Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Nema paketa, navodno kriva pošta, što sada?

Dakle.... Najprije da naglasim da se radi o kupovini bočice parfema. Pitam prodavačicu jel mi može malo snizit cijenu pa da zaokružimo, najprije kaže ne, bar nek joj dio dam za poštarinu, a kasnije napiše da može. Ja joj svejedno uplatim koliko me je tražila, točno na dan kako smo se dogovorili (prošli ponedjeljak) i tražim je slanje Tiskom. Jer tisak dolazi i subotom i nedjeljom i zato znam da će stići na vrijeme, a 02.08. idem na more i to mi je bilo bitno. Javlja mi se u utorak navečer da joj žena na Tisku ne želi preuzeti pošiljku jer se radi o staklu (?), i može li mi poslati poštom. Ja automatski napišem može, samo nek bude dobro zapakirano. Kad sam je pitala za šifru pošiljke, nisam ni sanjala da će mi reć da je poslala parfem kao pismo!!!!!! I to običnom poštom, da ona nema broj, ali stići će mi to sutra. Btw, ona je iz Donjeg Miholjca, ja iz Zg, odmah sam znala da neće stići, jer imam velikog iskustva sa našom poštom i sa inozemnim poišljkama i sa našim. Čekam do jučer i kažem joj da paketa nema i što ćemo sada. Kaže ona nek ja provjerim u pošti, možda je već tamo, jer je u Split već stigao, a slala je isti dan. Ja došla, izmaltretirala 2 žene, da gledaju , da traže po listama i na kraju ih pitam: možete li vi sada nekako saznati gdje je taj paket ako imate moje ime i prezime? Kaže žena da ne može jer nema tog broja, jer nije slano preporučeno i jer jedino takve pošiljke oni bilježe u sustavu. Krasno... Ja joj to kažem, a ona meni mrtvo hladno - pa nije ga ona zagubila. Jebemti sve kako su nekim ljudima novci laki, očito ne znaju kako se zarađuju.... I sad ja prekosutra putujem, a 210kn otišlo u vjetar, paketa nema. Napisala sam da bi jedino bilo korektno, ukoliko paket ne dođe sutra, da mi vrati novac. Što bi vi napravili?
2019 07 31
Neka gospodična vrati pare i onda neka se sama bakće sa poštom o pronalasku nestalog paketa, ako i samo AKO je isti uopće poslat! Vrlo je upitno s obzirom da je poslato obično i da se već u startu ograđuje od nestalog paketa, jer ako ste platili tisak vjerujem da bi ste nadoplatili i za preporuku, a čak i paket poštom je 18 kn do 2kg znači jeftinije od tiska i ne bi gospodična niti zakinuta bila.. Nažalost i ako dođe, obična pošiljka putuje i po 2 tjedna, u ljetnim mjesecima čak i duže se čeka.
2019 07 31
Za pocetak parfem od 210 kn poslati obicno,nebi nikada ali nikada obicno poslana posta stvarno dosta dugo putuje,nekada dođe drugi dan,nekad joj treba bar 10 radnih dana ako ne i vise meni je preporuceno putovalo 10 radnih dana,ali je stiglo obicno slanje se ne moze pratiti jer nema sifre ako je dogovor bio da se salje tiskom kao paket,onda je mogla poslati i postom preporuceno tiskom se moze i kamen poslati,a ne staklena bocica,jednostavno ju umotaju u hrpu papira tamo i ide bez problema u kutiju definitivno nezahvalna situacija,ali po meni bi prodavacica trebala vratiti novac htjeli ste tiskom,da imate sifru ,nije poslala,pa posalje postom obicno,u posti bar nude preporuku ,prioritet i sve stalo sto mogu stvarno glupo poslati nesto te vrijednosti kao obicno pismo
2019 07 31
Pa ja to znam što se tiče pošte, zato sam odmah tražila Tisak. Znam da je nesigurno slanje i da je pitanje kada će uopće stići - osim ako se ne pošalje preporučeno. Još sam joj napisala da se ja to nikad nekom ne bi usudila tako poslat. I eto mi ga sad na.. Čekam da mi odgovori da li mi želi vratiti novac, ako ne, stavljam joj negativnu, pa nek barem ostale žene znaju kako komunicira, a što radi..
2019 07 31
> kozmetika88: > Za pocetak parfem od 210 kn poslati obicno,nebi nikada ali nikada > obicno poslana posta stvarno dosta dugo putuje,nekada dođe drugi dan,nekad joj treba bar 10 radnih dana ako ne i vise > meni je preporuceno putovalo 10 radnih dana,ali je stiglo > obicno slanje se ne moze pratiti jer nema sifre > ako je dogovor bio da se salje tiskom kao paket,onda je mogla poslati i postom preporuceno > tiskom se moze i kamen poslati,a ne staklena bocica,jednostavno ju umotaju u hrpu papira tamo i ide bez problema u kutiju > definitivno nezahvalna situacija,ali po meni bi prodavacica trebala vratiti novac > htjeli ste tiskom,da imate sifru ,nije poslala,pa posalje postom obicno,u posti bar nude preporuku ,prioritet i sve stalo sto mogu > stvarno glupo poslati nesto te vrijednosti kao obicno pismo Cijenila je parfem 200kn. Ja pitam jel može sa poštarinom za tisak, kaže ne, ajde bar 210. i onda pošalje, ajde može za 200. I ja ipak uplatim 210. I ona pošalje običnom poštom
2019 07 31
‘I ona posalje’ je tek pretpostavka. A pretpostavka je majka svih zaj* taman kolko i ono da ‘je iz donjeg miholjca’.
