Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Oprez, crna lista br 399!

Lucija Beljan ,iz Dakova. Adresa poste je Osijek. Prodaje huda kopije kao orginal. Trenutno je blokirana al ima jos profila na kojima takoder prodaje kozmetiku.
2019 11 27
> Brdosuza: > Jutro :) > Upravo zbog ovog sto je adminka navela. > Ne moze dama neometano varati, a dzep ju svrbi 😂 > Kako ovim prevaranticama mozak radi...smisljaju po cijele dame kako nastaviti sa kriminalnim radnjama. Ova se poziva na gdpr😂😂😂 > Moze biti sretna da nju ne pozove neka prevarena korisnica na policiju.
2019 12 20
:') ]:( Ako se meni ovako nesto dogodi, obavezno zovem policiju. Ne mogu vjerovati da se tako ljudi mogu tako ponasati.
2019 12 20
Imam pitanje u vezi jedne situacije. Kupila sam od jedne cure majicu. Nisam je dobila, na poruke ne odgovara. Ostavila sam joj negativnu, ni dalje se ne javlja. Inace cura ima preko 200 pozitivnih. Majica kosta 40kn i nije mi jasno tko se zeli sramotiti za toliko novaca. Da ostavim njene podatke i tu ili sto?
2020 02 22
Dobro pa sam isla citat ove komentare. Nova sam ovdje i javila mi se osoba koja zahtjeva preko maila i pise sa pogreskama i stalno odugovlaci nedaje konkretne odgovore. Anniceta se zove
2020 07 30
> kozmetika88: > > silva68: > > ne znam jel na dobrom mjestu postavljam pitanje ali imam jednu sumnjivu "aktivnost", dobila sma poruku na moje krpice sa molobom da odgovorim na mail, nakon par poruka na HR stigne neka polu gramatičku točna poruka da javim konačnu cijenu u eurima????? nemam bas iskustva s tim pa ako mi netko moze pomoci. hvala > Ne odgovarajte na to > samo ignorirati,ta osoba sigurno nece nista kupiti od vas > tako prevaranti posluju ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/1e83daa62e3deb9da1ca75d1742dbf16.jpg) tako sam i ja dobila.
2020 07 30
https://mojekrpice.hr/evanma2-353538 ekipa jel zna netko dal je ovo fejk ili ne, osoba? Javila mi se za dosta toga sa linkom za neciji gmail (nisam otvarala da ne poberem nesto), ali totalno čudna poruka... Dobila sam identičnu poruku od nje za barem 5 proizvoda . Molim pomoć kome je poznato, objavljujem ovo na više foruma jer ne znam kome da se brzinski obratim, a da dobijem cim prije odgovor ☺️ " Bok prijatelju, moram ovo kupiti, nadam se na rasprodaji i cijen? recite mi na ovaj mail sada = [email protected] " - to je ta poruka
2020 09 25
> SaraLevanic77: > https://mojekrpice.hr/evanma2-353538 ekipa jel zna netko dal je ovo fejk ili ne, osoba? Javila mi se za dosta toga sa linkom za neciji gmail (nisam otvarala da ne poberem nesto), ali totalno čudna poruka... Dobila sam identičnu poruku od nje za barem 5 proizvoda . Molim pomoć kome je poznato, objavljujem ovo na više foruma jer ne znam kome da se brzinski obratim, a da dobijem cim prije odgovor ☺️ > " Bok prijatelju, moram ovo kupiti, nadam se na rasprodaji i cijen? recite mi na ovaj mail sada = [email protected] " - to je ta poruka To je scam, već se pisalo o tome tu sto puta. :)
2020 10 03
https://mojekrpice.hr/leaovdje-370294 - ova samo zajebava, zavlači, mulja, neće kupiti i nakon duge komunikacije spominje da ima za razmisliti. 1. javila se za kupnju već, 2. sve smo iskomunicirale što treba, samo smo trebale podatke razmjeniti. Rekla sam da ne želim slanje pouzećem nego uplatu i da šaljem kad novci budu vidljivi, najbolje tiskom da pratimo paket jer ne želim biti prevarena. Pita jel može uplatiti u pošti, ja rekoh da al mislim da ima neka naknada i da joj je najjeftinije platiti mi u zabi ili internet/mobilnim bankarstvom (ak smo obje u zabi nema naknde) na što se povlači opet i mulja nešto NIKAKO NE PREPORUČAM neozbiljna je, ne zna jel bi piškila il kakila
2021 04 30
Ne znam gdje napisati, pa evo ovdje: na listu stavljam - Silvijakrcek12 . kada smo se gospođa i ja čule prvo za prodaju moje haljine, dogovoreno je bilo da će se platiti poštarina i haljina pouzećem. međutim, s moje strane se dogodila greška i moj IBAN nije dan poštaru. tako je gospođa samo platila poštarinu i više ne želi i ne odgovara na moje poruke.
2022 05 09
Na mojim krpicama sam već godinama. Do sada sam imala lijepe ( neke ugodnije, neke formalnije) suradnje u kojima je sve funkcioniralo kako bi trebalo: dogovor, uplata, realizacija. Ovdje uglavnom kupujem ono što mi treba ili mi se baš sviđa. Posljednjih godinu dana, ovdje sam doživjela svašta. Korisnice ( prodavači) igraju neke psihološke igre. Stavljaju artikle koji zapravo ne postoje ili uopće nisu na prodaju, stave artikl pa kad kažem da želim kupiti one ga maknu. Smatram da bi takve korisnike trebalo sankcionirati, bar opomenom admina. Postoji li takva mogućnost? Jer od negativne povratne informacije nema nikakve koristi. Vidim da vi imate mnogo većih problema od mene, i uopće ne razumijem kako takve prevarantice koje ne šalju ono za šta su primile novac još uvijek ovdje prodaju kao da se ništa nije dogodilo?
2022 06 03
Problem je, ako se ne varam, sto policija ne radi nista ukoliko se radi o iznosima manjim od 1000kn. Bila je svojedobno neka spodoba na fb koja je otvorila album s nekim kao fora jeftinim stvarima, sve po nekih pedesetak kuna, pa je ljudima slala krpe... i na kraju je ipak morala vratiti pare, jer se digla velika hajka. Inace, tako "posluju" i fejk sajtovi, na koji sam se ja jednom upecala i nikad vise. No, dobila sam novce nazad jer sam istog trena kako sam to napravila (kupila nepostojeci proizvod) kontaktirala banku i trazila blokadu tog iznosa i povrat. Dakle, banka to moze napraviti.
2022 11 18
Oprez...MaviSplit iliti Zrinka Staničić.Prodala mi kaput bez da me obavijestila da se kaput uopće ne kopča,pitala sam dimenzije kaputa kad se ZAKOPČA a ona se nije udostila reći da se kaput ne kopča.
2022 11 28
Znači Zrinka Staničića,MaviSplit,oprez,osoba ima više profila i sama si piše dobre komentare sa drugih profila
2022 11 28
PRADA_FEMME profil, uplatila,nikad dobila,zavlacila me 2 tjedna,i samo ugasila broj,eto,strasno,i sad je maknula sve s profila
2022 12 21
1 2 ... 4 5 6 7