Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Ne primopredaja

Na zagorske pp šaljem dečka, ali to najavim, on vozi, obavlja kaj treba i usput razvozi, pristojan je 😂 a u zg-u (sada rijetko) dostavim mami pa ona predaje dalje. Nemam problema da dođe netko drugi dok god je komunikacija uredna. Imam jednu ženskicu, relacija fejs-krpice, međusobno se mijenjamo, kupujemo, prodajemo jedna drugoj cca god dana, njen sin i moja mama su već uigrani tim 😁 Meni su pp čisti gubitak vemena, uza sve što radim, zaista nemam vremena. Kada i odem, to su one sa poznatim curkama sa krpa ili fejsa, no to je već kava, piva isl, pa to nit ne nazivam primopredajom.
2019 07 14
Kad mi se nešto sviđa nije mi problem platiti još i slanje. Primopredaje iziskuju dosta vremena, malo tko će po predmet doći ti baš pred kuću.Kad radiš, imaš obitelj i hrpu obaveza slanje je puno bolja opcija.
2019 07 14
Primopredaju prakticiram sve manje jer su ljudi bezobrazni, nekulturni, ne poštuju dogovor i trošim svoje vrijeme da nekome ugodim, a taj netko ne zna reći ni hvala. Jasno mi je da ljudi žele pogledati skuplje predmete, ali majicu od 20ak kuna stvarno možeš kupiti i preko slika. Nekad sam ih prakticirala, a onda sam doživjela da je jedna cura htjela dva predmeta. Međutim, jedan je već bio otišao drugoj curi i jasno sam joj rekla da može kupiti taj koji je ostao. Onda je na primopredaji tražila od mene kontakt od te cure da joj se javi ako joj predmet ne bude odgovarao, a kad nisam dala onda je krenula šiziti jer je ona računala na 2 predmeta, a ne na jedan (iako sam jasno rekla da nije više dostupan). Na kraju je na mom profilu našla ocjenu od te druge korisnice i maltretirala je porukama da jel joj paše i može li ona otkupiti. Malo mi je to zgadilo sve, jer je luđakinja znala gdje živim. Ljudi ni ne pozdrave, ne znaju reći hvala, ne ostave ocjenu... štajaznam - sve sam manje sklona primopredajama.
2019 07 15
obavljala sam primopredaje do pred pola godine, kad mi je bilo usput na poslu, a kako sam radila u centru, lako bi se spustila do ulaza. međutim dugo sam već na komplikacijama i sad već pred kraj trudnoće i nisam u zgu, iako odem barem 2x tjedno. ali kada dobijem upit može li nešto probati, shvaćam da je ljepše kupiti ono šta ti odgovara, ali ne mogu riskirati da nekome nešto ne odgovara ili odustane od kupnje i onda cijeli dan vučrm sa sobom. eventualno da suprug uzme na posao, ali opet ne mogu od njega očekivati da se bavi s našim "bapskim" poslovima za 30-50 kn. nedavno sam ga slala da ode preuzet robicu za bebu pa je pošizio i rekao da neka mi ubuduće šalju poštom, da će mi on dat za poštarinu samo da se ne nateže s tom primopredajom :')
2019 07 16
Uvijek dajem prednost primopredajama, najpouzdanija kupnja po meni. Krpice su prepune pokvarenih ljudi koji šalju svašta ili ne pošalju, ni povratne nisu nikakva garancija. A i s obzirom na lude cijene poštarine, mislim da je primopredaja najisplativija. Naročito mi je glupo plaćati poštarinu ako smo iz istoga grada no razumijem osobe koje to ne žele pa onda jednostavno ne nastavljam suradnju. Kao kupilica se uvijek nastojim prilagoditi prodavačici jer ja sam ta koja treba robu tako da mi nije problem ni doći negdje ako to stvarno želim. Jedino što ne prakticiram je dolaženje u stan i isprobavanje pa odlučivanje. Zapravo me nikada nitko nije tražio da bi samo probao pa odlučio, većinom cure vide kakvi su modeli ili traže mjere prije primopredaje. Čitam tu svakakve neugodnosti na primopredajama ali evo već sam godinama tu aktivna i nikada stvarno nisam imala nikakvih problema ni u slučaju kad sam prodavač a niti kao kupac.