2019 07 31
Ma sve mi je jasno. Internet, rabljen predmet, blabla...ali izgleda odsada moram pisat uvjete kupovine, i to sve do najmanjeg detalja Žena ima 50 pozitivnih povratnih, nekako je to već dosta suradnji, pa ipak dobiješ neku vjeru da je osoba korektna
2019 07 31
pretpostavljam da je slala obično jer je dobila "samo 10 kn" za poštarinu...(ako je uopće poslano)....ja NIKADA ne šaljem obično jer se pošiljka ne može pratiti...sorry, al' pošiljka još stigne doći - obično pismo iz SLavonije do Zagreba zna putovati i po 3 tjedna :| bit će da ide HŽ-om :')
2019 07 31
> PretrpaniOrmar: > pretpostavljam da je slala obično jer je dobila "samo 10 kn" za poštarinu...(ako je uopće poslano)....ja NIKADA ne šaljem obično jer se pošiljka ne može pratiti...sorry, al' pošiljka još stigne doći - obično pismo iz SLavonije do Zagreba zna putovati i po 3 tjedna :| bit će da ide HŽ-om :') Sve je to lijepo, ali ja nisam željela takvo slanje jer prekosuztra putujem. Da mi je rekla da joj je premalo novaca ili da joj nadoplatim, nadoplatila bi joj, ovako je poslala kako je njoj lakše. i sad je upitno kada će stići i hoće li stići. Ja idem u četvrtak i nema me do 26.8. Ako i stigne u međuvremenu, tko će ga podići? da ja sad angažiram nekoga da mi gleda u kaslić svaku drugi dan da vidi jel nešto stiglo.... Neodgovorno i to je to.
2019 07 31
> Sve je to lijepo, ali ja nisam željela takvo slanje jer prekosuztra putujem. > Da mi je rekla da joj je premalo novaca ili da joj nadoplatim, nadoplatila bi joj, ovako je poslala kako je njoj lakše. i sad je upitno kada će stići i hoće li stići. > Ja idem u četvrtak i nema me do 26.8. > Ako i stigne u međuvremenu, tko će ga podići? > da ja sad angažiram nekoga da mi gleda u kaslić svaku drugi dan da vidi jel nešto stiglo.... > Neodgovorno i to je to. slažem se...tražite da vam pošalje sliku računa...ako je išta slala taj dan treba imati račun....ako ne pošalje - stavite joj negativnu...račun ništa ne dokazuje ali ako ga ne pošalje barem znate da možda mulja...
2019 07 31
> PretrpaniOrmar: > > Sve je to lijepo, ali ja nisam željela takvo slanje jer prekosuztra putujem. > > Da mi je rekla da joj je premalo novaca ili da joj nadoplatim, nadoplatila bi joj, ovako je poslala kako je njoj lakše. i sad je upitno kada će stići i hoće li stići. > > Ja idem u četvrtak i nema me do 26.8. > > Ako i stigne u međuvremenu, tko će ga podići? > > da ja sad angažiram nekoga da mi gleda u kaslić svaku drugi dan da vidi jel nešto stiglo.... > > Neodgovorno i to je to. > slažem se...tražite da vam pošalje sliku računa...ako je išta slala taj dan treba imati račun....ako ne pošalje - stavite joj negativnu...račun ništa ne dokazuje ali ako ga ne pošalje barem znate da možda mulja... Pa baš to što kažete, račun ništa ne dokazuje jer je moglo biti poslano nešto drugo, na kraju krajeva. Ali mislim da joj ne bi trebalo smetati vratiti novac - jer ako parfem i kasni i mene ne bude, parfem joj se vraća, o tome se radi
2019 07 31
Katastrofa, parfem slati obično... U pravu ste sa svime i neka vam vrati novac
2019 07 31
Ja sam Tiskom slala staklenu bocu od litru punu tekućine tako da ne stoji što priča, samo treba dobro umotati i zapakirat i to sam slala još kad se kutije nisu mogle kupiti i nosit kući pa fino upakirat, vjerojatno je to napravila radi love jel joj je poštom obično bilo jeftinije☹️
2019 07 31
Meni cijela ova situacija ne miriše na dobro, da ne kažem smrdi... ,:( ,:( Nadam se da ćeš ipak dobit taj parfem. Ili svoj novac...
2019 07 31
Da se parfemi tako ne šalju, ne šalju. Tekćina + alkohol. To što je netko poslao znači samo da službenik nije znao ili mario što se šalje. Ostatak, da njezin je problem što nije stiglo i kad će jer je pošiljatelj odgovoran da kupac dobije robu. Ostavila bih negativnu, vi morate dobiti ili robu ili povrat novaca.
2019 07 31
1 2 3