Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Tko placa postarinu kada je poslana ostecena roba?Molim savjet..

Sjela je uplata. Hvala svima na savjetima!
2019 08 16
Eto i prodavač uništene haljine na kraju balade ostavio negativnu kupcu. Sramota!
2019 08 16
I sada će se obadvije načekati dok administratorica reagira ili jednoj ili drugoj makne negativnu ocjenu. Iako u ovom slučaju, po mom skromnom mišljenju, kupac nije zaslužio negativnu povratnu jer je pošteno platio robu koja mu je isporučena uništena.
2019 08 16
> malllaaaa: > I sada će se obadvije načekati dok administratorica reagira ili jednoj ili drugoj makne negativnu ocjenu. > Iako u ovom slučaju, po mom skromnom mišljenju, kupac nije zaslužio negativnu povratnu jer je pošteno platio robu koja mu je isporučena uništena. Ne zelim da mi se obrise negativna! Sve sto sam napisala na forumu je istina,imam i dokaze za to. Nakon svega...ona u povratnoj napise cistu laz unatoc cinjenicama koje su iznesene na forumu. Neka vide svi o kakvoj se osobi zapravo radi!!
2019 08 16
Marijana, To je osvetnička negativna koju će adminka obrisati. Pošaljite adminki poruku s linkom na ovu temu.
2019 08 16
Marijana je divna i razumna suradnica, dogovorljiva i fleksibilna. Jedina mana joj je što ne želi smeće i skupe krpe za pod. 🙄😂 Linkaj temu na osvetničku i ne brigaj. Obrisati će se.
2019 08 20
> NomadOrganic: > Marijana je divna i razumna suradnica, dogovorljiva i fleksibilna. Jedina mana joj je što ne želi smeće i skupe krpe za pod. 🙄😂 Još gore od svega što se sa tom krpom ne može ni pod obrisati, slabo to upija. Po teksturi materijala mi izgleda kao da je nekakvo umjetno vlaknu u pitanju, najvjerojatnije polyester. Pamuk bi pucao po dužini, kao kada se plahta kida, ne bi se samo jedan red uspio tako izvući. Pamučni tekstil je odličan i za nositi i za brisati podove sa njim, prozore, što god, priroda je to :)
2019 08 20
> NomadOrganic: > Marijana je divna i razumna suradnica, dogovorljiva i fleksibilna. Jedina mana joj je što ne želi smeće i skupe krpe za pod. 🙄😂 > Linkaj temu na osvetničku i ne brigaj. Obrisati će se. Hvala ti!🤗
2019 08 21
> malllaaaa: > > NomadOrganic: > > Marijana je divna i razumna suradnica, dogovorljiva i fleksibilna. Jedina mana joj je što ne želi smeće i skupe krpe za pod. 🙄😂 > Još gore od svega što se sa tom krpom ne može ni pod obrisati, slabo to upija. Po teksturi materijala mi izgleda kao da je nekakvo umjetno vlaknu u pitanju, najvjerojatnije polyester. Pamuk bi pucao po dužini, kao kada se plahta kida, ne bi se samo jedan red uspio tako izvući. Pamučni tekstil je odličan i za nositi i za brisati podove sa njim, prozore, što god, priroda je to :) Hvala i tebi na savjetima,podrsci..na svemu!😊
2019 08 21
;)
2019 08 21
> teehee: > Ova izmišljotina je skoro u rangu vještaka. > Prodavateljice, kaj si zbilja mislila da će netko "popljugati" priču o snimkama, skladištu i starijoj sezonki? > Ahahahaha... Vjestak. XD
2019 08 25
Molila bih za pomoć ako je ovo dobra tema.... Naručila sam od jedne korisnice iz Splita kožne sandale/štikle (prava koža), platila 150kn + 20kn poštarina (bila sam fer, odmah uplatila, bez cjenkanja). Gđa mi je slala preko Pošte, rekla da će vjerojatno biti poštarina 20tak kuna, ok. Nisam ništa posebno naglašavala kako se šalju, računala sam da zna i da je 20kn dovoljno, da može javiti ako je neki problem. Brzo je poslala i uslikala račun kao 12kn poštarina samo (obično slanje). Malo mi je bilo čudno što nije potrošila puni iznos poštarine, ali ok, nisam ništa prigovarala. Kasnile su dosta i kad su došle, došle su s oznakom oštećeno. Na Pošti sam vidjela da su bile zapakirane u običnu Zara malu vrećicu papirnatu, nikakva kutija ama baš ništa. Štikla je razderala vrećicu i na desnoj peti je koža oguljena, jako se vidi. U pošti se čude kako je takva pošiljka uopće prošla jer kao nije smjela i moj prigovor ne prolazi jer je neadekvatno zapakirano. Javljam sve korisnici na pristojan način i pitam za broj moba da pošaljem slike jer preko krpica ne ide (ne daje). Na pitanja zašto nije poslala u kutiji, da ovo nije odgovarajući način nije dala baš odgovor, samo da teta u pošti u splitu je kao takvo prihvatila. Postolaru sam nosila, kaže zamjena pete i stavljanje nove kože -200kn. Korisnici je žao, ne zna kako se dogodilo, ali ona eto ne može ništa. Na moje upite da bi bilo ok s ljudske strane da nekako to riješimo kaže da ne radi povrat robe (to nigdje na profilu nije pisalo) i da ona nije ebay ili asos da refundira novac. Stvarno imam strpljenja za sve, ali ovo stvarno nije korektno za mene kao kupca, da o svom trošku popravljam/kupujem nove cipele. Napisala sam da je mogla javiti ako nije bilo dovoljno novaca za dostavu, uplatila bih još, samo da dođu sigurne i uščuvane...
