Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

lijep zaj**

e cure bok ;) sve do sad imala super iskustva tu na krpicama. cure bile susretljive i draaage a i ova se takva cinila kad ono -.-" naime kao convers si narucila tu od cure uplatila na racun joj malo preko 200kn i poslala mi ona starke al su mi prevelike malo bile i blesavo da dam pare a prevelike mi pa ju zamolila da mi ih zamjeni i rekla da upoce nema problema i ja njoj vratila njene i rekla da i ona svoje nakon par dana poslala. u meduvremenu prosla 2 tjedna!! mojih starki nemaaa mojih para nemaaa. nije da mi pare na grani rastu i ono hocu si nkj priustit kad se ono takva nade -.- i tu si je deaktivirala profil. conversrna il conversesma se tu zove ne znm tocno pa ako ju neko zna il posloval s njom da mi pomogne da mogu doci do nje bila bi veoma zahvalna... [:vrti]
2013 09 24
Pa imas njezinu adresu ako si ih slala nazad ili barem njezino ime nadi je na fejsu ili nekoga njezinoga i trazi ih povrat novca [:frustriran]
2013 09 24
ma ja sam glupa covece kaj ne znm di sam stavila porokleti onaj papir od tiska -.-" al mi ostala uplatnica. trazila ju na fejsu al nema je! [:znoji]
2013 09 24
dovoljno je da imaš ime i prezima, valjda se možeš sjetiti od kud je, lako ćeš naći bilo šta na netu o njoj da možeš stupiti u kontakt, recimo broj fixnog...
2013 09 24
kaj nije bila vec tema na forumu da je ona nekog shebala..
2013 09 24
Odi u mail, ako si izbrisala poruke tu u razgovorima, nađi ime i prezime i adresu, zovi ju kući, nađi na fejsu, ili odi do nje! Nije 200 + kn mala stvar danas! Sretno!
2013 09 24
a Ja za haljinu uplatila 150kn. I cura mi se nejavlja vec tjedan Dana :(((((((((((( a Ja tako tila tu haljinu [:frustriran] [:place] [:place]
2013 09 24
e sad ce se prasit
2013 09 25