Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Ne primopredaja

Svaka od nas to gleda svojim očima, ima svoje razloge za i protiv i to poštujem. Osobno sam uvijek za primopredaju, bilo ih je dosta i stvarno mi nije problem nači se bilo gdje. Imala sam tu sreću da su sve ženskice bile odlične, sa dosta njih sam završila na kavici, izbrbljale smo se i nasmijale sam tak i baš mi je bilo lijepo. ;)
2019 07 11
Uvijek sam voljna napravit primopredaju ako se dogovorimo da paše objema stranama. Al uredno mi se jave cure s drugog kraja grada i one bi naravno da ja dođem po mogućnosti što bliže njima .. ako se moram vozit 45 min i plaćat benzin ili tram kartu onda mi se vise isplati poslat poštom. Al opet primopredaja je dobra jer kupac može prvo vidjeti odjeću i odlučit da ne bi poslije bilo nezadovoljstva i slično . Nedavno sam se našla s jednom ženom u jednom shoping centru gdje je odmah mogla u kabini u nekom dućanu i probat odjeću .. na kraju kupila i svi sretni i zadovoljni 😁
2019 07 11
Primopredaja je u redu ako sve prođe glatko i ako se uspijemo usuglasiti sa terminom i mjestom primopredaje.Imala sam uspješnih.😊 Jednom mi kupilica nije uopće došla,a nije ni javila da neće doći -bad luck.😎 A dva puta sam morala duže čekati,ali preživjela sam.🤪
2019 07 11
Također, treba se spomenuti da osim toga što se mora organizirati s drugom osobom s rizikom da ta osoba ne dođe, mislim da se treba naglasiti da su primopredaje užasno neugodne. Meni je stvarno neugodno kada me netko traži nasred grada da se nađemo i onda tamo vadi, mjerka, provjerava iz svih kuteva majicu pola sata. A da sam bila iz drugog grada samo bi uplatili i uzeli tu majicu. Druga neugodna situacija je bila kad je jedna gospođa kupovala hlače, zamolila me da se nađemo u shopping centru i onda ih išla probati u wc i ja sam morala tako stajati i čekati ju kao idiot dok se ona gledala u ogledalo i kao da će ih uzeti, ali ipak nije imala dovoljno novaca sa sobom. Plus, sjetite se svih onih žena koje su pisale temu prije nekih godinu dana o LetGo prevarama gdje bi se našle na primopredaji i onda bi osoba otrčala samo s vrećicom.
2019 07 12
Imala sam par primopredaja koje su bile dobre, ali te osobe poznajem. Nisam za primopredaje s nepoznatima, jer nikad ne znaš što te čeka. Jednom sam otišla na primopredaju (dostavila artikal) na mjesto gdje je cura povela i svoju frendicu. Jedva su pozdravile. Osim kupljenog, poklonila sam i dvije nove majice. Izvadile su sve iz vrećice i odmjeravale. Strpljivo sam čekala sa strane i osjećala se glupo. Onda joj je frendica rekla da se njoj sviđaju majice pa su se počele međusobno dogovarati koja će uzeti koju. Uzele su to i na kraju se ipak zahvalile, ali meni dovoljno da takvo što više ne ponavljam.
2019 07 12
Jednom mi je gospođa poslala upit ako bi mogla nekih dvadesetak artikala s profila donijeti na primopredaju pa bi ona isprobavala. Nisam pristala. Jednostavno mi je to bilo previše za čekati i mišljenja sam ako ti se nešto svidi: prvo traži mjere i ispitaj što te zanima pa ćeš znati odgovara li uopće.
2019 07 12
Ne radim primopredaje jer su mi nekoliko puta poslale dečka/muža umjesto da su same došle. Jedan je čak smrdio na pivo.
2019 07 12
> MiniMini: > Ne radim primopredaje jer su mi nekoliko puta poslale dečka/muža umjesto da su same došle. Jedan je čak smrdio na pivo. Haha, uh. Meni je jedna došla na primopredaju s mužem koji je izgledao zastrašujuće. Ogroman čovjek, sav istetoviran, bez vrata, obrijane glave.. Ja sam poklanjala novi grudnjak. I sad ona razvlači taj grudnjak, on stoji iza kao tjelohranitelj, a ja se osjećam kao budala. On nije progovorio ni riječi, a ona se nije niti zahvalila, a na odlasku je rekla da joj je to za prijateljicu. Eto, toliko o primopredajama, poklanjanju nepoznatima itd.
2019 07 12
Ja osobno ne volim primopredaje kad je nakit u pitanju, dok za slike preferiram... Ajde ne komentiram previše, odradim primporedaju ali mi ne sjeda nikako...