2019 09 19
U svakom slučaju, ovo mi izgleda kao princip daj novce i ne pitaj ništa dalje. Pitala sam ju 2x za kontakt da pošaljem slike svega, ne reagira, očito ju ne zanima. Originalan oglas je izbrisan. Dotična je dosada imala sve pozitivne informacije i baš mi je žao da je do ovoga došlo. Pristojna je u komunikaciji i odgovara na poruke, ali boli malo što pere ruke od svega i ne vidi nikakav problem već eto rješenje je da sama ja to popravim kako znam, ona ne odgovara za ništa jer su bile navodno u dobrom stanju kad su poslane. Član sam krpica par godina i dosada sam imala ok iskustva i kao prodavač i kao kupac, žao mi je da je do ovoga došlo. To mi je škola da tražim ubuduće sliku kako je poslano... Kako postupiti u ovoj situaciji i isprike ako sam fulala temu!
2019 09 19
> lucille121234: > U svakom slučaju, ovo mi izgleda kao princip daj novce i ne pitaj ništa dalje. Pitala sam ju 2x za kontakt da pošaljem slike svega, ne reagira, očito ju ne zanima. Originalan oglas je izbrisan. Dotična je dosada imala sve pozitivne informacije i baš mi je žao da je do ovoga došlo. Pristojna je u komunikaciji i odgovara na poruke, ali boli malo što pere ruke od svega i ne vidi nikakav problem već eto rješenje je da sama ja to popravim kako znam, ona ne odgovara za ništa jer su bile navodno u dobrom stanju kad su poslane. > Član sam krpica par godina i dosada sam imala ok iskustva i kao prodavač i kao kupac, žao mi je da je do ovoga došlo. To mi je škola da tražim ubuduće sliku kako je poslano... > Kako postupiti u ovoj situaciji i isprike ako sam fulala temu! slanje kao paket je 18 kn tako da uplatili ste dovoljno novca,da stikle dođu u kutiji,normalno zapakirane greska prodavaca je sto je poslala obicno i sto ih je poslala u papirnatoj vrecici stikle se ne salju tako,to svaki normalan prodavač zna njena greska je sto nije zastitila proizvod koji salje tako da treba napraviti povrat
2019 09 19
> kozmetika88: > > lucille121234: > > U svakom slučaju, ovo mi izgleda kao princip daj novce i ne pitaj ništa dalje. Pitala sam ju 2x za kontakt da pošaljem slike svega, ne reagira, očito ju ne zanima. Originalan oglas je izbrisan. Dotična je dosada imala sve pozitivne informacije i baš mi je žao da je do ovoga došlo. Pristojna je u komunikaciji i odgovara na poruke, ali boli malo što pere ruke od svega i ne vidi nikakav problem već eto rješenje je da sama ja to popravim kako znam, ona ne odgovara za ništa jer su bile navodno u dobrom stanju kad su poslane. > > Član sam krpica par godina i dosada sam imala ok iskustva i kao prodavač i kao kupac, žao mi je da je do ovoga došlo. To mi je škola da tražim ubuduće sliku kako je poslano... > > Kako postupiti u ovoj situaciji i isprike ako sam fulala temu! > slanje kao paket je 18 kn > tako da uplatili ste dovoljno novca,da stikle dođu u kutiji,normalno zapakirane > greska prodavaca je sto je poslala obicno i sto ih je poslala u papirnatoj vrecici > stikle se ne salju tako,to svaki normalan prodavač zna > njena greska je sto nije zastitila proizvod koji salje > tako da treba napraviti povrat Hvala na odgovoru! Znam, i sama sam slala jednom balerinke i normalna stvar je da idu u kutiju, nisam znala da to treba naglašavati.
2019 09 19