Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Narucivanje robe sa stranica

Pozdrav, s kojih stranica najčešće naručujete robu (Facebook, Internet stranica) i da ste zadovoljne? Ima li tko iskustva sa stranice creative.hr i Ivana trgovina? Hvala, lp
2019 07 16
Naručivala sam s '' Ivana trgovina '', i dobri su mi, dostava je bila u roku 2 dana.
2019 07 16
I ja sam narucivala s ivana trgovina, sve uredu, kao sa slike, ako ne odgovara naruceno, jednostavno se moze zamjeniti. Jedino sto mi se ne sviđa kao i kod vecine butika je to sto imaju vecinu univerzalne odjece, realno gledajuci, ista velicina ne moze svima odgovarati. Narucivala sam i na vava shop, robica je puno povoljnija nego na ostalim stranicama na fejsu, a roba identicna kao i na ovim skupljim stranicama/ buticima. Zene su stvarno strucne u vava shopu jer tocno odrede koja ti velicina treba, bila sam također ugodno iznenađena narucenim.
2019 07 16
I ja sam zadovoljna krpicama kupljenim u Ivana trgovini, posebno jer sam dosta toga kupila na snizenju kad su cijene i vise nego pristupacne 😊
2019 07 16