Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Kako uplatiti posebne artikle i koja je cijena za jedan artikl ?

Pozdrav ! Stalno plaćam VIP članstvo, a već sam nekoliko puta htjela platiti posebne artikle, ali nisam uspjela. Piše da se mogu na vrhu stranice isticati 12 artikala dva dana. Ispod stoji cijena od 3 kn. U novčaniku imam još 5 kn. Htjela sam uplatiti, ali kad idem plaćati ja nemam opciju od tri kune. Najmanji iznos piše 6,20 . Što znači onda ove 3 kune ? Da li 3 kune za 12 artikala ili za jedan artikl..ako je za jedan zašto nema te opcije od 3 kn za uplatiti ? Što radim krivo ? Hvala svima !
2019 05 27
Plaćate samo za 1 artikl, 2 dana na vrhu stranice za 3 kn. Izaberete rubriku artikla koji želite da bude u Posebnim, dodate datum i kliknete na košarica. Sa desne strane se pojavi plaćanje iz novčanika i to potvrdite, i dobijete obavijest na mail, i u profil kad se te usluge aktiviraju, i onda izaberete artikl koji želite da bude u Posebnim.
2019 05 27
Vedranapv puuuno hvala..idem ponovo probati.. <3 :)
2019 05 27
Uspjela sam.. Mene je stalno bunilo to što nisam mogla izabrati artikl koji želim izabrati, a nisam znala da se artikl odabere tek nakon kupnje usluge... Možda smo nekom pomogli ko se bori sa istim problemom... Mislim da bi trebalo biti na krpicama objašnjeno ovako kako ste vi meni objasnili.. :) Hvala još jednom. :)
2019 05 27
Ma nema na čemu :)
2019 05 27