Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Pregled madeža

> Mikimaus1213: > Nemam preporuku, ali imam anti-preporuku za polikliniku Leptir (Ilica na okretištu Črnomerec). > Jako brzinsko i površno, ispitivanje mene "što tj koji hoću da pogleda",.. Inače sam tamnoputa, koristim solarij i ljeti se dosta izlažem suncu, i nije da baš nemam madeža, dakle htjela sam kompletan pregled tj kontrolu madeža, na kraju krajeva to sam i platila a imam osjećaj da sam bacila novac. > Svakako planiram na jesen otići ponovo ali ne znam di, pa ako otkrijete što vrijedno preporuke javite :) > Sretno i nadam se da će vam biti sve u redu! U Leptiru su mojoj cetverogodisnjoj djevojcici rekli da je bezopasan.Nakon tj dana zbog naglog rasta madeza je vodim u Klaicevu ,za cetiri dana hitna operacija.Nalaz patologije:nezrele stanice melanoma.Jos je poslije toga imala jednu operaciju kako bi sve ocistili,danas ima veliki oziljak i udubinu na ruci zbog rezanja tkiva do kosti.Leptir nikako !!
2019 08 07
> teehee: > Baš me zanimaju dojmovi. Javi pls. evo javljam se...danas bila na pregledu kod dr. Sokol...za madež koji svrbi dobila kremu Geokorton, 10 dana trebam mazati, madež je inače u redu samo se suši, pitala sam je li moguće da je možda od šampona jer je na vratu, rekla da je moguće, također me pitala koliko sam puta izgorjela na suncu...ugodna doktorica, pregledala mi i sve ostale madeže za svaki slučaj iako su svi jako sitni i u ravnini s kožom, jedan po jedan, za sve je rekla da su u redu...tako da sam sada bez brige..drage djevojke, hvala još jednom na preporuci :")
2019 08 26
E bas mi je drago da je sve u redu❤️ i sto ste na kraju i preporukomzadovoljni❤️
2019 08 26
Odlično. I meni je drago da je sve ok.
2019 08 27
1 2