No međutim ne shvaćam mentalni sklop prevarenih, zašto se nisu javile na policiju ako ih je bilo puno?
2019 05 21
Ja bih se pozvala na ovaj dio: 2.točka, članak 1. (2) Ovaj se Zakon ne odnosi na obradu osobnih podataka koju obavljaju nadležna tijela u svrhu sprečavanja, istrage, otkrivanja ili progona kaznenih djela ili izvršavanja kaznenih sankcija, uključujući zaštitu od prijetnji javnoj sigurnosti i njihova sprečavanja, kao ni na područje nacionalne sigurnosti i obrane.
2019 05 21
Dobar dan, el to polis? Je gospodzo izvolte. Jab da me skinete s popisa lovokradica na krpamanzi. Bizmis mi trpi! Nema problema gospodzo, tezak je to i ilegal brezobrazluk! Sace i da ih oglobimo!
2019 05 21
Glasam da korisnice s crne liste zasluženo zadrže svoja slavna mjesta. Korisnici koja prijeti i inzistira otpišite pismo s našim pozdravima..
2019 05 21
Tolike cure je prevarila doticna i sad bi da je se obrise sa crne liste Ni da vrati svima prevarenima novac,ne treba ju obrisati
2019 05 21
Ne sa crne liste, nego sa sajta. Sa liste se nitko ne briše bez dokaza, a pogotovo ne br 399.
2019 05 22
> Admin2nd: > Ne sa crne liste, nego sa sajta. Sa liste se nitko ne briše bez dokaza, a pogotovo ne br 399. Možete li onda staviti link na profil ili nešto?
2019 05 22
Na profil ne mogu jer ga trenutno nema, ali sve se čini da će isplivati. Uglavnom, bliži se ljeto i treba pojačati oprez.
2019 05 22
molim pomoć kome se mogu obratiti tj.kako doći do admina ,imam problem sa jednom prodavačicom
2019 05 27
> cipelitza: > Dobar dan, el to polis? > Je gospodzo izvolte. > Jab da me skinete s popisa lovokradica na krpamanzi. Bizmis mi trpi! > Nema problema gospodzo, tezak je to i ilegal brezobrazluk! Sace i da ih oglobimo! :') Bome, treba se openezit za ljetovanje
2019 06 01
ne znam jel na dobrom mjestu postavljam pitanje ali imam jednu sumnjivu "aktivnost", dobila sma poruku na moje krpice sa molobom da odgovorim na mail, nakon par poruka na HR stigne neka polu gramatičku točna poruka da javim konačnu cijenu u eurima????? nemam bas iskustva s tim pa ako mi netko moze pomoci. hvala
2019 06 06
> silva68: > ne znam jel na dobrom mjestu postavljam pitanje ali imam jednu sumnjivu "aktivnost", dobila sma poruku na moje krpice sa molobom da odgovorim na mail, nakon par poruka na HR stigne neka polu gramatičku točna poruka da javim konačnu cijenu u eurima????? nemam bas iskustva s tim pa ako mi netko moze pomoci. hvala Ne odgovarajte na to samo ignorirati,ta osoba sigurno nece nista kupiti od vas tako prevaranti posluju
2019 06 06
1 2 3 4 5 ... 7