Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Futti šlape

Večer :) Imam pitanje da li neka od vas ima futti šlape/sandale? Kakva su vam iskustva, da li vridi isto pravilo kao i kod birkenstock da se uzme jedan broj veći nego što se nosi? Hvala!
2019 05 24
Ja imam papuče. Odlične su, mekane, preudobne! I da, inače nosim 40, no od njih mi paše 41! ☺ Nisu baš jeftine, ali vrijede svake kune. 😉🤗
2019 05 24
Imam ih ja...ljetne natikače dva para i zimske papuče. Meni su jako udobne i naručila sam još jedan par za ovo ljeto. I da, uzimam broj veći od onog kojeg nosim. :)
2019 05 25
I ja ih imam i super sam zadovoljna! Isto sam uzela broj koji nosim inače i pašu mi odlicno! Mislim da cu ove godine uzeti jos jedne :)
2019 05 25
Koliko su inace? Mogla bih uzeti mami, ima strasnih problema s nogama i kurjim ocima.
2019 05 25
ja također imam tripara dvoje moj broj koji inače nosim, treće br.veći jako udobne i lagane, kožne, vrijede isto ko i birkice!
2019 05 25
Hvala svima :* definitivno se odlučujem za jedan par :)
2019 05 26
Imam ih i ja,par komada.😁 Super su mi udobne i uzimam broj veće nego sto nosim inače .😉
2019 05 26
Imamo i kcerkica i ja. Uzela sam broj koji inace nosim. U kuci nosim “slape” one su broj vece.
2019 05 27
Ako imate problem s visokim ristom kao ja, njihove sandale ce vas zuljati i urezivati ce vam se taj debeli remen u kozu. Eno stoje u ormaru god.dana, nosene 2-3 puta i odustala sam. A zao mi je, stvarno imaju lijepe sandale.
2019 05 28
Pozdrav, jako su udobne, dobre kvalitete, po meni je realna veličina i inače nosim 38 i taman su mi, preporučam kupovinu.
2019 05 29