Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Kutije Tisak?

U nekoliko navrata sam vidjela da djevojke pišu kako šalju paket poštom za 18kn. Nisam upoznata sa takvim načinom slanja, pa bih zamolila nekoga ako može malo bolje pojasniti što je potrebno da bi takvo slanje odgovaralo navedenom iznosu. Može li se donijeti vlastita kutija? Što s težinom paketa? Hvalaaa! :")
2019 06 11
Ja sam nedavno slala paket s veličine i platila 18 kn.Nisam platila nikakve 4 kn za kutiju.
2019 06 11
> lprimozi: > Zna li netko mogu li prosvercati paletu sjenila koja je jako tanka u omotnicu od tiska ,onu kuvertu ? o:) apsolutno da. stavite paleticu kuvertu samo ako imate neku doma i kad dođete na tisak tražite njihovu tu kuvertu i to je to. mislim da ne bi trebalo biti problema
2019 06 12
> Spejsi: > U nekoliko navrata sam vidjela da djevojke pišu kako šalju paket poštom za 18kn. Nisam upoznata sa takvim načinom slanja, pa bih zamolila nekoga ako može malo bolje pojasniti što je potrebno da bi takvo slanje odgovaralo navedenom iznosu. Može li se donijeti vlastita kutija? Što s težinom paketa? Hvalaaa! :") Može se donijeti u svojoj kutiji. Nisu bitne dimenzije kutije nego težina do 2 kg (zapakiranog paketa).
2019 06 12
> furMadchen: > Ja sam danas ponovno iskoristila kutiju no mislim da je ovo slučajno uspjelo. > Lagano uklonila selotejp i njihovu bijelu naljepnicu i zbilja nije bilo tragova. > Ponovno zalijepila selotejpom i odnijela na tisak! > Tako-moze se! Može se poslati u već korištenoj kutiji, ali pod uvjetom da nije oštećena i da se prethodna naljepnica pažljivo ukloni.
2019 06 12
> ATLANTIDA40: > > Spejsi: > > U nekoliko navrata sam vidjela da djevojke pišu kako šalju paket poštom za 18kn. Nisam upoznata sa takvim načinom slanja, pa bih zamolila nekoga ako može malo bolje pojasniti što je potrebno da bi takvo slanje odgovaralo navedenom iznosu. Može li se donijeti vlastita kutija? Što s težinom paketa? Hvalaaa! :") > Može se donijeti u svojoj kutiji. Nisu bitne dimenzije kutije nego težina do 2 kg (zapakiranog paketa). Mozete upakirat i u vrecici npr od konzuma samo je okrenete naopacke i itrpate unutra stvari. Oblijepite je selotejpom i to je to. I napisete podatke na njoj. Kako god zelite mozete upakirat jer u posti nema pravila. Ja vecinom recikliram tisak kutije ili neke druge kutije koje imam.
2019 06 12
Čuvam i kuverte koje dobijem i onda samo nalijepim papir na kojem je adresa i zalijepim krajeve sa širokim selotejpom.
2019 06 13
Ja sam isto počela slati poštom preporučeno, jer je Tisak bezobrazno skup
2019 06 14
Je li se ikad ikome desilo da odjeću prije slanja tiskom nije zaštitio vrečicom i da je kupac javio da je kutija pustila boju i uništila odjeću?
2023 05 08
1 2