2019 07 12
Radim primopredaje i radila sam do nedavno. Otkako sam na strogom mirovanju zbog ranijeg otvaranja u trudnoći trenutno sam pogasila i prodaju/kupovinu na MK. Bila sam stava da mogu doći i do mene doma, ali to nikome ne odgovara. Ok, u redu je odustati. Prije nisam imala problema s dostavom po Puli ako sam taj dan išla sama ili sa suprugom u grad obaviti neke stvari. Nekako mi je bilo suludo da na male iznose artikala netko tko mi je blizu plaća poštarinu od 15-20 kn a tu smo na 10 km autom. Prodajemo i neke stvari preko njuškala i s tim ljudima nikada nisam imala problema, svi su uglavnom kad bi kupovali došli do nas. Makar smo imali jedno neugodno iskustvo, neku maltretušu s područja Rovinja koja me je gnjavila mjesec dana da joj u Rovinj dopeljamo kuhinju koju smo poklanjali :/ Naravno nismo pristali ali je znala zivkati par puta na dan zbog te kuhinje. Hvala bogu kuhinja je nakraju poklonjena onome kome nije bilo problem doći po istu. Ali da ima 100 ljudi 100 čudi ima. I to zapitaš se jel netko na terapiji kakvoj ili nije.
2019 07 12
Na sreću imam pozitivna iskustva što se tiče primopredaja. Jednom se samo cura nije pojavila i počela s klasičnim- slomila ruku, bolnica, nije stigla javit... Inače sam često u autu i dođem gdje treba u Zagrebu, pogotovo ako kupujem, nekako mi je logično otići po ono što želim. Znala sam ići prodavačicama pred zgradu, na posao ili stanicu. Također kad nešto poklanjam, molim da se dođe do mog kvarta. Shvaćam ljude koji ne vole primopredaje (prije nisam bila fan naći se s nepoznatima), a i one kojima su lakše.
2019 07 13
Meni su isto primopredaje ok. Nasreću bez nekih negativnih i neugodnih iskustava do sada. Ok mi je jer se uštedi na poštarini, a i sigurnije je da će kupac biti zadovoljan kupljenim. I kao kupcu mi je ok otići po stvar jer mi je bez veze bacati 20-30kn poštarine ako se možemo dogovoriti. Trudim se biti fleksibilna, ali naravno da ako već nekom izlazim u susret, očekujem da i druga strana bude fleksibilna glede vremena i mjesta nalaženja. Čak mi je ok i isprobavanje prije kupnje jer zašto da netko baci novce, a onda mu ne odgovara kasnije. I do sada mi nitko nije pobjegao s vrećicom robe :):) A cure onda kad probaju nekad uzmu , nekad ne i no big deal...važno da su na kraju svi zadovoljni. I meni su jednom trebale dječje kroksice za školski izlet i cura nije htjela niti čuti za promopredaju, makar sam joj nudila da ću doći kada i gdje njoj odgovara jer ne stignem čekati i nije sigurno da će stići poštom na vrijeme. Ne zato jer me interesirala njezina faca ili kvart :):) To mi je bilo baš ružno iskustvo i nisam biti bi ikad kupila od nje nešto.
2019 07 13
Eto da se nadovezem na korisnicu Minnie kojoj sam ja odbila primopredaju. Jednostavno imam dvoje djece, jedno od mjesec dana, hrpu obaveza i na kraju krajeva meni osobno je to neugodno. Svatko ima svoje razloge koje treba postovati. Isto tako mene zanima zasto neke korisnice neznaju zavrsit razgovor, ako mjerim i neznam ni ja sta bilo bi u redu na kraju napisati hvala, veliko mi je, malo mi je, ili u ovom slucaju da ste samo za primopredaju. Ja svaki razgovor zavrsim pa makar i sa obicnim hvala bez objasnjavanja.
2019 07 13
i ja mislim kao i vi :) Tako ja radim. Ako nešto želim osobno preuzeti odem do prodavačice. Tko želi od mene, neka dođe do mene. I to je to.
2019 07 13
> lilli1305: > Eto da se nadovezem na korisnicu Minnie kojoj sam ja odbila primopredaju. > Jednostavno imam dvoje djece, jedno od mjesec dana, hrpu obaveza i na kraju krajeva meni osobno je to neugodno. Svatko ima svoje razloge koje treba postovati. Isto tako mene zanima zasto neke korisnice neznaju zavrsit razgovor, ako mjerim i neznam ni ja sta bilo bi u redu na kraju napisati hvala, veliko mi je, malo mi je, ili u ovom slucaju da ste samo za primopredaju. Ja svaki razgovor zavrsim pa makar i sa obicnim hvala bez objasnjavanja. Slažem se s vama. Jednostavno treba poštovati nečiji izbor. Kao što su žene i prethodno napisale, nije u redu tražiti primpredaju i onda poslati nekog drugog da to obavi. Također, mislim da je jako nekulturno kad se razgovor ne završi. Ne znam koji je gušt u tome, a većina to radi. Imala sam i ja takve, mjeri, slikaj i onda žicaju još poštarinu i kad hoćeš izaći ususret-prihvatiš i to, a onda muk. Više se ne jave. I to mi se dogodilo čak i sa ženama s kojima sam već imala suradnju, tj.od njih sam nešto kupila i za par mjeseci se jave meni za kupnju i sve ispituju oko artikla i onda zašute. Mislim, ako sam ja bila fer pri svojoj kupnji, zašto to ne vrijedi i u obrnutom slučaju?
2019 07 14