Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Za distributere kozmetike i ostalih proizvoda /

Mišljenja o Oriflameu!

Evo ovako zanimaju me iskustva, koristim Oriflame vec godinama za svoje potrebe. Doma sam sa klincima pa cesto nemam vremena ic po trgovinama. Ponudila sam par frendica koje ne zive blizu mene da ih uclanim ali one zive u vecim gradovima pa im je sve vise dostupno. Jedna se nastavila baviti ostale nisu. Nemam sad neke stalne kupce jer zivim u takvoj okolini, mozda bi imala vise ali nisam osoba koja ce stalno daviti ljude oces kupit. Treba tu dosta velike cifre okretat da bih imala neku zaradu. Zanimaju me vasa iskustva kao kupca ili prodavaca.
2019 06 02
Ja sam jedno vrijeme kupovala..no sve u svemu za iste novce odem i kupim u dm sto mi treba..bila sam cest kupac no nikad nisam dobivala nikakve pokloncice niti nesto po jeftinijoj cijeni. Kozmetika im bas i nije neke kvalitete tako da mi uopce ne nedostaju. Dapace, njihove stvari vise ni ne kupujem.
2019 06 02
Kupujem Oriflame i Avon, ali ne više često kao prije, jer nemam potrebu. I jedan i drugi imaju proizvode koji mi više ili manje odgovaraju. Po mojoj procijeni, Avon parfemi su mi bolji, Oriflame ima bolja ulja/serum za kosu itd., ali to je samo moje mišljenje. Netko drugi imat će drugo iskustvo. Jedino što ne kupujem su higijenske potrepštine tipa gel za tuširanje, dezić i sl., jer mi se to ne isplati, radije kupim u trgovini. Imam osobe preko kojih naručujem, ali sada vrlo rijetko. Dosta su im cijene poskupile pa se neke stvari ni ne isplate. Kako sam većinu parfema i šminke isprobala, to su proizvodi koje ni ne možeš brzo potrošiti pa ni nemam potrebu za čestim naručivanjem.
2019 06 02
Koristim Oriflame kozmetiku za svoje potrebe i prodajem, imam pozitivna iskustva a i ljudi koji kupuju uglavnom narucuju iste stvari jer im odgovaraju. Meni osobno su njihove maskare i ruzevi vrh, mogu reci da su puno kvalitetnije maskare od onih iz dm-a. Parfemske vode su isto postojane i cjenovno povoljne.
2019 06 02
Naručivala sam prije i nikada nisam bila zadovoljna sa kvalitetom. Više mi se isplati, dm, bipa, muller, znaju imati tamo super popuste, a i definitivno kvalitetniju šminku od Oriflamea. Bila sam jedino zadovoljna sa jednim parfemom i to je to.
2019 06 03
To je nekad bilo super kad nisi imao izbora i onda je i Oriflame i Avon bio mrak. U danasnje vrijeme ako bas nisi sentimentalno vezan za nesto od toga ces radije otic u trgovinu i pogledat/pomirisat/isprobat nesto uzivo nego kupit ovak na nevideno jer boje se razlikuju,miris ti ne odgovara i tako.
2019 06 03
Prije sam iz Avona naručivala, imali su super šampone koji su mi savršeno odgovarali. Također i one zlatne kuglice i šminku. Onda odjednom mi prestalo pasat, kao da su promijenili formulu il nešto.. I počeli su imati torbe, nakit i sl.. Po priličnim cijenama. A parfemi mi nisu nikada pasali njihovi
2019 06 03
Imaju povoljne ruževe, lakove za nokte, mirise i meni se sviđa.
2019 06 04
> kkorina: > To je nekad bilo super kad nisi imao izbora i onda je i Oriflame i Avon bio mrak. U danasnje vrijeme ako bas nisi sentimentalno vezan za nesto od toga ces radije otic u trgovinu i pogledat/pomirisat/isprobat nesto uzivo nego kupit ovak na nevideno jer boje se razlikuju,miris ti ne odgovara i tako. Oriflame ima testere za parfemske i toaletne vode, ruževe i kremice i dobri distributeri imaju sa sobom i uzorke kad nude katalog.
2019 06 04
Avon i Oriflame imaju testere i simpa su im ruževi testeri, međutim moraju se kupiti da bi se isprobalo, eventualno sam znala koji dobiti gratis uz narudžbu. U trgovini su ipak dostupni testeri na policama pa je nekome možda to praktičnije odmah za isprobati bez da plaća testere. Mirisi su ok, ali kao da su prije bili dugotrajniji i bolji. Slažem se da za neke proizvode izgleda kao da su promijenili formu. Ipak, neki proizvodi su mi odlični, izdvojila bih Avonovu kremu za lice s česticama ulja, nakit je poprilično kvalitetan, Oriflame opet ima odličan serum za kosu i super su mi oni mali balzami poput melema.
2019 06 04
Sa aspekta prodavača, smatram da se prodaja ne isplati toliko da možeš dobro zarađivati od toga. Ima stvarno curka koje su uspjele, ali sve moje curke kojima sam ponudila ili su im ti proizvodi bili preskupi ili su se nakon par mjeseci povukli iz prodaje. Sve su imale mišljenje da za te ili jefitnije novce odu u DM ili Bipu te na licu mjesta vide i isprobaju proizvod. Realno, i u pravu si jer ima jefitnijih i kvalitetnih brendova.
2019 06 21
Ja sam u Oriflameu već nešto više od dvije godine, i zaista mogu reći da su mi iskustva lijepa. Učlanila sam se nakon analize lica za koju sam saznala preko interneta. Tamo sam dobila katalog, koji sam pokazala prijateljicama i "katalog je prodao sam sebe". Skupilo se par narudžbi, taman da si pokrijem troškove onoga što si ja želim naručiti. I tako je svaki mjesec, uvijek se nađe nešto, iako istina je da naručuju kupci koji su naviknuti i vezani uz Oriflame. Što se tice same kvalitete, ne znam kako je bilo prije, no ne bih se složila da su proizvodi nekvalitetni, no naravno što je kvaliteta bolja veća je i cijena. Uz članski popust od 20% cijene proizvoda su kao i u drogerijama, tako da se svakako isplati. Problem je što ljudi misle ako im ponudiš članstvo i popust da su obvezni naručivati stalno i prodavati, što je naravno kriva slika o kataloškoj prodaji. Osim toga, svaki mjesec aktualne su neke posebne akcije, izazovi i nagrađivanja, tako da sam u roku dvije godine zaista osvojila puno poklona koji su često veće vrijednosti od moje osobne mjesečne narudžbe. Tu su i edukacije, novčane nagrade i putovanja za sve na višim razinama, a to je svakako lijepo kad vidiš što se može postići i mene osobno to motivira. Naravno, i dalje neke proizvode kupujem u dm-u te ostalim drogerijama. No osobno smatram da se isplati naručivati jer se uvijek da nači neka super ponuda.
2019 09 11
Koristila sam jedno vrijeme no nisam bila bas zadovoljna, sada sam vec dosta dugo u Pyrusu i tu namjeravam i ostati 🤗 Sve se pravi od prirodnih sastojaka, često uz narudzbe dobivam pokloncice i pritom zarađujem.. sve sto sam kupovala u drogerijama,sada kupujem ovdje.. od šampona, gelova za tuširanje, parfema i ostalog
2020 04 26