Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Narancasti tonovi na plavoj kosi

Help! Godinama sam se farbala u narancasto i crveno i logicno sad mi na plavoj kosi dosta izlazi narancastog odsjaja. Ima li tko kakav savjet kako da suzbijem to?Probala sam sa ljubicastim samponima,ali oni su samo protiv zutila kose,pa mi se nisu bas pokazali djelotvornim protiv narancastog odsjaja,ne zelim se povoljno blajhat jer mi je kosa vec jako unistena. Hvala na svakom savjetu. :)
2019 07 26
Koju boju ste koristili prilikom farbanja u plavo? I jeste li farbali kod kuce ili kod frizerke? Ako ste kosu blajhali, nikako, ali NKAKO nemojte ponovit sa blajhom jer ce vam kosa doslovno postati kao slama. A najgore od svega pocet ce se lomiti. Jedna moja poznanica je sama eksperimentirala sa blajhom kod kuce i dosta kose joj je otpalo, tocnije, jako ispucalo. Kad je zavezala kosu u rep, rep joj je bio toliko tanak da nisam mogla vjerovati sto si je to napravila iz kose. Najpametnije bi vam bilo da odete k nekoj dobroj frizerki i da pitate za savijet i da vam ona ucini ono najbolje sto moze.
2019 07 26
Ja bih ti preporučila da odeš frizeru. Moja je sestra godinama bila crvena i kad se prebacila u plavu boju trebalo je nekoliko tretmana u frizerskom salonu da bi joj nestali ti crveni pigmenti
2019 07 26
Ja sam zutilo uvjek uspjesno izvlacila sa keune ljubicastim samponom niti jedan drugi u drogerijama mi nebi ponistio zutilo pogotovo ne onaj od Balee Za narancaste sam cula da je dobar Swiss o par iz Dma ali nisam probala sama. Inace Head and Shoulders skida jako boju pa mozes probat ga ostavit na kosi par min ali pazi jer dosta isusuje. Ako ne zelis ici kod frizerke jedino drugo sto mi pada na pamet je da pomjesas bas plavu boju (jer neutralizira narancasto) od Directionsa boji za kosu sa regeneratorom i ostavis na kosi pola sata, ima dosta youtube videa o tome pa malo upisi tamo :)
2019 08 03
> Vekica: > Ja sam zutilo uvjek uspjesno izvlacila sa keune ljubicastim samponom niti jedan drugi u drogerijama mi nebi ponistio zutilo pogotovo ne onaj od Balee > Za narancaste sam cula da je dobar Swiss o par iz Dma ali nisam probala sama. > Inace Head and Shoulders skida jako boju pa mozes probat ga ostavit na kosi par min ali pazi jer dosta isusuje. > Ako ne zelis ici kod frizerke jedino drugo sto mi pada na pamet je da pomjesas bas plavu boju (jer neutralizira narancasto) od Directionsa boji za kosu sa regeneratorom i ostavis na kosi pola sata, ima dosta youtube videa o tome pa malo upisi tamo :) Swiss o par sam ja probala za zute tonove, ali ne djeluje, samo jako isusuje kosu... kosa mi nije bas ono potpuno zuta, vise prirodno zlatno plava tako da ne vjerujem da pomaze kod naranđastih tonova..ali moze se isprobati 😀
2019 08 03