2019 07 16
Pozz svima😊 Ja sam radila primopredaje i imala razlicita iskustva.Slucaj prvi da se nadem sa kupcem kod King Crossa zbog kupnje pudera od 250 hrk,zena je dosla i pogledala i rekla da mora razmisliti i da ce jos pogledati u Mulleru.Drugi dan mi se javila da bi ona ipak kupila puder i da se nademo na istom mjestu.Zena je bila zahvalna sto sam se dr.put pristala naci sa njom kako bi ona kupila puder.Slucaj drugi gdje me zena moli da se nadem kod King Crossa jer je ona blizu na poslu pa ce izaci za vrijeme pauze s tim da me prije toga izresetala pitanjima vezano za J.Choo torbu.Zena dolazi i uzima torbu,gleda je i govori mi velika mi je,necu je uzeti.Ja sam njoj na to rekla da je ona dobila sve info.vezano uz torbu i dimenzije i da smo imale dogovor da ona torbu uzima.Zena mi je samo rekla svisoka necu kupiti,a pritom cu reci da je ona nosila Guessovu torbicu(toliko o tome)Treci slucaj gdje se gosp.javila,trazila br.moba i dosla k meni doma sa ne bas skupim autom i kupila M.Kors i L.Vuitton torbu za sto je stvarno iskesirala pozamasnu svotu.Dakle zakljucak price sto ljudi,sto cudi.Znam samo jedno kad kupac ima tisucu pitanja oko predmeta i kaze da ce uzeti obicno je suprotno od toga (barem u mojem slucaju)i sa takvima izbjegavam bilo kakvu suradnju
2019 07 17
> maumau: > Uvijek dajem prednost primopredajama, najpouzdanija kupnja po meni. Krpice su prepune pokvarenih ljudi koji šalju svašta ili ne pošalju, ni povratne nisu nikakva garancija. A i s obzirom na lude cijene poštarine, mislim da je primopredaja najisplativija. Naročito mi je glupo plaćati poštarinu ako smo iz istoga grada no razumijem osobe koje to ne žele pa onda jednostavno ne nastavljam suradnju. > Kao kupilica se uvijek nastojim prilagoditi prodavačici jer ja sam ta koja treba robu tako da mi nije problem ni doći negdje ako to stvarno želim. Jedino što ne prakticiram je dolaženje u stan i isprobavanje pa odlučivanje. Zapravo me nikada nitko nije tražio da bi samo probao pa odlučio, većinom cure vide kakvi su modeli ili traže mjere prije primopredaje. Čitam tu svakakve neugodnosti na primopredajama ali evo već sam godinama tu aktivna i nikada stvarno nisam imala nikakvih problema ni u slučaju kad sam prodavač a niti kao kupac. Eh da i ja sam imala slucaj gdje mi je zena poslala upit jer moze doci k meni doma da isproba haljinu od 30 hrk?Rekla sam da ne moze i da cu joj rado poslati tu istu da isproba i nije se vise javila.Opreza nikada dosta,pazite koga pustate u kucu,stan.Nagledala sam i naslusala se svega,ovdje ima jako puno kradljivica ne samo osobnih podataka vec i osobnih stvari prilikom nalaska u necijem zivotnom prostoru!
2019 07 17
nisam nikad imala problema pri primopredaji pa mi je to ok. Dogovaram se s osobama za koje smatram da su kulturne, normalne ili da im je nenormalnost makar slična mojoj:) Imam finih iskustava, a nije mi problem izaći ususret pa doći na neko mjesto koje mi je sneruke, pogotovo ako to nitko od mene ne traži i ako je druga strana srdačna...a opet, nekad sam ko mazga, pa je bilo situacija da se dogovaramo za najbolje rješenje, a druga strana sluša selektivno i suhoparnom rečenicom samo izjavi šta ona hoće, bez trunke dobre volje..e, tu se odma pozdravimo, pa čak i da ne prodam nešto draže mi je bit mazga. Ukratko, primopredaje krijepe duh i novčanik kad su uspješne:)
2019 07 17
Pazite kada saljete decke na primopredaju jer su krpicarke poznate kao zavodljive otimacice muskaraca
2019 07 17
Ja sam redovno puno više vremena izgubila čekajući na primopredajama nego što sam potrošila šaljući paket. Mislim da su mi kupilice došle možda dva puta na vrijeme. Potpuno razumijem da se nekome tko cijeli dan radi ne da ponovo izlaziti van nakon što je već došao doma. S druge strane, mislim da i takve prodavačice mogu biti direktne i reći da im odgovara isključivo određeno mjesto i vrijeme tipa kad im je usput na povratku s posla.
2019 07 17
> aleksandra050: > Pazite kada saljete decke na primopredaju jer su krpicarke poznate kao zavodljive otimacice muskaraca 😂😂😂😂
2019 07 19
1 2 3